• Nieruchomości komercyjne
 

Lokale komercyjne pensjonaty na sprzedaż

Znalezionych ofert: 42

15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
13688964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 23409 13688964 Dochodowy zajazd w Kotlinie Kłodzkiej blisko czeskiej granicy. Obiekt gastronomiczno-hotelowy na 2-hektarowym gruncie przeznaczonym w całości pod usługi, w tym turystyczne. Przy międzynarodowej trasie Wrocław-Wiedeń w pobliżu czeskiej granicy, w oto...

Boboszów (Dolnośląskie, gm. Międzylesie)

3 400 000 PLN (3 676 zł/m2)

11
-
925 m2
2000
11718505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 20556 11718505 Prezentacja video:https:www.youtube.comwatch?v=RJZHE3qZbxQ&feature=youtu.beNa sprzedaż Pensjonat z restauracją zlokalizowany w miejscowości Swarzewo, między Puckiem, a Władysławowem. Obiekt świeżo po remoncie, zdjęcia przedstawiają obeikt przed r...

Swarzewo (Pomorskie, gm. Puck)

8 000 000 PLN (6 504 zł/m2)

12
-
1230 m2
-
15862472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 27228199 15862472 Nowoczesny budynek hotelarsko-mieszkalny (APARTHOTEL) – Chłapowo k. Władysławowa, 500 m od morza!Na sprzedaż wyjątkowy obiekt hotelarsko-mieszkalny (APARTHOTEL) w stanie deweloperskim, położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji nad pols...

Chłapowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

4 300 000 PLN (6 565 zł/m2)

12
-
655 m2
2025
8267905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 20777 8267905 Wyjątkowy pensjonat o pow. ok. 1200 m2, w pięknej miejscowości wczasowej - Ocypel, 600 m od jeziora i plaży!!!! Nieruchomość położona w jednej z ładniejszych lokalizacji, w otoczeniu lasów i ośrodków wczasowych, a także domków jednorodzinnych. Do cen...

Ocypel (Pomorskie, gm. Lubichowo)

2 800 000 PLN (2 414 zł/m2)

1
-
1160 m2
2013
15824389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 26633229 15824389 Na sprzedaż świetna inwestycja w malowniczej Przewłoce pod Ustką. To doskonała okazja dla inwestorów poszukujących nieruchomości z potencjałem w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji.Budynek do remontu o powierzchni 420 m2 usytuowany na działce 686 m2 zo...

Przewłoka (Pomorskie, gm. Ustka)

890 000 PLN (2 119 zł/m2)

11
-
420 m2
1880
15553574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 21050667 15553574 Na sprzedaż - piękny, zabytkowy pensjonat nad morzem (ok. 2 km od plaży)!W malowniczej miejscowości Mikoszewo, tuż przy ujściu Wisły do morza, od ponad 140 lat działa obiekt gastronomiczno-noclegowy. Budynek powstał ok. 1880 roku jako karczma gospod...

Mikoszewo (Pomorskie, gm. Stegna)

1 750 000 PLN (4 916 zł/m2)

10
5
356 m2
1880
14880949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klimkówk a obiekt turystyczny jezioro 3883218 14880949 Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalny w którym prowadzona jest działalność agroturystyczna LAZARÓWKA - niezwykle przestronna, komfortowa i prężnie działająca agroturystyka położna w sercu Beskidu Niskiego nad zalewem Klimkówka w powiecie gor...

Klimkówka, xx

2 749 000 PLN (6 873 zł/m2)

12
-
400 m2
-
15688404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 23987217 15688404 Szukasz miejsca z duszą i potencjałem na dochodowy biznes? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Na sprzedaż budynek położony w samym sercu Dobrego Miasta z bogatą historią gastronomiczną, czekający na nowego właściciela z wizją.Lokalizacja, która przy...

Dobre Miasto (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dobre Miasto)

1 590 000 PLN (3 786 zł/m2)

2
-
420 m2
2002
15891047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 27885803 15891047 Odkryj wyjątkową nieruchomość w Kazimierzu Dolnym urokliwej miejscowości pełnej historii i pięknych krajobrazów. Ta elegancka willa, po przeprowadzeniu kompleksowego remontu, zachwyca wysokim standardem wykończenia i nowoczesnym wyposażeniem, które ...

Kazimierz Dolny (Lubelskie, gm. Kazimierz Dolny)

4 500 000 PLN (16 667 zł/m2)

11
-
270 m2
1965
15858118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 27139189 15858118 Oferta sprzedaży Pensjonat w Świeradów Zdrój, ul. JaskółczaPowierzchnia budynku: 533 m²Działka: ponad 4127 m²Ilość miejsc noclegowych do 30Kluczowe korzyści biznesowe:- Gotowy, przychodowy obiekt: pensjonat oddany do użytku w 2016 r., działa i posia...

Świeradów-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Świeradów-Zdrój)

3 999 000 PLN (7 447 zł/m2)

12
-
537 m2
2016
15737991 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 24900620 15737991 Na sprzedaż jedyna taka nieruchomość nad morzem w Kołobrzegu - cały Ośrodek Wypoczynkowy - gotowy i od lat prężnie działający biznes!Ten wyjątkowy Ośrodek położony w malowniczej okolicy, jedynie 800 metrów od plaży, istnieje od 1999 r. i w przeszłośc...

Kołobrzeg (Ogrody) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

12 000 000 PLN (6 734 zł/m2)

11
87
1782 m2
1920