• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne

Znalezionych ofert: 14 442

15534510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20699339 15534510 Sprzedaż ;Prawa Wieczystego Użytkowania Działki nr 21251 ; - Radlin, ul. Rybnicka &124; 6520 m2 ; Na sprzedaży nieruchomość w Radlinie przy ul. Rybnickiej. ;Przedmiotem oferty ;prawo wieczystego użytkowania działki ;numer 21251 i powierzchni ;oko...

Radlin (Śląskie, gm. Radlin)

1 600 000 PLN (5 674 zł/m2)

11
-
282 m2
-
12521674 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 20536 12521674 Do wynajęcia w Wodzisławiu Śląskim halamagazyn jednokondygnacyjna na poziomie gruntu bez rampy o powierzchni użytkowej docelowo około 5000 m2, na parceli o powierzchni około 1,6 ha. Hala jest w trakcie budowy, klient może przedstawić swoje sugestie, ...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

92 250 PLN (18 zł/m2)

11
-
5000 m2
-
15703422 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24249256 15703422 Atrakcyjny Lokal do wynajęcia w Rybniku przy ul. Raciborskiej o powierzchni około 205 m2  w bliskim sąsiedztwie galerii Plaza. Lokal jest przestronny, posiada dwie duże witryny, wyposażony jest w klimatyzacje. W lokalu jest pomieszczenie socjalne,...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

5 999 PLN (29 zł/m2)

11
-
205 m2
-
15451041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18855464 15451041 Przedstawiamy Państwu do sprzedaży prawo wieczystego użytkowania działki o numerze 2157150 i powierzchni 1428m2 wraz z prawem własności wzniesionego na niej wolnostojącego budynku usługowego o powierzchni około 357 m2 oraz prawa własności działek o n...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

1 500 000 PLN (4 202 zł/m2)

11
-
357 m2
-
15043785 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 7911050 15043785 LOKAL DO WYNAJĘCIA RAZEM Z PARKINGIEM! Oferujemy powierzchnię do wynajęcia w dwukondygnacyjnym wolnostojącym budynku gastronomiczno-usługowym w Jastrzębiu-Zdroju u zbiegu ulic Małopolskiej i Wielkopolskiej. Nieruchomość położona na działce numer 1526...

Jastrzębie-Zdrój (Śląskie, gm. Jastrzębie-Zdrój)

12 600 PLN (45 zł/m2)

11
-
280 m2
-
15881364 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27629388 15881364 Doskonała lokalizacja przy SKM. LOKAL NOWY luksusowo wykończony Klimatyzacjarekuperacjaogrzewanie podłogowePowierzchnia na wynajem - 35mkw. Nowy Apartamentowiec !! Lokal Przeznaczenie: Sklep Biuro Usługi Doskonałe położenie !! Legionowo ul. Jagi...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

3 500 PLN (100 zł/m2)

1
-
35 m2
2024
15840997 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26787635 15840997 Do wynajęcia segment o powierzchni 225 m2 na zamkniętym osiedlu na Ursynowie.Segment to przyziemie, parter i dwa piętra do wykorzystania na cele biurowe i magazynowe.Przyziemie: garaż na 3 samochody ( można wykorzystać na magazyn ), WC, pomieszczenia...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 900 PLN (35 zł/m2)

11
-
225 m2
2000
15538728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20788542 15538728 Gorąco zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokali usługowych w stanie deweloperskim w dwóch nowo powstających budynkach na ul. Hawelańskiej w Poznaniu. W budynku A znajduje się ogółem 5 lokali, w budynku B , 12 lokali o powierzchni od 51 m...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

780 681 PLN (13 530 zł/m2)

3
-
57.7 m2
2026
15888053 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27801530 15888053 Lokal biurowo - usługowy. 27m2,1 piętro. Kaucja- trzymiesięczna Dostępny również lokal 40 m2 na 1 piętrze. Nieruchomość usytuowana jest w ścisłym centrum Bydgoszczy przy głównej ulicy handlowej w Bydgoszczy. W najbliższym otoczeniu...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 215 PLN (45 zł/m2)

11
-
27 m2
-
15888052 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27801529 15888052 Do wynajęcia lokal 70 m2 w Centrum. 1 piętro Kaucja- trzymiesięczna Oferuje do wynajęcia lokal przeznaczony na działalność usługową. Posiada on instalację wodno-kanalizacyjną,klimatyzację, instalację CO oraz instalacje elektryczną, ma jedn...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

3 500 PLN (50 zł/m2)

11
-
70 m2
-
15887558 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27785468 15887558 Cena najmu podlega negocjacji.Oferujemy do wynajęcia funkcjonalną halę magazynową o powierzchni 1760 m², zlokalizowaną w atrakcyjnej części Poznania. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla firm poszukujących przestrzeni magazynowej, logistyczn...

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

46 000 PLN (26 zł/m2)

2
-
1760 m2
1995
15878948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27602827 15878948 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość łącząca funkcję magazynowo-usługową z częścią mieszkalno-biurową jedna z niewielu realnych możliwości, aby połączyć miejsce pracy z miejscem zamieszkania w jednym, spójnym i funkcjonalnym obiekcie.Budynek został za...

Nakło Śląskie (Śląskie, gm. Świerklaniec)

1 100 000 PLN (2 842 zł/m2)

4
1
387 m2
2012