• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne

Znalezionych ofert: 14 445

15881364 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27629388 15881364 Doskonała lokalizacja przy SKM. LOKAL NOWY luksusowo wykończony Klimatyzacjarekuperacjaogrzewanie podłogowePowierzchnia na wynajem - 35mkw. Nowy Apartamentowiec !! Lokal Przeznaczenie: Sklep Biuro Usługi Doskonałe położenie !! Legionowo ul. Jagi...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

3 500 PLN (100 zł/m2)

1
-
35 m2
2024
15840997 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26787635 15840997 Do wynajęcia segment o powierzchni 225 m2 na zamkniętym osiedlu na Ursynowie.Segment to przyziemie, parter i dwa piętra do wykorzystania na cele biurowe i magazynowe.Przyziemie: garaż na 3 samochody ( można wykorzystać na magazyn ), WC, pomieszczenia...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 900 PLN (35 zł/m2)

11
-
225 m2
2000
15538728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20788542 15538728 Gorąco zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokali usługowych w stanie deweloperskim w dwóch nowo powstających budynkach na ul. Hawelańskiej w Poznaniu. W budynku A znajduje się ogółem 5 lokali, w budynku B , 12 lokali o powierzchni od 51 m...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

780 681 PLN (13 530 zł/m2)

3
-
57.7 m2
2026
15888053 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27801530 15888053 Lokal biurowo - usługowy. 27m2,1 piętro. Kaucja- trzymiesięczna Dostępny również lokal 40 m2 na 1 piętrze. Nieruchomość usytuowana jest w ścisłym centrum Bydgoszczy przy głównej ulicy handlowej w Bydgoszczy. W najbliższym otoczeniu...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 215 PLN (45 zł/m2)

11
-
27 m2
-
15888052 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27801529 15888052 Do wynajęcia lokal 70 m2 w Centrum. 1 piętro Kaucja- trzymiesięczna Oferuje do wynajęcia lokal przeznaczony na działalność usługową. Posiada on instalację wodno-kanalizacyjną,klimatyzację, instalację CO oraz instalacje elektryczną, ma jedn...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

3 500 PLN (50 zł/m2)

11
-
70 m2
-
15887558 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27785468 15887558 Cena najmu podlega negocjacji.Oferujemy do wynajęcia funkcjonalną halę magazynową o powierzchni 1760 m², zlokalizowaną w atrakcyjnej części Poznania. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla firm poszukujących przestrzeni magazynowej, logistyczn...

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

46 000 PLN (26 zł/m2)

2
-
1760 m2
1995
15878948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27602827 15878948 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość łącząca funkcję magazynowo-usługową z częścią mieszkalno-biurową jedna z niewielu realnych możliwości, aby połączyć miejsce pracy z miejscem zamieszkania w jednym, spójnym i funkcjonalnym obiekcie.Budynek został za...

Nakło Śląskie (Śląskie, gm. Świerklaniec)

1 100 000 PLN (2 842 zł/m2)

4
1
387 m2
2012
15878206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 27591203 15878206 GARAŻ NA SPRZEDAŻ ŻOLIBORZ, UL. KOŹMIANA Wygodne i bezpieczne parkowanie + możliwość ładowania auta elektrycznegoNa sprzedaż garaż o powierzchni 16,6 m², położony przy ul. Koźmiana w Warszawie (Żoliborz Kępa Potocka).Budynek garażowy z ok. 2008 rok...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

200 000 PLN (12 500 zł/m2)

11
-
16 m2
2008
15593889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22042063 15593889 Oferujemy na sprzedaż budynek o powierzchni 1161,55 m², usytuowany na działce o powierzchni 993 m², w świetnej lokalizacji, doskonale skomunikowanej z centrum miasta oraz kluczowymi arteriami drogowymi: A1, DK94 i drogą 911.LOKALIZACJA I KOMUNIKACJA:...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

1 750 000 PLN (1 507 zł/m2)

11
-
1161 m2
1937
14927017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 4877309 14927017 Oferta objęto lokal użytkowy. Zakup przedmiotu sprzedaży wraz z najemca to gwarancja stałego dochodu Ofertą objęto 124,88 m2 lokal użytkowy o rocznej rentowności na poziomie 7 %. Lokal zlokalizowany jest przy ul. Starodęby w warszawskim Ursusie. Loka...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 660 000 PLN (21 452 zł/m2)

11
-
124 m2
2016
15887496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27784503 15887496 Oferujemy do sprzedaży część budynku, która obecnie wykorzystywana jest zarówno jako biuro, jak i mieszkania. Równie dobrze jednak może pełnić rolę przychodni lekarskiej, lub 3 osobnych mieszkań. Doskonała oferta dla inwestora  i TYLKO W METROHOUSE!N...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

790 000 PLN (3 135 zł/m2)

10
-
252 m2
2006
15705792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24285916 15705792 Nieruchomość inwestycyjna z funkcją handlowo-magazynową i biurową Bytom, przy głównej drodzeŚwietna propozycja dla inwestorów i przedsiębiorców poszukujących wielofunkcyjnej nieruchomości komercyjnej w doskonale wyeksponowanej lokalizacji w Bytomiu....

Bytom (Rozbark) (Śląskie, gm. Bytom)

999 000 PLN (1 657 zł/m2)

10
2
603 m2
1924