• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Wola

Znalezionych ofert: 677

15258820 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14048989 15258820 wynajmę halę magazynową 650m2,2500m2 kazda dzialalnośc w super lokalizacji 13m wysoka skalki,plany filmowe,tor kartingowy itp.koszt przygotowania powierzchni do uzgodnienia z wlascicielemMoże być wypożyczalnia sprzętu budowlanego lub sklad budowlany ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 300 PLN (22 zł/m2)

11
-
650 m2
2000
15880960 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27618140 15880960 mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajmu lokal o powierzchni620m2 (dwu-poziomowy) w cenie 38 tys.złmsc znajdujący się na parterzei na poziomie -1 w apartamentowcu w Warszawie -Wola- ŁuckaWronia (obokhotel Hilton, blisko rondo Daszyńskiego...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

38 000 PLN (61 zł/m2)

11
-
620 m2
2010
15086669 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 9364517 15086669 cena najmu: 19 163,44 zł netto miesięcznie.Cena najmu zawiera wszelkie opłaty za media (z wyłączeniem zużycia energii elektrycznej zużytej na klimatyzację), dostęp do internetu, współczynnik powierzchni wspólnej, obsługę recepcji (pon-pt. w godz. 8-1...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 164 PLN (102 zł/m2)

11
-
187 m2
-
15868904 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27394313 15868904 Na sprzedaż: Działający hostel w Warszawie – 15 pokoi 2-osobowych Na sprzedaż dochodowy, w pełni funkcjonujący hostel z 15 pokojami zlokalizowany na warszawskim Muranowie. Obiekt cieszy się stałym obłożeniem i jest wciąż otwarty, generując regularne ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 000 PLN (46 zł/m2)

12
-
350 m2
2000
15893575 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27914876 15893575 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.235 m2 na 10 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ------------Bez pr...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

21 398 PLN (91 zł/m2)

11
-
235 m2
2010
15893578 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27914875 15893578 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.576 m2 na 6 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ------------Bez pro...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

52 448 PLN (91 zł/m2)

11
-
576 m2
2010
15893576 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27914878 15893576 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.144 m2 na 11 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -----------Bez pro...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 112 PLN (91 zł/m2)

11
-
144 m2
2010
15893579 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27914877 15893579 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.236 m2 na 8 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ------------Bez pro...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

21 489 PLN (91 zł/m2)

11
-
236 m2
2010
15893577 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27914874 15893577 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.627 m2 na 9 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ------------Bez pro...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

57 091 PLN (91 zł/m2)

11
-
627 m2
2010
15884728 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27710205 15884728 Do wynajęcia komfortowe biuro o powierzchni 120 m², położone na 4. piętrze prestiżowego budynku przy ul. Wroniej 45, w bezpośrednim sąsiedztwie Browarów Warszawskich. Doskonała lokalizacja w ścisłym centrum Warszawy, a jednocześnie gwarancja ciszy i ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 300 PLN (80 zł/m2)

11
-
103.36 m2
2013
15856374 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Elegancki lokal w centrum 27089302 15856374 Do wynajęcia lokal 97m2, piętro 77 z windą, Wola Nowolipki.Doskonały na biuro, kancelarię, siedzibę firmy, dla firmy księgowej, dla programistów, na biuro projektowe, punkt obsługi klientów itp. Dostępne bez mebli ruchomych. Jest klimatyzacja.Cena: 4...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 900 PLN (51 zł/m2)

3
-
97 m2
-
15878244 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kameralny lokal w centrum, duży ruch, można alko 27591395 15878244 Do wynajęcia lokal 25 m2, parter6, w kamienicy z 1870r., Wola Mirów.W ciągu lokali handlowych, po remoncie w 2022 r., duże witryny od strony ruchliwej ulicy, spory ruch pieszy i samochodowy, możliwość uzyskania zgody na alkohol. Lokal przy przy brami...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 150 PLN (246 zł/m2)

1
-
25 m2
-