• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 873

15887150 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27778316 15887150 Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.499,40 m2 na 3 piętrze budynku biurowego w centrum Warszawy, w okolicach dworca Warszawa Centralna.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

45 470 PLN (91 zł/m2)

12
-
499 m2
2007
15886271 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27751335 15886271 Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.19,5 m2 na parterze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicy ul. Madalińskiego,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------------Bez prowi...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 443 PLN (76 zł/m2)

1
-
19 m2
2000
15887049 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27775049 15887049 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 200m2 do wynajęcia, na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Żwirki i Wigury na warszawskich Włochach, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 683 PLN (58 zł/m2)

11
-
200 m2
1999
15887054 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27775044 15887054 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.600 m2 na 5 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Białowiejskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -------------Be...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

35 943 PLN (60 zł/m2)

11
-
600 m2
1999
15887052 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27775043 15887052 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1100 m2 na 5 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Białowiejskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -------------B...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

65 895 PLN (60 zł/m2)

12
-
1100 m2
1999
15887059 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27775061 15887059 Do wynajęcia parterowy lokal usługowy - 17,4 mkw. - Al. Wilanowska 363Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 17,4 mkw. zlokalizowany na parterze niedużego Centrum Handlowego przy Al. Wilanowskiej 363. Lokal do własnej aranżacji, co daje ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 566 PLN (92 zł/m2)

1
-
17 m2
2000
15887056 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27775047 15887056 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1070 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Żwirki i Wigury na warszawskich Włochach, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117) ----------Be...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

62 507 PLN (58 zł/m2)

11
-
1070 m2
1999
15887055 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27775046 15887055 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 550m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Żwirki i Wigury na warszawskich Włochach, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyn...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

32 128 PLN (58 zł/m2)

11
-
550 m2
1999
15887053 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27775045 15887053 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.500 m2 na 5 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Białowiejskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -------------Be...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

29 952 PLN (60 zł/m2)

11
-
500 m2
1999
15887037 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27774894 15887037 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-magazynowy o pow.35 m2 na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Białowiejskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -------------Bez prowizji od najemcy-...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 094 PLN (60 zł/m2)

1
-
35 m2
1999
15887041 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27774890 15887041 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.237 m2 na parterze biurowca na warszawskim Żoliborzu, w okolicy ul. Szamockiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] )-------------Bez prowizji od...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 445 PLN (65 zł/m2)

6
-
237 m2
2002
15885296 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27722341 15885296 Samodzielne piętro dla jednego najemcy.recepcja,open space - 120 mkwopen space 60 mkw.;8 pokoi biurowych;2 WC;kuchnia biurowa;2 sale konferencyjne.Możliwe jest przygotowanie podziału powierzchnie wg potrzeb Najemcy.Zapraszam na prezentację.Budynek:Bu...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

49 807 PLN (91 zł/m2)

11
-
547 m2
2003