• Nieruchomości komercyjne
 

Lokale komercyjne lokale usługowe na wynajem

Znalezionych ofert: 3 177

15731449 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24794910 15731449 Do wynajęcia budynek handlowo-usługowy o powierzchni 230 m², zlokalizowany przy ul. Juliusza Słowackiego w Ostrowcu Świętokrzyskim. Obiekt posadowiony jest na działce o powierzchni 390 m² i obecnie funkcjonuje w nim sklep meblowy. Właściciele planują...

Ostrowiec Świętokrzyski, Juliusza Słowackiego

9 000 PLN (21 zł/m2)

1
-
430 m2
2000
15655853 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesny lokal w Śródmieściu! 23395491 15655853 Na wynajem lokal usługowy - 163,08 m² - Gdańsk, ul. Łąkowa 59.Na wynajem lokal usługowy o łącznej powierzchni 163,08 m², zlokalizowany na parterze odrestaurowanego, historycznego budynku monumentalnych koszar wojskowych. Przestrzeń łączy w sobie nowo...

Gdańsk (Śródmieście), Łąkowa

19 564 PLN (120 zł/m2)

1
-
163 m2
2024
15742827 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal na wynajem - Włochy 25000442 15742827 Na wynajem wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 81,27 m², zlokalizowany przy ul. Orzechowej, w dzielnicy Włochy w Warszawie. Lokal znajduje się w centrum nowoczesnego osiedla, zamieszkanego przez tysiące osób, co gwarantuje duży przepływ klientów k...

Warszawa (Włochy), Orzechowa

8 940 PLN (110 zł/m2)

1
-
81 m2
2025
14685458 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 162046 14685458 Wynajem, lokal, magazyn, Ostrów Wielkopolski. Do wynajęcia pomieszczenia piwniczne o wymiarach 16m x 5,6 m oraz 16m x 4m. Łączna powierzchnia użytkowa to 154 m2. Wysokość pomieszczeń 2,3 m. W lokalu podłączony prąd i siła. Idealne na magazyn. Cen...

Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

1 900 PLN (12 zł/m2)

2
1
154 m2
-
15896572 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27982638 15896572 Lokal użytkowy z witrynami i przestrzenią magazynowąZ przyjemnością prezentujemy przestronny lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 212 m², zlokalizowany na parterze apartamentowca przy ul. Marconich 3 w Wilanowie. Lokal posiada duże witryny, ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 868 PLN (89 zł/m2)

5
-
212 m2
2001
15816193 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kuchnia cateringowa, wyposażenie w cenie 26609471 15816193 Do wynajęcia lokal 170 m2 w budynku wolnostojącym, Targówek Zacisze.Dwa wejścia, odbiór sanepidu, idealny dla firm zajmujących się cateringiem dietetycznym, produkcją posiłków, garmażem, zdrową żywnością lub cukiernictwem, do uruchomienia od zaraz. W...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 900 PLN (117 zł/m2)

11
-
170 m2
-
15806750 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Narożny lokal pod pełną gastronomię 26352264 15806750 Na wynajem lokal użytkowy 88,14 m2, parter6, w budynku z 2025r. z windą, Bielany Chomiczówka.W stanie deweloperskim, z ogródkiem, duże witryny od strony ruchliwej ulicy, miejsce na szyld, w nowoczesnym budynku mieszkalnym. Kanały wentylacyjne przysto...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 458 PLN (130 zł/m2)

11
-
88 m2
2025
15800009 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronny lokal z witrynami bez gastro 26202720 15800009 Lokal handlowo-usługowy do wynajęcia 140 m2, parter8 w budynku z 1992 r., Wola, Młynów.Duże witryny i miejsce na szyld, wejście od ulicy. Idealny na sklep, salon beauty, klinikę medyczną, punkt obsługi klienta, salę zabaw, oprócz gastronomii. Cena: 1...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 600 PLN (90 zł/m2)

11
-
140 m2
1992
15774246 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Eksponowany narożny lokal z witryną 25648879 15774246 Lokal do wynajęcia 91,5 m2, parter7, w budynku z 2025r. Praga-Północ, Pelcowizna.Lokal w stanie deweloperskim z wentylacją, do dowolnego przystosowania, z dużymi witrynami i miejscem na szyld, są dwa wejścia możliwe 2,5-miesięczne wakacje czynszowe. ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 999 PLN (110 zł/m2)

11
-
91 m2
2025
15773219 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal na biuro lub usługi 25630999 15773219 Do wynajęcia lokal 60m2, piętro 12, w budynku z 2018r., Targówek, Zacisze.Doskonały na biuro, usługi, gabinety, szkołę językową, pracownię itp. Cena: 3 500zł + media wg zużycia. Kaucja 1-miesięczna. Wygodna lokalizacja, w pobliżu przystanek autobusow...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (58 zł/m2)

11
-
60 m2
2005
15797244 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne 2 lokale obok siebie razem lub osobno 26140195 15797244 Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy z antresolą 186 m2 (111 m2 + antresola 75 m2), parter7 w budynku z 2025r., Ursus, Szamoty.Duża witryna i miejsce na szyld, dwa wejścia od ulicy. lokal idealny na punkt spotkań z klientami, sklep, salon piękności, ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 500 PLN (51 zł/m2)

11
-
186 m2
2025
15876918 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronny dom dla firmy 27558639 15876918 Do wynajęcia 3-piętrowy lokal 420 m2, w budynku bez windy z 2019r., Białołęka Henryków.Idealny na biuro, szkołę językową, siedzibę firmy, dla programistów, firmy podatkowo-księgowej itp. Cena: 15 000 zł netto + opłaty licznikowe. Wymagana kaucja. Wyg...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 000 PLN (36 zł/m2)

12
-
420 m2
-