• Nieruchomości komercyjne
 

Lokale komercyjne sklepy na wynajem

Znalezionych ofert: 179

15854200 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27071719 15854200 Lokal usługowy w centrum parter 24,40 m2 Ostrów Wielkopolski. Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 24,40 m2, położony na parterze budynku w centrum Ostrowa Wielkopolskiego przy ul. Kościuszki. Bardzo dobra lokalizacja - duży ruc...

Ostrów Wielkopolski (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

1 000 PLN (42 zł/m2)

2
1
24 m2
-
15897024 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27992609 15897024 Lokal usługowy 54 m² – parter, Włochy.Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 54 m², położony na parterze nowoczesnego osiedla w dzielnicy Włochy.Lokal idealny na: biuro, gabinet lekarski lub weterynaryjny, sklep, salon ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 809 PLN (71 zł/m2)

1
-
54 m2
2020
15896890 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27991205 15896890 Lokal usługowy do wynajęcia w dzielnicy Włochy – 62 m².Oferujemy na wynajem nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 62 m², położony na parterze przy wejściu do osiedla Rubikon w dzielnicy Włochy. Doskonała lokalizacja, świ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 832 PLN (62 zł/m2)

1
-
62 m2
2020
15896887 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27991201 15896887 Parter w nowoczesnym budynku z dostępnymi miejscami parkingowymi.Główne atuty lokalu:Lokal z dużymi witrynami – doskonała ekspozycjaSamodzielne wejście z poziomu ulicyStan deweloperski – możliwość aranżacji pod potrzeby najemcyWys...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 034 PLN (71 zł/m2)

1
-
43 m2
2020
15896885 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27991200 15896885 Do wynajęcia lokal usługowohandlowy na Ochocie - wejście od podwórka.Powierzchnia 32 m2, podzielona na 2 pomieszczenia i toaletę. Koszty dodatkowe to: czynsz dla administracji (około 1.300 PLN) w tym c.o. i opłata śmieciowa, opłaty licznikowe - energ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (94 zł/m2)

2
-
32 m2
1990
15896889 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27991202 15896889 Prezentuję do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 91,20 m2 w dzielnicy Włochy. Świetnie skomunikowany, a w otoczeniu gęsta zabudowa mieszkaniowa.Usytuowany jest na parterze, tuż przy wjeździe na nowoczesne osiedle Rubikon. Posiada duże witryny i s...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 217 PLN (57 zł/m2)

1
-
91 m2
2020
15895957 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27964031 15895957 Lokal znajduje sie na Czerniakowie, blisko wyd. Agora, w okolicy nowe osiedla, a 3 km dalej os Sadyba i 5km dalej Wilanów.Doskonale sprawdzi się też na szkołę tańca, języka, placówka szkoleniową, showroom, kancelarię, studio kreatywne, filmowe, skle...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 900 PLN (76 zł/m2)

12
-
210 m2
1964
15848073 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26931536 15848073 Do wynajęcia narożna powierzchnia usługowahandlowa, posiada bardzo duże witryny oraz wejście od ulicy.Budynek:Kameralny, prestiżowy budynek biurowy z lokalami usługowymihandlowymi od głównej ulicy. Budynek znajduje się tuż przy stacji Metro Świętokr...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 076 PLN (168 zł/m2)

11
-
72 m2
2016
15823027 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26641663 15823027 Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 112,75 m², usytuowany na parterze w pasażu handlowo-usługowym z wygodnym parkingiem dla klientów. Nieruchomość znajduje się przy ul. Bukowskiej w Sierosławiu, bezpośrednio przy drodze wojewódzkie...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

6 100 PLN (54 zł/m2)

2
1
112 m2
2025
15823026 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26641664 15823026 Do wynajęcia lokal o pow. 60,30m2, położony na parterze w pasażu handlowo-usługowej z parkingiem. Budynek położony jest przy drodze wojewódzkiej 307 Poznań-Buk, przy ul. Bukowskiej w Sierosławiu. Sąsiednie lokale wynajęte...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

3 300 PLN (55 zł/m2)

2
1
60 m2
2025
15823009 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26641665 15823009 Do wynajęcia lokal o pow. ok. 60m2, położony na parterze w galerii handlowo-usługowej z parkingiem. Bezpośrednio przy głównej drodze, w pobliżu Biedronki i Netto.  Lokal składa się z sali obsługi około 58m2 i zaplecza soc...

Wałcz (Zachodniopomorskie, gm. Wałcz)

3 000 PLN (50 zł/m2)

2
1
60 m2
2013
15835409 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26714601 15835409 Oferta bez prowizji Lokal biurowo-usługowy na parterze obiektu apartamentowego Quattro Towers w Gdańsku Wrzeszczu. Lokal o powierzchni 65m2 bardzo dobrze doświetlony- witryny z trzech stron. Lokal w formie open space z wydzieloną toaletą. Możliwość d...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

6 000 PLN (92 zł/m2)

1
-
65 m2
2008