• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 870

15840975 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26787663 15840975 Lokalizacja:Na wynajem: budynek biurowo-edukacyjny – Warszawa, Wola, al. Prymasa TysiącleciaNa sprzedaż przestronny, czterokondygnacyjny budynek biurowy o łącznej powierzchni użytkowej 2 253 m², usytuowany na działce o powierzchni ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

95 000 PLN (33 zł/m2)

11
-
2900 m2
2003
15886636 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27763067 15886636 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.25 m2 na 3 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Płochocińskiej, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 037 PLN (86 zł/m2)

2
-
47 m2
2011
15886635 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27763066 15886635 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.25 m2 na 3 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Płochocińskiej, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 850 PLN (86 zł/m2)

1
-
45 m2
2011
15886588 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27762894 15886588 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.25 m2 na 3 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Płochocińskiej, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 330 PLN (85 zł/m2)

11
-
98 m2
2011
15861260 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
109 m² | 4 pokoje | Kamienica | Działalność 27201687 15861260 109 m² Kamienica Praga-Północ (Śliwice), ul. GersonaDo wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 109 m², idealne również pod działalność gospodarczą, położone na 2. piętrze w kameralnej kamienicy z nadbudową z 2000 roku, przy ul. Gersona na Pr...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 100 PLN (65 zł/m2)

4
-
109 m2
2000
15886554 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27762000 15886554 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 164,73 m2 znajdujący się w eleganckiej kamienicy biurowej w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Al. Ujazdowskich.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoff...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 500 PLN (76 zł/m2)

4
-
164 m2
1927
15886557 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27761998 15886557 dla fryzjera, kosmetyczki, itp------------------Warszawa - do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 110 m2 na parterze kamienicy biurowej w Śródmieściu, w okolicach ulic Marszałkowskiej i Hożej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 400 PLN (113 zł/m2)

4
-
110 m2
-
15886556 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27761996 15886556 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 94,52 m2 na parterze eleganckiej kamienicy biurowej w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach ulic Marszałkowskiej i Hożej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@prope...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 950 PLN (116 zł/m2)

5
-
94 m2
-
15856987 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27106755 15856987 niedaleko CH Galeria Mokotów-----------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 77,28 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,w okolicach ul. Domaniewskiej i Galerii Mokotów.poleca Agencja Nieruchomości Prop...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 699 PLN (48 zł/m2)

1
-
77 m2
2015
15856955 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27106751 15856955 Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 347,20 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,w okolicach ul. Domaniewskiej i Galerii Mokotów.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice....

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 639 PLN (48 zł/m2)

4
-
347 m2
2015
15847279 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26905889 15847279 Nowoczesny lokal usługowy w powstającym budynku na Ursusie – doskonała lokalizacja pod sklep wielkopowierzchniowy.Powierzchnia całkowita: ok. 940 m²Widoczność i dostęp: duże witryny od strony ulicy gwarantujące doskonałą ekspozycję...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

93 060 PLN (99 zł/m2)

1
-
940 m2
2025
15871553 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27470701 15871553 Na wynajem oferowany jest wyjątkowy lokal użytkowy klasy premium, zlokalizowany na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Belwederskiej, w jednej z najbardziej cenionych części Mokotowa – Sielcach. To miejsce, które łączy reprezentacyjny cha...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

27 700 PLN (108 zł/m2)

12
-
257 m2
2009