• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 871

15886883 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771324 15886883 niedaleko stacji Metra Stare Bielany----------------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow148 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskich Bielanach, w okolicach Al. Zjednoczenia.poleca Property Office (...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 620 PLN (65 zł/m2)

2
-
148 m2
1996
15886901 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771314 15886901 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 62,48 m2 na 46 piętrze budynku biurowego w samym centrum Warszawy, w okolicach Dworca Centralnego PKP. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 089 PLN (82 zł/m2)

1
-
62 m2
1978
15886889 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771310 15886889 Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 6 osób w nowoczesnym biurowcu na Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------Bez prowizji od Najemcy-----Ume...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 320 PLN (305 zł/m2)

2
-
24 m2
2018
15886895 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771328 15886895 niedaleko stacji Metra Stare Bielany----------------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.210 m2 na 3 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskich Bielanach, w okolicach Al. Zjednoczeniapoleca Agencja Nieruchom...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 650 PLN (65 zł/m2)

3
-
210 m2
1996
15846122 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26876105 15846122 34mkw na 8p, idealne dla małej firmy. Powierzchnia pomieści kilka biurek.Centrum Warszawy, przy zbiegu głównych ulic.Super komunikacja. Zapraszam na prezentacjęBudynek:Budynek biurowy położony w Śródmieściu nieopodal Placu Bankowego. Świetny dojazd, ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 972 PLN (58 zł/m2)

11
-
34 m2
1980
15845528 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26863007 15845528 Samodzielny moduł biurowy - 3 gabinety.Bardzo dobry standard - klimatyzacja, siec komputerowa.Winda, odnowiona recepcja i łazienki. Zapraszam na prezentację.Budynek:Budynek biurowy położony w Śródmieściu nieopodal Placu Bankowego. Świetny dojazd, bli...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 538 PLN (61 zł/m2)

11
-
58 m2
1980
15846123 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26876108 15846123 Nieduże i niedrogie biuro w Centrum Warszawy.Idealny dojazd z różnych dzielnic miasta.świetne dla początkującej firmy potrzebującej swojego miejsca. ZapraszamBudynek:Budynek biurowy położony w Śródmieściu nieopodal Placu Bankowego. Świetny dojazd, bl...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 848 PLN (66 zł/m2)

11
-
28 m2
1980
15846119 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26876106 15846119 Idealna propozycja dla firm poszukujących prestiżowej lokalizacji w centrum Warszawy. Oferta wynajmu powierzchni biurowej w dynamicznym otoczeniu biznesowym, skierowana do przedsiębiorstw ceniących komfort i doskonałą komunikację.2 pokoje biurowe w b...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 168 PLN (66 zł/m2)

11
-
48 m2
1980
15845529 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26863009 15845529 Samodzielny moduł biurowy - 8 gabinetów.Bardzo dobry standard.Biuro gotowe do wejścia od 1 kwietnia.Zapraszam na prezentację.Budynek:Budynek biurowy położony w Śródmieściu nieopodal Placu Bankowego. Świetny dojazd, blisko komunikacja miejska. Całodob...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 256 PLN (67 zł/m2)

11
-
168 m2
1980
15886853 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27769981 15886853 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 1-2 osób na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji od Najemcy---------Umebl...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 PLN (413 zł/m2)

1
-
8 m2
-
15876528 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27539113 15876528 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 10 osób na 6 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez prowizj...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 500 PLN (434 zł/m2)

1
-
38 m2
-
15876489 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27538970 15876489 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 5 osób na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez prowizji od Najemcy----------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 250 PLN (516 zł/m2)

1
-
16 m2
-