• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 870

15790536 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 25970105 15790536 Idealna przestrzeń dla branży beauty w ścisłym centrum!- Do wynajęcia przytulny lokal handlowy o powierzchni 103 m², usytuowany na poziomie -1 w bardzo atrakcyjnej, centralnej lokalizacji. - Lokal jest zaaranżowany pod usługi kosmetyczne, co...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 926 PLN (96 zł/m2)

3
-
114 m2
1989
15790380 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 25963537 15790380 Lokal handlowy w pasażu handlowym w centrum miasta.lokal narożny z dużymi witrynami;wysokość 3 m;dostęp do wody.Przeznaczony na działalność handlową, serwis, usługi.Zapraszamy do wynajmu.Budynek:Kompleks biurowo-hotelowy położony w samym sercu Warsza...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 008 PLN (91 zł/m2)

1
-
55 m2
1989
15869695 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27407844 15869695 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 26,25 m2 na 3 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 627 PLN (63 zł/m2)

1
-
26 m2
2008
15886913 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771886 15886913 Warszawa - Do wynajęcia: wysokiej jakości lokal biurowy o pow. 21,36 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach w okolicach ul. Jutrzenki, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 068 PLN (51 zł/m2)

1
-
21 m2
-
15878805 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27601819 15878805 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.21,70 m2 na 5 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ulic: Ostrobramskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 580 PLN (75 zł/m2)

1
-
21 m2
1980
15871722 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27474628 15871722 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 87,03 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 800 PLN (101 zł/m2)

2
-
87 m2
2008
15878958 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27603041 15878958 Warszawa - Do wynajęcia: wysokiej jakości lokal biurowy o pow. 38,84 m2 w budynku biurowym na warszawskich Włochach w okolicach ul. Jutrzenki, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 942 PLN (51 zł/m2)

1
-
38 m2
-
15878957 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27603040 15878957 Warszawa - Do wynajęcia: wysokiej jakości lokal biurowy o pow. 41,25 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach w okolicach ul. Jutrzenki, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 062 PLN (50 zł/m2)

2
-
41 m2
-
15868365 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27380874 15868365 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 42,80 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 700 PLN (112 zł/m2)

1
-
42 m2
2008
15876868 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27558163 15876868 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.22,50 m2 na 1 piętrze kamienicy biurowej w Śródmieściu, w okolicach ul. Moniuszkipoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] prowizji od Naje...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 813 PLN (128 zł/m2)

1
-
22 m2
1950
15887762 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27792691 15887762 Warszawa - Do wynajęcia: Lokal biurowy o pow. 1105 m2 na 17 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

137 709 PLN (125 zł/m2)

11
-
1105 m2
2020
15866014 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27308099 15866014 Warszawa - Do wynajęcia: sala konferencyjna dla 70 osób na 11 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

875 PLN (5 zł/m2)

1
-
179 m2
2016