• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 873

15854067 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27070235 15854067 Oferujemy do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 113 mkw. - tuż przy stacji metra Rondo Daszyńskiego.Osobne wejście z klatki schodowej wydzielonej dla 2 lokali.2 miejsca w garażu podziemnym.Lokal znajduje się na I piętrze w budynku apartam...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 400 PLN (48 zł/m2)

2
-
113 m2
1998
15840833 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26786108 15840833 Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy – parter, wejście z ulicyOferujemy bardzo ładny, nowoczesny lokal handlowy położony na parterze budynku, z bezpośrednim wejściem z ulicy. Lokal posiada bardzo duże witryny, które doskonale eks...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 650 PLN (96 zł/m2)

1
-
69 m2
2019
15791497 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25993204 15791497 Nowoczesny moduł biurowy – 250 m² w wysokim standardzieDo wynajęcia wyjątkowa powierzchnia biurowa o metrażu 250 m², stworzona z myślą o wygodzie, funkcjonalności i profesjonalnym wizerunku firmy. Biuro składa się z pięciu...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 500 PLN (62 zł/m2)

11
-
250 m2
2020
15887176 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27778998 15887176 Wolnostojący dom na pograniczu Wawra i Pragi Południe. Budynek 3-kondygnacyjny o powierzchni 600 mkw.Parter - 200m2 - wysokie pomieszczenie z wjazdem - szerokie drzwi dla dostaw.I piętro - 200 mkw.II piętro - 200 mkw.Wykończone w dobrym standardzie-...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

31 000 PLN (52 zł/m2)

11
-
600 m2
2000
15883847 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27680313 15883847 Na wynajem atrakcyjny, wykończony lokal usługowy o powierzchni 70,21 mkwprzy ul. Obozowej w Warszawie.Lokal idealny pod działalność handlową, usługową, biurową lub gastronomiczną typu grab & go.Gotowy do rozpoczęcia działalności od zaraz lub ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 776 PLN (125 zł/m2)

1
-
70 m2
2019
15887321 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27780847 15887321 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.129,32 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, niedaleko Galerii Mokotów i Al. Wilanowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@p...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 915 PLN (77 zł/m2)

9
-
129 m2
2013
15887322 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27780856 15887322 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.36 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, niedaleko Galerii Mokotów i Al. Wilanowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@prop...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 760 PLN (77 zł/m2)

2
-
36 m2
2013
15887320 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27780846 15887320 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.291,50 m2 na 5 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, niedaleko Galerii Mokotów i Al. Wilanowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@p...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

22 351 PLN (77 zł/m2)

9
-
291 m2
2013
15887300 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27780400 15887300 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.36 m2 na 4 piętrze kameralnego biurowca na warszawskiej Woli, w sąsiedztwie ul. Towarowej i niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@pro...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 520 PLN (70 zł/m2)

2
-
36 m2
1992
15887310 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27780398 15887310 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane 5-osobowe biuro, na 2 piętrze nowoczesnego biurowca w samym centrum Warszawy w okolicach stacji metra Świętokrzyska, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 250 PLN (382 zł/m2)

1
-
19 m2
2018
15887308 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27780397 15887308 Warszawa - Do wynajęcia: 6-osobowe biuro serwisowane, na 3 piętrze nowoczesnego biurowca w samym centrum Warszawy w okolicach stacji metra Świętokrzyska, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 700 PLN (414 zł/m2)

1
-
21 m2
2018
15887307 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27780404 15887307 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.21,30 m2 na 6 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicy ul. Ostrobramskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 551 PLN (74 zł/m2)

1
-
21 m2
1980