• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne

Znalezionych ofert: 14 442

15799716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26196669 15799716 Na sprzedaż oferuję lokal użytkowy na Kabatach, przy ulicy Dembego, położony na parterze budynku z 1999 roku. Wejście oraz witryny wychodzą na ulicę Zaruby, w otoczeniu innych lokali, co zapewnia stały ruch pieszych i dobrą ekspozycję.Wnętrze obejmuj...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (17 368 zł/m2)

11
1
57 m2
1999
15698610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 24152331 15698610 Na Sprzedaż: Kompleks Przemysłowo-Magazynowy w Konarach k. WarkiGotowy do działania, nowoczesny kompleks o powierzchni 15 646 m², idealny dla logistyki, produkcji lub jako prestiżowa siedziba Twojej firmy. Zainwestuj w obiekt, który nie wymaga żadnyc...

Konary (Mazowieckie, gm. Warka)

19 990 000 PLN (2 746 zł/m2)

11
-
7279 m2
2013
15868813 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27390882 15868813 LOKAL HANDLOWO - USŁUGOWY &124; RYBNIK RACIBORSKA &124; MIEJSCE PARKINGOWE Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal użytkowy ;o powierzchni ;ok. 26 m2, zlokalizowany w atrakcyjnej części ;Rybnika ;przy ;ul. Raciborskiej ;(przy samym rybnickim...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

2 400 PLN (92 zł/m2)

11
-
26 m2
-
15726210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24695104 15726210 Oferujemy na sprzedaż nieruchomość położoną w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Marklowickiej 7 w strefie podmiejskiej. Nieruchomość składa z się z hali usługowo - magazynowej oraz z części socjalno - biurowej, powierzchni użytkowej 530,55 m2 (prawo własn...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

1 500 000 PLN (2 830 zł/m2)

11
-
530 m2
-
15708079 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24334662 15708079 Oferujemy na wynajem wyjątkową przestrzeń komercyjną zlokalizowaną w kamienicy w samym sercu Rybnika - przy ul. Rynek ;9. To doskonała okazja dla przedsiębiorców poszukujących miejsca o intensywnym ;natężeniu ;ruchu pieszych o ;prestiżowej i niezastą...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

10 270 PLN (130 zł/m2)

11
-
79 m2
-
15703372 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 24249255 15703372 Wynajem Lokal - Jastrzębie-Zdrój, ul. Harcerska 1A w Galerii Moya   Lokal handlowy na parterze o powierzchni około 20 m2 w galerii Moya w Jastrzębiu-Zdrój przy ul. Harcerskiej 1A w ciągu handlowym lokali przed kasami Biedronki ( poprzednio był to skl...

Jastrzębie-Zdrój (Śląskie, gm. Jastrzębie-Zdrój)

2 500 PLN (125 zł/m2)

11
-
20 m2
-
15446245 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18751262 15446245 Wynajmiemy idealny lokal na usługi medyczne,  kosmetyczne, fryzjerskie 185 m2 pow. użytkowej na parterze w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Mendego. Ze względu na usytuowanie oraz parking znajdujący się na terenie obiektu, jest to idealne miejsce na hand...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

8 722 PLN (47 zł/m2)

11
-
185 m2
-
15383113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17318246 15383113 Do sprzedaży kamienica w centrum Rybnika przy ulicy Jana III Sobieskiego 14 (pasaż) w sąsiedztwie kawiarni` Cafe Bosko` i Placu Wolności oraz w  pobliżu rynku. Bardzo dobre miejsce na prowadzenie działalności handlowej, usługowej i gastronomicznej...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

1 250 000 PLN (6 944 zł/m2)

11
-
180 m2
-
14840086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 3100806 14840086 REZERWACJA! Oferujemy na sprzedaż ;Nieruchomość położoną jest w ;Wodzisławiu Śląskim przy ul. Marklowickiej ;w strefie podmiejskiej. Nieruchomość składa się budynków (hala, budynek magazynowy, budynek kotłowni) o powierzchni użytkowej 1438 m2 (prawo ...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

950 000 PLN (661 zł/m2)

11
-
1438 m2
-
15870045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 27417796 15870045 REZERWACJA! ; MUROWANY GARAŻ &124; RYBNIK &124; 15,81 M2 Do sprzedaży Garaż murowany, własnościowy (z udziałem 19 własności gruntu), ;o powierzchni ok. 15,81 m2, w bardzo dobrej lokalizacji w Rybniku przy ul. Łokietka z dojazdem od ulicy Kośc...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

69 999 PLN (4 667 zł/m2)

11
-
15 m2
-
15859034 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27160961 15859034 Lokal Usługowy - Biurowy &124; Rybnik Raciborska - Centrum &124; II Piętro &124; 18 m2 Do wynajęcia lokal o powierzchni około 18 m2 na II piętrze, w Rybniku przy ul. Raciborskiej (kawałek od Rynku) - jedna z głównych ulic miasta, w sąsied...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

550 PLN (31 zł/m2)

11
-
18 m2
-
15271038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14352698 15271038 Sprzedamy nieruchomość zabudowaną w Jastrzębiu-Zdrój przy ul. Zdrojowej . Nieruchomość zabudowana jest budynkiem trzykondygnacyjny o pow. całkowitej około 1000 m2 do generalnego remontu, na parceli o pow. 1529 m2 (numery działek 89169 oraz 88841). Bu...

Jastrzębie-Zdrój (Śląskie, gm. Jastrzębie-Zdrój)

1 600 000 PLN (1 600 zł/m2)

11
-
1000 m2
-