• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Wola

Znalezionych ofert: 678

15876402 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27536745 15876402 Warszawa - Do wynajęcia: lokal magazynowy o pow.34 m2 na poziomie -1 w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Anielewicza.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowizji od Najemcy--...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

918 PLN (27 zł/m2)

1
-
34 m2
1990
15876319 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27535380 15876319 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1171 m2 na 32 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

112 238 PLN (96 zł/m2)

12
-
1171 m2
1999
15871124 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27458510 15871124 internet wliczony w czynsz---------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 625 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach stacji metra Płocka.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: kata...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 200 PLN (80 zł/m2)

5
-
190 m2
1999
15870494 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27428586 15870494 Do podnajmu: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 644 m2 na 10 piętrze w biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIAtrakcyjna p...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 340 PLN (24 zł/m2)

6
-
644 m2
2020
15869194 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27402977 15869194 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 8-11 osób na 13 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ----...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 250 PLN (494 zł/m2)

1
-
39 m2
2020
15866030 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27308103 15866030 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 15 osób, na 10 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

33 000 PLN (452 zł/m2)

2
-
73 m2
2020
15865204 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27289210 15865204 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 14 osób, na 10 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

30 800 PLN (446 zł/m2)

1
-
69 m2
2020
15863877 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27257568 15863877 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.260 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 940 PLN (69 zł/m2)

5
-
260 m2
2015
15872364 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27491120 15872364 Warszawa - Do podnajmucesji: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 1907 m2 na 7 piętrze w biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

38 140 PLN (20 zł/m2)

6
-
1907 m2
2020
15872052 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27485155 15872052 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1008 m2 na 17 piętrze w nowoczesnym biurowcu w samym Centrum Warszawy, w okolicach Dworca Centralnego, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji od ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

120 768 PLN (120 zł/m2)

12
-
1008 m2
2022
15871808 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27475562 15871808 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 21-22 osób na 6 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli ,w okolicach ul. Kasprzaka i Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@proper...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

37 400 PLN (378 zł/m2)

1
-
99 m2
2001
15871806 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27475559 15871806 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 27-30 osób, na 2 piętrze w budynku usługowo-biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Leszno, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

52 500 PLN (389 zł/m2)

1
-
135 m2
2007