• Nieruchomości komercyjne
 

Lokale komercyjne apartamenty letniskowe na sprzedaż

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert dla podanego rodzaju apartament-letniskowy, podanej lokalizacji:

Znaleźliśmy 4,168 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne

15894424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27942015 15894424 Kozanów 154m2 Gastronomia Usługi...Przedstawiamy Państwu lokal o powierzchni 154m2 na wrocławskim Kozanowie.Lokal posiada wejście bezpośrednio na chodnik oraz duże witryny.Przy lokalu znajduje się darmowy parking.Lokal od lat używany do prowadzenia...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

849 995 PLN (5 514 zł/m2)

1
-
154.15 m2
-
15883471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27675111 15883471 Prestiżowy lokal w sercu miasta – idealny adres dla Twojego biznesu! Wyjątkowa oferta sprzedaży lokalu gastronomicznego o powierzchni 132 m² użytkowej, 137m2 całkowitej, położonego przy jednej z głównych ulic ścisłego centrum. To miejsce, które łączy...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 090 000 PLN (7 941 zł/m2)

1
-
137.27 m2
1936
15896172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 domy na wynajem wakacyjny, 800 m do morza 27971162 15896172 TYLKO W PEPPER HOUSE NIERUCHOMOŚCI!Kameralne 4 domy o powierzchni ok. 40 m2: dwa wolnostojące, jeden w zabudowie bliźniaczej - na granicy Rewy i Mostów, ul. Księżycowa, posadowione na zagospodarowanej działce o powierzchni 1017m2, to idealna propozyc...

Rewa (Pomorskie, gm. Kosakowo)

1 299 000 PLN (8 119 zł/m2)

12
-
160 m2
-
15823003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26641661 15823003 Na sprzedaż parterowy lokal usługowo-handlowy położony w Poznaniu przy ul. 28 czerwca 1956 r. z bezpośrednim wejściem z ulicy. Lokal o pow. 44,46m2: - Sala obsługi 1: 14,91 m2 - Sala ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

360 000 PLN (8 182 zł/m2)

4
1
44 m2
1910
15869970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27413991 15869970 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Na sprzedaż nieruchomość w Tczewie przy ul. 30 Stycznia to połączenie doskonałej lokalizacji, rozwiniętej infrastruktury i dużego potencjału inwestycyjnego.Wirtualny spacer po nieruchomości : https:doroch.plbptczew_300125t...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

6 500 000 PLN (1 304 zł/m2)

11
-
4986 m2
1975
15865967 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27308116 15865967 Lokal handlowo-usługowy na sprzedaż na osiedlu Komandorskie Wzgórze.Narożny lokal z trzema wejściami i dużymi witrynami położony w ciągu lokali handlowych na parterze budynku wielorodzinnego.Lokal sąsiaduje bezpośrednio z apteką, w kolejnych lokalach...

Gdynia (Oksywie) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 800 000 PLN (13 861 zł/m2)

3
-
202 m2
2008
15867840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 27352761 15867840 Mokotów to jedna z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Warszawy, oferująca doskonałą infrastrukturę oraz dogodny dojazd do centrum miasta. Cicha i zielona okolica zapewnia komfort życia, a liczne parki i tereny rekreacyjne sprzyjają aktywnemu ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

135 000 PLN (9 000 zł/m2)

11
-
15 m2
-
15848461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny gospodarstwo 26938220 15848461 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości gruntowej zabudowanej o łącznej powierzchni 21,4677 ha, położonej w miejscowości Kukowo, gmina Olecko.To unikalna propozycja dla inwestora, przedsiębiorcy lub rolnika...

Kukowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

2 700 000 PLN (13 zł/m2)

11
-
214677 m2
-
15406248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17829874 15406248 !!! POLECAM !!! Lokal usługowo - handlowy 128,4 mkw położony na parterze budynku mieszkalnego w Obornikach Śląskich. Składa się z ogólnej sali 90m2, zaplecza 26m2 oraz pomieszczenia socjalnego 5m2. Wysokość pomieszczeń od 3 m do 2,20 m. Lokal w...

Oborniki Śląskie (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

587 000 PLN (4 586 zł/m2)

11
-
128 m2
2011
15857436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27122115 15857436 Działający zakład stolarski z lakiernią Grabowno Wielkie duża działka możliwość przejęcia produkcjiNa sprzedaż funkcjonujący zakład stolarski z lakiernią, zlokalizowany w miejscowości Grabowno Wielkie (gmina Twardogóra).Nieruchomość stanowi doskon...

Grabowno Wielkie (Dolnośląskie, gm. Twardogóra)

2 400 000 PLN (4 309 zł/m2)

11
-
557 m2
2009
15760382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25355978 15760382 Na sprzedaż - Biurowiec z częścią magazynową w Bydgoszczy Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, wielofunkcyjny budynek biurowo-magazynowy położony w Bydgoszczy. Obiekt znajduje się w bardzo dobrym stanie technicznym, gotowy do rozpo...

Bydgoszcz (Zimne wody) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

3 800 000 PLN (3 207 zł/m2)

11
-
1185 m2
2014
15878948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27602827 15878948 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość łącząca funkcję magazynowo-usługową z częścią mieszkalno-biurową jedna z niewielu realnych możliwości, aby połączyć miejsce pracy z miejscem zamieszkania w jednym, spójnym i funkcjonalnym obiekcie.Budynek został za...

Nakło Śląskie (Śląskie, gm. Świerklaniec)

1 100 000 PLN (2 842 zł/m2)

4
1
387 m2
2012