• Nieruchomości komercyjne
 

Lokale komercyjne garaże na sprzedaż

Znalezionych ofert: 48

15845748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 26866822 15845748 JSW KOKS S.A. z siedzibą przy ul. Pawliczka 1, 41-800 Zabrze ogłasza II przetarg ustny w formie licytacji na sprzedaż: Prawa własności garażu nr 1 o pow. użytk. 15,81 m2 położonego w Wodzisławiu Śląskim...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

28 000 PLN (1 867 zł/m2)

11
-
15 m2
-
15845747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 26866821 15845747 JSW KOKS S.A. z siedzibą przy ul. Pawliczka 1, 41-800 Zabrze ogłasza przetarg ustny w formie licytacji na sprzedaż: Prawa własności garażu nr 1 o pow. użytk. 15,81 m2 położonego w Wodzisławiu Śląskim (p...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

28 000 PLN (1 867 zł/m2)

11
-
15 m2
-
14324974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 2635646 14324974 JSW KOKS S.A. z siedzibą przy ul. Pawliczka 1, 41-800 Zabrze ogłasza I przetarg ustny w formie licytacji na sprzedaż: Prawa własności garażu nr 3 o pow. użytk. 15,81 m2 położonego w Wodzisławiu Śląskim ...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

28 000 PLN (1 867 zł/m2)

11
-
15 m2
-
15715662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 24497879 15715662 garaż (samodzielny lokal niemieszkalny) o powierzchni 18,59 m2 zlokalizowany w Zabrzu przy ul. Lelewela 1 wraz z udziałem wynoszącym 0,0606 w prawie własności działki gruntu oznaczonej numerem geodezyjnym 49556 o powierzchni 2 506 m2. ...

Zabrze (Biskupice) (Śląskie, gm. Zabrze)

45 000 PLN (2 500 zł/m2)

11
-
18 m2
-
15381391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 17274483 15381391 JSW KOKS S.A. z siedzibą przy ul. Pawliczka 1, 41-800 Zabrze ogłasza przetarg ustny w formie licytacji na sprzedaż: Prawa własności garażu nr 6 o pow. użytk. 15,81 m2 położonego w Wodzisławiu Śląskim (p...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

28 000 PLN (1 867 zł/m2)

11
-
15 m2
-
15869786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Miejsce postojowe w garażu podziemnym 27409151 15869786 Ofertą sprzedaży jest miejsce postojowe w hali garażowej w Gdańsku przy ulicy. Łąkowej 60 A.Nowoczesne osiedle budowane przez prestiżowego dewelopera na trójmiejskim rynku Górski. Idealna propozycja dla mieszkańców potrzebujących miejsca na samochód....

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

89 000 PLN (4 450 zł/m2)

1
-
20 m2
-
15600862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gdańsk Śródmieście! garaż 22205426 15600862 Ofertą sprzedaży jest miejsce postojowe w hali garażowej w Gdańsku przy ulicy. Św. Barbary 11, o powierzchni 13,6m2.Nowoczesne osiedle budowane przez prestiżowego dewelopera na trójmiejskim rynku Górski. Idealna propozycja dla mieszkańców potrzebując...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

120 000 PLN (9 231 zł/m2)

1
-
13 m2
-
15867840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 27352761 15867840 Mokotów to jedna z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Warszawy, oferująca doskonałą infrastrukturę oraz dogodny dojazd do centrum miasta. Cicha i zielona okolica zapewnia komfort życia, a liczne parki i tereny rekreacyjne sprzyjają aktywnemu ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

135 000 PLN (9 000 zł/m2)

11
-
15 m2
-
15631083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 22864500 15631083 Garaż murowany na sprzedaż - ul. Okrzei, Piła Na sprzedaż garaż murowany o powierzchni 16 m² , położony w kompleksie garaży przy ul. Okrzei w Pile , bezpośrednio przy Szkole Podstawowej nr 1 . Parametry techniczne: Szeroko...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

55 000 PLN (3 438 zł/m2)

11
-
16 m2
-
15798513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 26172710 15798513 Miejsce parkingowe w hali garażowej Warszawa ul. Książkowa (zamknięte osiedle)Na sprzedaż oferuję miejsce parkingowe w wielopoziomowej hali garażowej zlokalizowanej na zamkniętym, strzeżonym osiedlu przy ul. Książkowej. Garaż wyposażony jest w szlab...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

46 000 PLN (3 833 zł/m2)

11
-
12 m2
2000
15878206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 27591203 15878206 GARAŻ NA SPRZEDAŻ ŻOLIBORZ, UL. KOŹMIANA Wygodne i bezpieczne parkowanie + możliwość ładowania auta elektrycznegoNa sprzedaż garaż o powierzchni 16,6 m², położony przy ul. Koźmiana w Warszawie (Żoliborz Kępa Potocka).Budynek garażowy z ok. 2008 rok...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

200 000 PLN (12 500 zł/m2)

11
-
16 m2
2008
15892708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 27899134 15892708 Chrzanów, ul. Kolonia Fabryczna - do sprzedania garaż (z możliwym najemcą) Oferujemy garaż o powierzchni 26 m2 wraz z działką (pow. 43 m2) położoną na terenie objętym MPZP (oznaczony jako 3KDW - tereny dróg wewnętrznych). ...

Chrzanów (Małopolskie, gm. Chrzanów)

83 000 PLN (3 192 zł/m2)

11
-
26 m2
1975