• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 873

15887172 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27778989 15887172 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow.198m2 na 19 piętrze budynku biurowego w centrum Warszawy, w okolicach dworca Warszawa Centralna.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez pro...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 029 PLN (91 zł/m2)

11
-
198 m2
2007
15887171 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27778988 15887171 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.102,09 m2 na 19 piętrze budynku biurowo-usługowego w Śródmieściu w okolicach dworca PKP Warszawa Centralna.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 292 PLN (91 zł/m2)

2
-
102 m2
2007
15887168 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27778985 15887168 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.104,50 m2 na 14 piętrze budynku biurowo-usługowego w Śródmieściu w okolicach dworca PKP Warszawa Centralna.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 512 PLN (91 zł/m2)

5
-
104 m2
2007
15887170 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27778986 15887170 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.33,78 m2 na 15 piętrze budynku biurowo-usługowego w Śródmieściu w okolicach dworca PKP Warszawa Centralna.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 560 PLN (108 zł/m2)

1
-
33 m2
2007
15886747 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27766439 15886747 Oryginalna powierzchnia usługowo-handlowa w zabytkowej kamienicy - w centrum Warszawy.Rozkład biura:- duża sala 33 mkw.,- pomieszczenie 13 mkw. (w amfiladzie),- toaleta. Możliwość adaptacji powierzchni na różnego rodzaju usługi (wystaw...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 734 PLN (91 zł/m2)

2
-
52 m2
1866
15879124 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27608286 15879124 Powierzchnia biurowa 1600 mkw. do wynajęcia – reprezentacyjne biuro w nowoczesnym budynku przy Torze Wyścigów Konnych.Open space, salki konferencyjne oraz szereg gabinetów – elastyczna aranżacja według potrzeb najemcy.Własna serwe...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

99 681 PLN (62 zł/m2)

11
-
1600 m2
2009
15807430 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26365874 15807430 Do wynajęcia powierzchnia biurowa obecnie obecnie podzielona na: open space, gabinet, sala konferencyjna, duża kuchnia. Możliwość zmiany aranżacji wedle wytycznych najemcy. Dostępne inne moduły: 284m2, 183m2, 289m2. Czynsz 17,50 – 19,50 EUR...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 251 PLN (93 zł/m2)

11
-
206 m2
1996
15887148 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27778315 15887148 Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow. 559,90 m2 na 2 piętrze w budynku usługowo-biurowym w samym Centrum Warszawy, w okolicach ul. Chałubińskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@prope...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

50 981 PLN (91 zł/m2)

12
-
559 m2
-
15887152 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27778318 15887152 Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 121 m2 na 3 piętrze budynku biurowego w centrum Warszawy, w OKOLICACH dworca Warszawa Centralna. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Be...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 017 PLN (91 zł/m2)

3
-
121 m2
2007
15887149 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27778314 15887149 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.112 m2 na 2 piętrze w budynku usługowo-biurowym w centrum Warszawy, w okolicach dworca PKP Warszawa Centralna.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice....

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 214 PLN (91 zł/m2)

2
-
123 m2
2007
15887151 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27778317 15887151 Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.108,90 m2 na 3 piętrze budynku biurowego w centrum Warszawy, w okolicach dworca Warszawa Centralna. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 915 PLN (92 zł/m2)

3
-
108 m2
2007
15887153 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27778319 15887153 Warszawa - Do wynajęcia moduł biurowy o pow.53,90 m2 na 3 piętrze budynku biurowego w centrum Warszawy, w okolicach dworca Warszawa Centralna.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 907 PLN (93 zł/m2)

2
-
53 m2
2007