• Nieruchomości komercyjne
 

Lokale komercyjne lokale biurowe na wynajem

Znalezionych ofert: 5 337

15877833 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne biuro 50 m² | Praga-Północ | Budynek z 2023 r. 27579187 15877833 Oferuję na wynajem wyjątkowy, dwupokojowy lokal o powierzchni 50 m², zlokalizowany w nowoczesnym budynku z 2023 roku. Dzięki swojej lokalizacji i standardowi, jest to idealne miejsce na:• Usługi medyczne (gabinety lekarskie, fizjoterapia),• Branżę be...

Warszawa (Praga-Północ), ul. Kowieńska

4 990 PLN (100 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15722980 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biura, gabinety w Łodzi naprzeciw Manufaktury. 24628681 15722980 Łódź lokale przy Manufakturze odpowiednie na biura, gabinet SPA ( przyłącza wod- kan), IT, sklep internetowy ( mały magazyn ), usługi. Bezpośrednio po gruntownym remoncie. 2 sanitariaty plus kuchenka. Samodzielna część większej nieruchomości. Wygodny...

Łódź (Łódź-Bałuty), Drewnowska 102

Zapytaj o cenę

6
-
140 m2
-
15853730 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal biurowo-usługowy na wynajem 47m2 Ursynów 27055798 15853730 Biuro Nieruchomości Mościcki prezentuje ofertę wynajmu dwupokojowego lokalu użytkowego o powierzchni 47 m². Nieruchomość znajduje się w Warszawie w dzielnicy Ursynów, przy ul. Benedykta Polaka, w kameralnym budynku o charakterze biurowo-usługowym.LOK...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 400 PLN (72 zł/m2)

2
-
47 m2
2000
15897596 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28006886 15897596 Warszawa - Do wynajęcia: Lokal biurowy o pow.213,17 m2 do wynajęcia na warszawskiej Ochocie, na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Opaczewskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoff...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 787 PLN (65 zł/m2)

1
-
213 m2
2004
15896580 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27982623 15896580 Oferuję na wynajem biuro o powierzchni wynoszącej 99,4 mkw położone w dzielnicy Śródmieście (historyczny obręb Frascati). Lokal znajduje się na drugim piętrze (z czterech) budynku pochodzącego z lat 30. XX wieku. Nieruchomość położona w zazielenionej...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 964 PLN (60 zł/m2)

11
-
100 m2
1930
15882843 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27673478 15882843 Oferujemy do wynajęcia nowe biuro 212 m2 w formule READY OFFICE z meblami lub bez!Zaprojektowane dla firmy poszukującej komforowych warunków pracy w biurowcu z wieloma udogodnieniami.Komfort dla Ciebie i Twojego zespołu:* Nowoczesna siłownia* Przedsz...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 287 PLN (86 zł/m2)

11
-
212 m2
1998
15897836 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28010899 15897836 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 529,61m2 na 8 piętrze budynku biurowego, w okolicach ul. Towarowej, na warszawskiej Woli,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

55 836 PLN (106 zł/m2)

11
-
529 m2
2019
15897838 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28010893 15897838 Warszawa -Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.512,44 m2 na 5 piętrze nowoczesnego biurowca, w okolicach ONZ, w centrum Warszawy.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------Bez prowizji od ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

60 163 PLN (118 zł/m2)

2
-
512 m2
2017
15897835 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28010898 15897835 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 818 m2, na warszawskiej Woli, na 9 piętrze w nowoczesnym budynku biurowym niedaleko Ronda ONZ, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

96 902 PLN (119 zł/m2)

5
-
817 m2
2016
15897837 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28010890 15897837 Warszawa - Do wynajęcia: Lokal biurowy o pow. 1105 m2 na 17 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

137 709 PLN (125 zł/m2)

11
-
1105 m2
2020
15896544 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27982046 15896544 Warszawa -Do podnajmu: lokal biurowy o pow.398,80 m2 na 11 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli.poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez prowizji od Najem...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

43 002 PLN (108 zł/m2)

1
-
398 m2
2010
15897614 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28007043 15897614 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.254,40 m2 do wynajęcia na warszawskiej Ochocie, na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Opaczewskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoff...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 457 PLN (65 zł/m2)

6
-
254 m2
2004