• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 870

15828228 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26591136 15828228 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.625,92 m2 znajdujący się na 8 piętrze budynku biurowego, w okolicach ul. Towarowej, na warszawskiej Woli.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

58 491 PLN (94 zł/m2)

11
-
625 m2
2019
15887735 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27792178 15887735 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 818 m2, na warszawskiej Woli, na 9 piętrze w nowoczesnym budynku biurowym niedaleko Ronda ONZ, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

96 902 PLN (119 zł/m2)

11
-
817 m2
2016
15887736 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27792173 15887736 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 588 m2, na warszawskiej Woli, na 2 piętrze w nowoczesnym budynku biurowym niedaleko Ronda ONZ, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

69 743 PLN (119 zł/m2)

11
-
588 m2
2016
15887722 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27791809 15887722 Do wynajęcie na wysokim piętrze, gotowa powierzchnia biurowa.W budynku dostępne są również większe modułu na innych piętrach - całe piętra: 880m2 lub 1330m2, które zostały zaaranżowane w różnym układzie (głównie open space).Polecam szczególnie powier...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

45 086 PLN (117 zł/m2)

11
-
384 m2
2016
15887717 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27791782 15887717 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.778 m2 na 6 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli.poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez prowizji od Najemc...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

80 162 PLN (103 zł/m2)

1
-
778 m2
2010
15887715 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27791780 15887715 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.401,55 m2 na 1 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli.poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez prowizji od Naj...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

41 372 PLN (103 zł/m2)

1
-
401 m2
2010
15887713 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27791778 15887713 Warszawa -Do podnajmu: lokal biurowy o pow.398,80 m2 na 11 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli.poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez prowizji od Najem...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

43 189 PLN (109 zł/m2)

1
-
398 m2
2010
15887716 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27791781 15887716 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.532,55 m2 na 10 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli.poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez prowizji od Na...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

54 868 PLN (103 zł/m2)

1
-
532 m2
2010
15887719 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27791784 15887719 Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow.838,60 m2 na 6 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli.poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez prowizji od Naje...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

173 858 PLN (108 zł/m2)

1
-
1612 m2
2010
15887714 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27791779 15887714 Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.268,80 m2 na 1 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli.poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez prowizji od Naje...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

27 695 PLN (103 zł/m2)

1
-
268 m2
2010
15887718 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27791783 15887718 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1017 m2 na 7 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli.poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez prowizji od Naje...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

104 785 PLN (103 zł/m2)

1
-
1017 m2
2010
15881018 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27620659 15881018 Do wynajęcie gotowe powierzchnie biurowe dostępne od zaraz. Oferowana powierzchnia z dużym prywatnym (prawie 300m2) tarasem, z którego jest pięknym widokiem na miasto. Dostępne powierzchnie biurowe na innych piętrach - całe piętra: 880m2 lub 1330m2, ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

99 892 PLN (113 zł/m2)

11
-
887 m2
2016