• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 870

15887696 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27791212 15887696 Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow. 839 m2 na 6 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prowizji od Najemcy...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

77 680 PLN (93 zł/m2)

8
-
839 m2
2010
15882194 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27658259 15882194 Lokal usługowo–biurowy z magazynem i ogrodem niezależne wejście duży potencjał aranżacyjnyDo wynajęcia funkcjonalny lokal o szerokim przeznaczeniu – idealny pod ciche usługi, biuro, pracownię lub działalność wymagającą zaplecza ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 500 PLN (48 zł/m2)

6
-
280 m2
2009
15872821 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27502324 15872821 Podnajem do 11.2028 w pełni umeblowanej powierzchni biurowej.Budynek:Nowoczesny, ekologiczny budynek biurowy o pow. ~ 32 tys. m2. 197 miejsc parkingowych w garażu podziemnym. Powierzchnia typowego piętra to ~2100m2. Budynek oferuje powierzchnie biuro...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

97 822 PLN (86 zł/m2)

11
-
1134 m2
2022
15887372 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27782651 15887372 Do wynajęcie gotowa powierzchnia biurowa dostępna od zaraz. Możliwość powiększenie biura do 340 m2. W budynku dostępne są również większe modułu na innych piętrach - całe piętra: 880m2 lub 1330m2, które zostały zaaranżowane w różnym układzie (głównie...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

32 875 PLN (117 zł/m2)

11
-
280 m2
2016
15877693 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27577606 15877693 Do podnajęcie do 30.05.2030, wykończona w wysokim standardzie i umeblowana powierzchnia biurowa - całe piętro. (dodatkowa opłata za meble 2 EURm2).Budynek:Jeden z najwyższych biurowców na Woli i w rejonie Ronda Daszyńskiego. Położony jest bezpośredni...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

182 350 PLN (120 zł/m2)

11
-
1522 m2
2020
15841301 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26788370 15841301 Otwarta powierzchnia na parterze w budynku biurowym.Lokal składa się z:otwartego pomieszczenia około 150mkw,zaplecze z dostępem do wodymoże być dostępny magazyn na -1 (schody)WC dla najemców na parterze.1. Opcja: 200 mkw (netto) x 65 pln (czynsz wraz...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 000 PLN (45 zł/m2)

11
-
200 m2
1959
15841285 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26788352 15841285 Do wynajęcie gotowe powierzchnie biurowe dostępne od zaraz. Oferowana powierzchnia z dużym prywatnym (prawie 300m2) tarasem, z którego jest pięknym widokiem na miasto. Dostępne powierzchnie biurowe na innych piętrach - całe piętra: 880m2 lub 1330m2, ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

225 242 PLN (113 zł/m2)

11
-
2000 m2
2016
15887175 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27778999 15887175 Do wynajęcie powierzchnia biurowa obecnie podzielona na (rzut): recepcję, 4 gabinety, open space, salka konferencyjna, aneks kuchenny. Możliwość zmiany aranżacji wedle wytycznych klienta. Zdjęcia przedstawiają powierzchnię przed wprowadzeniem się obe...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

21 307 PLN (93 zł/m2)

11
-
228 m2
1996
15887646 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27789730 15887646 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 9 piętrze w biurowcu w Centrum Warszawy niedaleko Dworca Centralnego PKP, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 800 PLN (378 zł/m2)

1
-
18 m2
2007
15887626 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27788562 15887626 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 139,12 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na Mokotowie, w okolicach ul. Sikorskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------------Bez ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 434 PLN (75 zł/m2)

2
-
139 m2
2003
15887624 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27788561 15887624 Warszawa - Do wynajęcia: 5-osobowe umeblowane biuro na 1 piętrze biurowca w okolicach ul. Mszczonowskiej na warszawskiej Ochocie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prowizj...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 250 PLN (393 zł/m2)

1
-
21 m2
1996
15887627 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27788564 15887627 Warszawa - Do wynajęcia: biuro wirtualne na 6 piętrze w biurowcu w Centrum Warszawy niedaleko Dworca Centralnego PKP, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------------Bez prowizji od...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

399 PLN (133 zł/m2)

1
-
3 m2
2007