• Nieruchomości komercyjne
 

Lokale komercyjne lokale usługowe na sprzedaż

Znalezionych ofert: 2 614

15864758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27272341 15864758 Na sprzedaż lokal o powierzchni 79,3 m², położony na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku z 2002 roku, przy ul. Bolkowskiej na warszawskim Bemowie.Lokal stanowi odrębną nieruchomość mieszkalną z założoną księgą wieczystą, natomiast obecnie jest zaadaptow...

Warszawa (Bemowo), Bolkowska

1 250 000 PLN (15 763 zł/m2)

5
-
79.3 m2
2002
15798152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26162611 15798152 Szukasz miejsca, które przyciągnie klientów? W dobrze skomunikowanej części Będzina? Na sprzedaż lokal usługowy z doskonałą ekspozycją i ogromnym potencjałem aranżacyjnym.Co zyskujesz?- 95 m² parterowej powierzchni idealnej na Twój biznes- Imponując...

Będzin, Modrzejowska

600 000 PLN (6 316 zł/m2)

1
-
95 m2
-
15792506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26019742 15792506 Przedmiotem sprzedaży jest lokal NAROŻNY usługowy w centrum Łodzi przy ul. Tuwima 88.Lokal znajduje się dokładnie na wjeździe na osiedle Tuwima Apartments. Zalety lokalizacji:- osiedle jest częścią Nowego Centrum Łodzi – prestiżowej dzielnicy o powie...

Łódź (Śródmieście), Juliana Tuwima

838 784 PLN (12 800 zł/m2)

1
-
65.53 m2
2025
15538459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Świetnie doświetlony lokal z ogródkiem 20785018 15538459 Atrakcyjny, świetnie doświetlony lokal z ogródkiem na sprzedaż o powierzchni 186,06 m² znajdujący się w nowo powstałej inwestycji na Marysinie Wawerskim przy ul. Stepowej. Idealnie nadaje się na działalność oświatową, gastronomiczną lub medyczną.PARA...

Warszawa (Wawer), Goździków

2 688 381 PLN (14 454 zł/m2)

1
-
186 m2
2021
15732202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24799210 15732202 Na sprzedaż lokal usługowy na Bemowie, z najemcą Empik✔ Lokal w ciągu lokali usługowych ✔ Rozkładowa powierzchnia 170 m2 ✔ Bardzo dobry punkt Bemowa✔ W ciągu lokali usługowych✔ Aktywna umowa najmu do 2029Lokal w budynku mieszkalno–usługowym wśró...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 050 000 PLN (12 059 zł/m2)

1
-
170 m2
-
15657119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam Lokal Usługowo-Handlowy 23424740 15657119 Sprzedam lokal handlowo- usługowy w Śródmieściu Katowic . Wejście bezpośrednio z ulicy, duża witryna i możliwość dowolnej aranżacji. Możliwość podziału na dwa mniejsze lokale .Wnętrze jak na zdjęciach. Zapraszam do kontaktu tel. 504264474 ...

Katowice (Śródmieście), ul. Stanisława Fliegera 5

770 000 PLN (8 131 zł/m2)

5
-
94.7 m2
-
10258954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 78342 10258954 Lokal położony około 50 metrów od głównej drogi przy akademikach oraz kompleksie handlowym. Bardzo dobra komunikacja miejska - linie autobusowe. Lokal o bardzo dobry standardzie. Przez ostatnie sześć lat prowadzona działalność biurowa, wcześniej był ...

Szczecin (Arkońskie-niemierzyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

328 000 PLN (16 000 zł/m2)

1
-
20.5 m2
1995
15793916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26054473 15793916 Biuro Nieruchomości Stare Miasto prezentuje lokal usługowy w Krakowie, w pobliżu ul. Ujejskiego.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie nieruchomoscistaremiasto!Lokal:powierzchni ok. 27 m2 składający się z pokoju, kuchni...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

500 000 PLN (18 519 zł/m2)

3
-
27 m2
2018
15529921 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20599388 15529921 Biuro Nieruchomości Stare Miasto prezentuje lokal usługowy w Krakowie, w pobliżu ul. Ujejskiego.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie nieruchomoscistaremiasto!Lokal:powierzchni ok. 74 m2 składający się z pokoju, oddzie...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

960 000 PLN (12 973 zł/m2)

11
-
74 m2
-
15348625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16475576 15348625 Na sprzedaż budynek biurowy ze sklepem oraz budynkiem gospodarczym w samym sercu Trzcińska zdroju. Na łączną powierzchnie 639,7m2 składa się:Powierzchnia użytkowa: PIWNICE- według inwentaryzacji:-kotłownia 14,40 m2-skład opału 97,60 m2 -pozostał...

Trzcińsko-Zdrój (Zachodniopomorskie, gm. Trzcińsko-Zdrój)

499 000 PLN (780 zł/m2)

10
-
639.7 m2
1920
15508385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TYLKO U NAS! Sprzedam lub wydzierżawię 20114736 15508385 Sprzedam klinikę stomatologiczną  z ogromnym potencjałem, sprzętem, bazą klientów  w woj. pomorskim. Ugruntowana pozycja w regionie od prawie 15 lat - jedyna tego typu placówka w promieniu kilkunastu kilometrów.-aktualny personel: 1 lekarz stomatolog...

Czarne (Pomorskie, gm. Czarne)

650 000 PLN (5 752 zł/m2)

4
-
113 m2
1995
15885399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duża działka, dom + usługi - Cukiernia Buchman 27728791 15885399 Działalność gastronomiczna - cukiernia Konstancin-Jeziorna sprzedaż 8 799 000 zł 2862 m2 Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna, położona w samym centrum Konstancina - Jeziorny działka zabudowana o powierzchni 2862 m2. Nieruchomość położona jest p...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

8 799 900 PLN (3 075 zł/m2)

11
-
2862 m2
-