• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 869

15886965 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27772690 15886965 Do wynajęcia funkcjonalna powierzchnia biurowa o łącznej wielkości 58 m2, zlokalizowana na III piętrze nowoczesnego budynku biurowego.Lokal kłada się z 3 pomieszczeń: 2 biurowe i pomieszczenie z przeznaczeniem na serwerownie, magazyn lub kuchnię.Pom...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 930 PLN (85 zł/m2)

11
-
58 m2
2011
15886897 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771313 15886897 Do wynajęcia: 2-pokojowy lokal biurowy o pow.36 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Bemowie, w okolicach ul. Powstańców Śląskichpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 520 PLN (70 zł/m2)

2
-
36 m2
1980
15886946 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771968 15886946 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 161 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym w okolicach ulicy Wołoskiej, na warszawskim Mokotowie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]),...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 802 PLN (67 zł/m2)

2
-
161 m2
2011
15886947 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771967 15886947 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 465 m2 na 3 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]),--...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

31 198 PLN (67 zł/m2)

7
-
465 m2
2011
15886945 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771966 15886945 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 190 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym w okolicach ulicy Wołoskiej, na warszawskim Mokotowie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]),...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 747 PLN (67 zł/m2)

8
-
190 m2
2011
15886948 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771971 15886948 Warszawa - Do wynajęcia: Lokal biurowy o pow.24 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Bemowie, w okolicach ul. Powstańców Śląskichpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 680 PLN (70 zł/m2)

2
-
24 m2
1980
15886926 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771895 15886926 Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 35 m2 na 2 piętrze biurowca na warszawskim Targówku, w okolicach ul. Toruńskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -------------Bez prowizji o...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 010 PLN (86 zł/m2)

1
-
35 m2
1999
15886918 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771893 15886918 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro o pow. 64 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez pr...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 199 PLN (112 zł/m2)

1
-
64 m2
2024
15886924 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771880 15886924 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 6 osób na 2 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Dickensa,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------Bez p...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 934 PLN (220 zł/m2)

1
-
27 m2
2017
15886935 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771875 15886935 Warszawa - Do wynajęcia:7-pokojowy lokal biurowy o pow.130 m2 na 1 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w Śródmieściu, w okolicach ul. Moniuszki,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 250 PLN (125 zł/m2)

7
-
130 m2
1950
15886930 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771897 15886930 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow. 22 m2 na 5 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Placu Unii Lubelskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice....

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 177 PLN (54 zł/m2)

1
-
22 m2
2000
15886936 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771883 15886936 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.33 m2 na 3 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 125 PLN (125 zł/m2)

1
-
33 m2
1950