• Nieruchomości komercyjne
 

Lokale komercyjne lokale biurowe na sprzedaż

Znalezionych ofert: 549

15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15677086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam lokal mieszkalny biurowy 23785066 15677086 Sprzedam lokal w ścisłym centrum Łodzi z 4 miejscami parkingowymi ,sklimstyzowany z przeznaczeniem na biuro, gabinet, kancelarie ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Wólczańska

1 110 000 PLN (5 722 zł/m2)

6
-
194 m2
-
15894666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27948187 15894666 Lokal użytkowy mieszczący się na pierwszym piętrze, w kamienicy położonej w samym Centrum Bydgoszczy przy o łącznej powierzchni 158,62m2 Nieruchomość obejmuje 6 pomieszczeń biurowych , 2 przedpokoje, kuchnię, 2 ubikacje oraz pomieszczenie gos...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

950 000 PLN (6 013 zł/m2)

11
-
158 m2
-
15756872 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25286948 15756872 Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży lokalu użytkowego o powierzchni 198,5 m², zlokalizowanego w centrum Kołobrzegu, przy ulicy Podporucznika Edmunda Łopuskiego. Ta nieruchomość znajduje się na parterze funkcjonującego obiektu handlowego - Pasaż ...

Kołobrzeg (Zamoście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 590 000 PLN (8 030 zł/m2)

11
1
198 m2
-
15812608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26538854 15812608 Wyjątkowy 3-pokojowy apartament z widokiem na rzekę - 59,95 m English version belowMiasto Marina, ul. Na Grobli III piętro nowoczesna inwestycja w zabudowie hotelowo-biurowej nad Odrą Do lokalu przynależą dwie komórki lokatorskie o powierzchni 3,29...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 280 000 PLN (21 695 zł/m2)

3
-
59 m2
2019
15805883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26318515 15805883 Nowoczesny apartament inwestycyjny Wrocław Plac Grunwaldzki Apartament inwestycyjny Wrocław Plac Grunwaldzki Gwarantowany zyskApartament obecnie wynajmowany ROI ok. 6%Na sprzedaż apartament inwestycyjny o powierzchni 15,79 m, zlokalizowany w inwest...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

329 000 PLN (21 933 zł/m2)

1
-
15 m2
2016
15812606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26538856 15812606 Wyjątkowy 3-pokojowy apartament z widokiem na rzekę - 62,31 m English version belowMarina Miasto, ul. Na Grobli III piętro nowoczesna inwestycja nad OdrąDo mieszkania przynależy komórka lokatorska W CENIE.Istnieje możliwość dokupieniamiejsca postoj...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 290 000 PLN (20 806 zł/m2)

3
-
62 m2
2019
15766930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25515027 15766930 Gotowy lokal inwestycyjny w sercu Kołobrzegu – Armii Krajowej 20C2Szukasz bezpiecznej inwestycji z gwarantowanym najmem? A może miejsca, które od razu możesz wykorzystać pod własną działalność – bez kosztownych remontów i długich formalności?Ten loka...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

469 000 PLN (10 907 zł/m2)

11
1
43 m2
-
15890635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27882672 15890635 Na sprzedaż atrakcyjny lokal biurowy w doskonale skomunikowanej części miasta - Krzyki przy ul. Hubskiej 52 w budynku Hotelu INVITE- Lokal aktualnie znajduje się w takim stanie, jak widać na zdjęciach, bez najemców, gotowy do sprzedaży i szybkiego ro...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

950 000 PLN (12 216 zł/m2)

1
-
77.77 m2
2014
15664608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23556393 15664608 Sprzedaż, wynajem, powierzchnie biurowe, produkcyjne, Ostrów Wielkopolski. Atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna - 526 m2. pod działalność gospodarczą! Szukasz funkcjonalnej przestrzeni do prowadzenia biznesu, inwestycji o dużym potencjale l...

Ostrów Wielkopolski (Krotoszyńska) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

400 000 PLN (760 zł/m2)

12
1
526 m2
-
15740355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24952120 15740355 Na sprzedaż kameralny, nowoczesny, dwupiętrowy budynek biurowy zlokalizowany we Włochach. Każda z kondygnacji to niezależna przestrzeń usługowo-biurowa, o powierzchni około 320m2 w układzie open-space ma dwa oddzielne wejścia oraz pomieszczenie soc...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 300 000 PLN (8 692 zł/m2)

11
-
1300 m2
2023
15604202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe biuro w centrum biznesowym 22282930 15604202 Na sprzedaż biuro 375m2, piętro 36 z windą w budynku z 2009r., Wola Mirów.Prestiżowy adres, świetny dojazd, biuro idealne dla firmy programistycznej, agencji marketingowej, kancelarii prawnej, szkoły językowej, itp. W cenie wyposażenie i umeblowanie....

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 761 661 PLN (26 031 zł/m2)

11
-
375 m2
2009