• Nieruchomości komercyjne
 

Lokale komercyjne zakłady przemysłowe, warsztaty na sprzedaż

Znalezionych ofert: 230

15765622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Niezwykle funkcjonalny Obiekt w centrum Lęborka !! 25476662 15765622 4 HALE PRODUKCYJNO- MAGAZYNOWE 5 LOKALI USŁUGOWO-HANDLOWYCH PLAN MANEWROWY MIEJSCA PARKINGOWE NA TERENIE POSESJIWażne. Nieruchomość nie jest wpisana do rejestru zabytków oraz nie znajduje się w strefie ochrony archeologicznej !!!OBIEKT: Przedmiote...

Lębork (Pomorskie, gm. Lębork)

2 550 000 PLN (2 878 zł/m2)

11
-
886 m2
1975
15895073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27958246 15895073 Na sprzedaż, zespół budynków produkcyjno- biurowych, Słupsk, ul. Borchardta, 7.400.000,-PLN brutto LINK DO FILMU: https:youtu.bedRdS3shLq4k Na sprzedaż nieruchomość gruntowa w użytkowaniu wieczystym zabudowana zespołem budynków produkcyjno-bi...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

7 400 000 PLN (3 764 zł/m2)

12
1
1966 m2
1995
14147562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 2461788 14147562 Niezwykle atrakcyjna nieruchomość komercyjna położona w Starych Kupiskach w województwie podlaskim, powiat łomżyński, gmina Łomża , na obrzeżach miasta Łomża. Obiekt do wykorzystania na dowolne cele, od biurowo - magazynowych po usługowo- produkcyjne...

Stare Kupiski (Podlaskie, gm. Łomża)

1 350 000 PLN (1 029 zł/m2)

11
-
1312 m2
1990
15897124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27995233 15897124 Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w miejscowości Będzin przy ul. Piłsudskiego. Nieruchomość o powierzchni 9 095 m ² zabudowana budynkiem biurowym wraz z halą produkcyjno - magazynowym o łącznej powierzchni uży...

Będzin (Syberka) (Śląskie, gm. Będzin)

10 844 000 PLN (3 098 zł/m2)

11
-
3500 m2
1980
15847852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 26923520 15847852 Oferujemy nieruchomość - położona w miejscowości Olkusz przy ul. Głowackiego, składa się z działek nr 776 47 oraz 77646 o powierzchni 5. 270 m ² zabudowanych budynkami o charakterze biurowo - produkcyjno - magazynowym o łącznej...

Olkusz (Małopolskie, gm. Olkusz)

4 990 000 PLN (1 964 zł/m2)

11
-
2541 m2
2007
14926476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 4866957 14926476 Do sprzedania budynek biurowo-magazynowo-produkcyjny położony w Skierniewicach. Budynek o wymiarach 12 m x 44 m, wysokości 4,5 m i całkowitej powierzchni 530 m 2 , wybudowany jest na działce o pow. 3254 m 2 w użytkowaniu wieczystym, posiadającej d...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

2 780 000 PLN (5 245 zł/m2)

11
-
530 m2
2005
15894753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27948557 15894753 Do sprzedaży (lub wynajęcia) nieruchomości zabudowana budynkiem produkcyjno-magazynowym z częścią biurową, pod działalność, Ostrów Wielkopolski. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnych pomieszczeń produkcyjno-magazynowych z ...

Wysocko Małe (Wielkopolskie, gm. Przygodzice)

2 700 000 PLN (2 250 zł/m2)

11
1
1200 m2
-
15242323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 13614460 15242323 Głogów, zakład produkcyjny, 611 m2, sprzedam, 1 200 000 zł Na sprzedaż kompletnie wyposażony zakład produkcji figur ogrodowych. Cena zawiera cały osprzęt do produkcji, w tym dwie sprężarki o dużej wydajności (nowa tłokowa i śrubowa) oraz ogromną...

Głogów (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Głogów)

1 200 000 PLN (1 964 zł/m2)

4
1
611 m2
-
15896717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27986446 15896717 NA SPRZEDAŻ HALA MAGAZYNOWO - PRODUKCYJNA wraz z budynkiem socjalnym - Sosnowiec, ul. Niwecka 1. Nieruchomość zlokalizowana w Sosnowcu przy ul. Niweckiej 1 stanowi teren o charakterze przemysłowo-usługowym, wcześniej wykorzystywany przez firmę...

Sosnowiec (Niwka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

1 200 000 PLN (2 069 zł/m2)

11
-
580 m2
-
15869058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27397742 15869058 DO SPRZEDAŻY KOMPLEKS BUDYNKÓW MAGAZYNOWO - PRODUKCYJNO - BIUROWYCH - Sosnowiec, ul. Niwecka 1. Nieruchomość zlokalizowana w Sosnowcu przy ul. Niweckiej 1 stanowi teren o charakterze przemysłowo-usługowym, wcześniej wykorzystywan...

Sosnowiec (Niwka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

3 500 000 PLN (2 475 zł/m2)

11
-
1414 m2
-
15896099 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27967574 15896099 Przedstawiam ofertę hali magazynowo - produkcyjnej na sprzedaż położonej w Częstochowie. Hala: 1. - 3237m2 wysokość ok 12m - 2 nawy na każdej po dwie suwnice 12,5T(sterowane z kabiny) oraz 5T sterowane z pilota - Duża brama wjazdowa boczna dla TI...

Częstochowa (Śląskie, gm. Częstochowa)

15 900 000 PLN (2 955 zł/m2)

11
-
5380 m2
-
15895936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27963249 15895936 Hala, Budynek Użytkowy, Sosnowiec, ul. Nowopogońska Cena: 2 250 000 zł. Powierzchnia Hali: 1 202 m². Działka: 1 761 m² Gotowy do działalności obiekt produkcyjno-magazynowy. Na sprzedaż funkcjonalny, dwukondygnacyjny budyne...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

2 250 000 PLN (1 872 zł/m2)

11
-
1202 m2
1970