• Nieruchomości komercyjne
 

Lokale komercyjne motele na sprzedaż

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert dla podanego rodzaju motel, podanej lokalizacji:

Znaleźliśmy 4,171 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne

15812608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26538854 15812608 Wyjątkowy 3-pokojowy apartament z widokiem na rzekę - 59,95 m English version belowMiasto Marina, ul. Na Grobli III piętro nowoczesna inwestycja w zabudowie hotelowo-biurowej nad Odrą Do lokalu przynależą dwie komórki lokatorskie o powierzchni 3,29...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 280 000 PLN (21 695 zł/m2)

3
-
59 m2
2019
15875476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27525539 15875476 Na sprzedaż zakład szwalniczy – przestronny i nowoczesny obiekt w świetnej lokalizacji.Nieruchomość obejmuje dużą halę produkcyjną, która została zaprojektowana z myślą o efektywności i komfortowej pracy.Wnętrze obiektu zapewnia przestronność oraz do...

Rozdrażew (Wielkopolskie, gm. Rozdrażew)

999 000 PLN (484 zł/m2)

12
-
2062 m2
2012
15890507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal w super lokalziacji! 27879009 15890507 Sprzedaż prawa do umowy dzierżawyPo więcej informacji zapraszam do kontaktuLOKALIZACJA: Ulica Jaśkowa Dolina dzielnica Wrzeszcz to prestiżowa, zielona i spokojna lokalizacja, a jednocześnie świetnie skomunikowana: szybki dojazd do centrum Wrzeszcza, ...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

250 000 PLN (7 353 zł/m2)

11
-
34 m2
2005
15623977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22687165 15623977 Oferujemy na sprzedaż narożny lokal użytkowy usytuowany w jednym z najlepszych punktów w mieście – u zbiegu alei Wyzwolenia i ulicy Jana Długosza. To rejon Szczecina na granicy Śródmieścia Północnego i Niebuszewa, miejsce o dużym natężeniu ruchu pies...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (8 232 zł/m2)

5
-
60.62 m2
1900
15887633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27789549 15887633 Lokal z dużą witryną na parterze, pod działalność handlowo-usługową. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze. Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedania lokal położony we Wrocławiu przy ulicy Krakowskiej, o powierzchni użytkowej 82...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

740 000 PLN (9 024 zł/m2)

11
-
82 m2
2020
14407706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 31803 14407706 Wołów, budynek usługowy, 2027 m2, sprzedam, 730 000 zł. Budynek z magazynem i dużym parkingiem przy Rynku. Główny budynek to obiekt o powierzchni prawie 1 900 m2, 4-kondygnacyjny w całości podpiwniczony, składający się z trzech połączonych...

Wołów (Dolnośląskie, gm. Wołów)

730 000 PLN (361 zł/m2)

12
1
2021 m2
-
15830966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kompleks 3 budynków mieszkalno-usługowych 26684047 15830966 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży kompleksu trzech budynków o zwartej zabudowie, położonych w atrakcyjnej lo...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

1 419 000 PLN (3 277 zł/m2)

12
-
433 m2
1990
15860828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27184709 15860828 Czynne gospodarstwo mleczne - 22,79 ha - gmina Wieleń Na sprzedaż samowystarczalne gospodarstwo mleczne o powierzchni 22,79 ha , położone w obrębie Wrzeszczyna i Potrzebowice (gmina Wieleń, powiat czarnkowsko-trzcianecki). To kompletna nieru...

Wrzeszczyna (Wielkopolskie, gm. Wieleń)

2 999 000 PLN (1 999 zł/m2)

11
-
1500 m2
2015
15882087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27657161 15882087 Obiekt tani w utrzymaniu, przewidywalny kosztowo i przygotowany technologicznie do prowadzenia nowoczesnej działalności gospodarczej. Położony przy ul. Masztowej 1 w Olsztynie łączy doskonałą lokalizację z szybkim dojazdem do centrum i obwodnicy oraz...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

3 070 000 PLN (8 365 zł/m2)

8
-
367 m2
2003
15680986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pawilon 23839547 15680986 Lokal użytkowy na sprzedaż - Zgorzelec, pawilony handlowe, parter. Na sprzedaż lokal użytkowy o łącznej powierzchni 168,40 m2, zlokalizowany na parterze w zabudowie pawilonowej w centralnej części Zgorzelca. Składa się z dwóch części: zasadniczej (1...

Zgorzelec (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

520 000 PLN (5 098 zł/m2)

5
1
102 m2
-
14985214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 6117563 14985214 NOWA OFERTA Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o pow. 337 m2 z posadowionym na niej budynkiem wraz z nieruchomoscią gruntową stanowiacą drogę dojazdową. Obiekt dwukondygnacyjny o pow. według oświadczenia Właściciela ok. 170 m2, która obejmuję: na p...

Jędrzychowice (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

490 000 PLN (2 882 zł/m2)

11
1
170 m2
-
15792727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26025827 15792727 Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 1668 m2, zabudowana budynkiem o funkcji magazynowo-biurowej z zapleczem socjalnym (448 m2), położona w Stobnie, z dogodnym zjazdem z głównej drogi prowadzącej do Szczecina. Część magazyn...

Stobno (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

2 250 000 PLN (5 022 zł/m2)

1
-
448 m2
-