• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 883

15877833 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne biuro 50 m² | Praga-Północ | Budynek z 2023 r. 27579187 15877833 Oferuję na wynajem wyjątkowy, dwupokojowy lokal o powierzchni 50 m², zlokalizowany w nowoczesnym budynku z 2023 roku. Dzięki swojej lokalizacji i standardowi, jest to idealne miejsce na:• Usługi medyczne (gabinety lekarskie, fizjoterapia),• Branżę be...

Warszawa (Praga-Północ), ul. Kowieńska

4 990 PLN (100 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15742827 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal na wynajem - Włochy 25000442 15742827 Na wynajem wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 81,27 m², zlokalizowany przy ul. Orzechowej, w dzielnicy Włochy w Warszawie. Lokal znajduje się w centrum nowoczesnego osiedla, zamieszkanego przez tysiące osób, co gwarantuje duży przepływ klientów k...

Warszawa (Włochy), Orzechowa

8 940 PLN (110 zł/m2)

1
-
81 m2
2025
15898153 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28023588 15898153 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 38,88 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Sikorskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 916 PLN (77 zł/m2)

2
-
38 m2
2003
15898160 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28023581 15898160 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.224,62m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez pr...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 354 PLN (55 zł/m2)

5
-
224 m2
2010
15898156 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 28023579 15898156 Warszawa - Do wynajęcia: lokal o pow. 690 m2 na usługi medyczne w kameralnym biurowcu, na warszawskim Trakcie Królewskim, w okolicach Placu Zamkowego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

132 270 PLN (192 zł/m2)

12
-
690 m2
2015
15898151 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28023575 15898151 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 5 osób na 1 piętrze kameralnego biurowca, na warszawskim Trakcie Królewskim, w okolicach Placu Zamkowego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 188 PLN (342 zł/m2)

1
-
21 m2
2015
15898166 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28023572 15898166 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 5-6 osób na 1 piętrze kameralnego biurowca, na warszawskim Trakcie Królewskim, w okolicach Placu Zamkowego,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 188 PLN (300 zł/m2)

2
-
24 m2
2015
15898169 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28023570 15898169 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 5 osób na 1 piętrze kameralnego biurowca, na warszawskim Trakcie Królewskim, w okolicach Placu Zamkowego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 188 PLN (327 zł/m2)

1
-
22 m2
2015
15898171 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28023587 15898171 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 139,12 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na Mokotowie, w okolicach ul. Sikorskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------------Bez ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 434 PLN (75 zł/m2)

2
-
139 m2
2003
15898161 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28023584 15898161 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.22,26 m2 na 1 piętrze kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] prow...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 783 PLN (127 zł/m2)

1
-
22 m2
1950
15898157 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28023580 15898157 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.28,92 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, ,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 070 PLN (38 zł/m2)

1
-
28 m2
1980
15898154 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28023576 15898154 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 1-6 osób na 1 piętrze kameralnego biurowca, na warszawskim Trakcie Królewskim, w okolicach Placu Zamkowego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 667 PLN (639 zł/m2)

1
-
12 m2
2015