• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Wola

Znalezionych ofert: 678

15870424 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27428409 15870424 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowane biuro o pow. 317 m2 na 1 piętrze biurowca w Śródmieściu, w okolicach Ronda ONZ, na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

31 903 PLN (101 zł/m2)

11
-
317 m2
2009
15865903 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27305141 15865903 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.144 m2 na 11 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -----------Bez pro...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 112 PLN (91 zł/m2)

11
-
144 m2
2010
15864666 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27271939 15864666 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 8-11 osób na 11 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ----...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 250 PLN (520 zł/m2)

1
-
37 m2
2020
15864682 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27271938 15864682 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 6-8 osób na 13 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 000 PLN (500 zł/m2)

2
-
28 m2
2020
15863878 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27257573 15863878 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.131 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 039 PLN (69 zł/m2)

4
-
131 m2
2015
15872072 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27485297 15872072 Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 63 m2na parterze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, niedaleko Dworca Centralnego PKP. poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez prowiz...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 567 PLN (168 zł/m2)

1
-
63 m2
2021
15871121 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27458509 15871121 internet wliczony w czynsz---------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 625 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach stacji metra Płocka.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 7...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

50 000 PLN (80 zł/m2)

12
-
625 m2
1999
15865975 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27308102 15865975 okolice CH Wola Park--------------------------Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 407,13 m2 na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Grodkowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) Ofe...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 328 PLN (18 zł/m2)

1
-
407 m2
-
15865173 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27289166 15865173 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 13 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (368 zł/m2)

1
-
19 m2
2020
15864668 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27271940 15864668 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3-4 osób na 13 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -----...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (438 zł/m2)

1
-
16 m2
2020
15871807 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27475561 15871807 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 19-22 osób na 6 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli ,w okolicach ul. Kasprzaka i Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@proper...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

37 400 PLN (382 zł/m2)

1
-
98 m2
2001
15871118 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27458508 15871118 internet wliczony w czynsz---------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 625 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach stacji metra Płocka.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 7...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

50 000 PLN (80 zł/m2)

12
-
625 m2
1999