• Nieruchomości komercyjne
 

Lokale komercyjne centra dystrybucyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert dla podanego rodzaju centrum-dystrybucyjne, podanej lokalizacji:

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na wynajem lokale komercyjne

15892440 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27898765 15892440 BIURO 2 POKOJOWE NA KRZYKACH BLISKO SKY TOWER !!! Lokal biurowy o pow. 32,75 m2 - podzielony na 2 pokoje z zadaszonym balkonem położony na 2 piętrze kamienicy biurowej w bardzo dobrej lokalizacji na Krzykach w pobliżu Centrum. Lokal jest p...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 965 PLN (60 zł/m2)

11
-
33 m2
-
15776735 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25716545 15776735 Nowoczesne biuro do wynajęcia na 4. piętrze prestiżowego biurowca, w doskonałej lokalizacji – zaledwie kilka minut od Dworca Zachodniego.Powierzchnia oferuje komfortowe warunki pracy: pięć przeszklonych gabinetów (na 14–18 stanowi...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 789 PLN (60 zł/m2)

11
-
297 m2
2004
15600063 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22188854 15600063 Lokal użytkowy o powierzchni 20 m2 w ścisłym centrum Zgorzelca. Znajduje się na parterze w bramie kamienicy zlokalizowanej przy jednej z głównej ulic ścisłego centrum miasta. Prowadzi ona ruch pieszy i samochodowy m. innymi do przejścia granicznego. ...

Zgorzelec (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

1 350 PLN (68 zł/m2)

11
-
20 m2
-
14153616 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 2467690 14153616 Do wynajęcia lokal o powierzchni 100 m2 na drugim piętrze, w niewielkim 2piętrowym obiekcie biurowo-usługowym.Lokal odnowiony; powierzchnia do zagospodarowania we własnym zakresie i według potrzeb. Na 100m2 wydzielony są 3 pokoje : 38m2 i ok 25m2;...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (45 zł/m2)

11
-
100 m2
2000
15777266 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25733215 15777266 BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do wynajmu lokale biurowe usytuowane na pierwszym piętrze - 156 m.kw. Posiadamy też lokale na parterze 95 m.kw, i II piętrze - 156 m.kw , łącznie powierzchnia 407 m.kw ( 15 pomieszczeń ) w dzielnicy Wrocław Krzy...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 276 PLN (21 zł/m2)

11
-
156 m2
-
15776665 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25715411 15776665 BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do wynajmu lokale biurowe usytuowane na parterze - 95 m.kw, wysokość lokalu 2,45 m. Dodatkowo na I piętrze - 156 m.kw, II piętrze - 156 m.kw , łącznie powierzchnia 407 m.kw ( 15 pomieszczeń ) w dzielnicy Wrocł...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 995 PLN (21 zł/m2)

11
-
95 m2
-
15738685 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24911093 15738685 BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do wynajmu lokale biurowe usytuowane na parterze - 95 m.kw, na I piętrze - 156 m.kw, II piętrze - 156 m.kw , łącznie powierzchnia 407 m.kw ( 15 pomieszczeń ) w dzielnicy Wrocław Krzyki Księże Małe. Nieruchomo...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

8 547 PLN (21 zł/m2)

11
-
407 m2
-
15894330 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27940450 15894330 Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow.16,50 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Postępu i Wynalazek.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

640 PLN (40 zł/m2)

1
-
16 m2
2008
15894338 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27940448 15894338 Warszawa Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.238,97 m2 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 143 PLN (55 zł/m2)

6
-
238 m2
2010
15894341 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27940447 15894341 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.232,66 m2 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 796 PLN (55 zł/m2)

2
-
232 m2
2010
15894332 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27940445 15894332 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.24,50 m2 na parterze budynku biurowo-magazynowego na warszawskim Targówku ,w okolicach ul. ks. Ziemowita,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez prowizj...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 127 PLN (47 zł/m2)

1
-
24 m2
1970
15894329 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27940442 15894329 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow.12 m2 na warszawskim Targówku Fabrycznym, w okolicach ul. Ks. Ziemowita,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji od Najemcy---------Lo...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

552 PLN (46 zł/m2)

1
-
12 m2
1970