• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 871

15871553 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27470701 15871553 Na wynajem oferowany jest wyjątkowy lokal użytkowy klasy premium, zlokalizowany na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Belwederskiej, w jednej z najbardziej cenionych części Mokotowa – Sielcach. To miejsce, które łączy reprezentacyjny cha...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

27 700 PLN (108 zł/m2)

12
-
257 m2
2009
15871683 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27474032 15871683 Do wynajęcia lokal o powierzchni 125m2 z przeznaczeniem na biuro. Lokal podzielony jest na 5 pokoi ( 17 m2, 20 m2, 27 m2, 30 m2 i 5 m2), łazienkę, wc, kuchnię 12 m2. Lokal jest widny , dobrze doświetlony. Okna wychodzą na ciche podwórze oraz na zielo...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 865 PLN (79 zł/m2)

5
-
125 m2
1938
15882266 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27659049 15882266 Przedmiotem oferty jest lokal do wynajęcia na cele biurowe, położony na pierwszym piętrze budynku apartamentowo - biurowego na Dolnym Mokotowie, w pobliżu Parku Morskie Oko i Łazienek Królewskich.Lokal składa się z: 7 gabinetów (12 m2, 22 m2,46 m2, ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 900 PLN (40 zł/m2)

7
-
173 m2
1967
15879226 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27610909 15879226 Do wynajęcia powierzchnia usługowo-handlowo-edukacyjna w części biurowej przylegającej do centrum handlowego. PRZESTRZEŃ DO DZIAŁANIA czyli - możliwość prowadzenia działalności edukacyjnej - szkolenia, kursy, zajęcia dla dzieci i młodzieży, również...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

53 914 PLN (60 zł/m2)

11
-
900 m2
2004
15886367 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27755890 15886367 Do wynajęcia ciekawy moduł magazynowy o powierzchni 623 mkw., usytuowany bezpośrednio przy bramie wjazdowej do budynku. Powierzchnia dosyć wysoka, jasna (dostęp światła dziennego).Przydział mocy w zależności od zapotrzebowania.Kilka wejść od strony b...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 690 PLN (30 zł/m2)

1
-
623 m2
1980
15872128 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27485949 15872128 Prezentujemy do wynajęcia całe piętro z pięknym tarasem i widokiem na Ochocie.Na powierzchnię biura składaja się: 7 gabinetów - 16 m2, 15 m2, 9 m2, 26 m2, 27 m2, 20 m2, 27 m2recepcja3 toaletykuchniaserwerowniaduży tarasWarunki najmu:Okres zawarcia um...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 600 PLN (50 zł/m2)

11
-
252 m2
2003
15845125 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26851704 15845125 Do wynajęcia powierzchnia biurowa na Ochocie przy Alejach JerozolimskichBudynek:Biura wyposażone są w klimatyzację, okablowanie elektryczne i telefoniczne oraz kontrolę dostępu. Do dyspozycji najemców są sale konferencyjne. Kompleks stanowi jedną cał...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

24 599 PLN (69 zł/m2)

11
-
354 m2
1999
15886317 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27751979 15886317 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 341,26 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Samochodowej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

26 166 PLN (77 zł/m2)

3
-
341 m2
2013
15886315 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27751977 15886315 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1172,64 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Samochodowej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

89 938 PLN (77 zł/m2)

3
-
1172 m2
2013
15886313 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27751975 15886313 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 517,25 m2 na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Samochodowej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

37 184 PLN (72 zł/m2)

1
-
517 m2
2013
15886316 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27751978 15886316 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 2222 m2 na 2 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicachul. Samochodowej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

170 379 PLN (77 zł/m2)

12
-
2222 m2
2013
15886314 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27751976 15886314 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 656 m2 na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Samochodowej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

50 301 PLN (77 zł/m2)

1
-
656 m2
2013