• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 864

15887025 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27773618 15887025 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 2534 m2 na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, przy ul. Puławskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] )-----------------Bez ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

194 303 PLN (77 zł/m2)

12
-
2534 m2
1999
15887024 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27773616 15887024 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 389 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, przy ul. Puławskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] )-----------------Bez p...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

29 827 PLN (77 zł/m2)

3
-
389 m2
1999
15887010 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27773527 15887010 Warszawa- Do wynajęcia: lokal na handelusługi o pow.154,56 m2na parterze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, przy ul. Puławskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] )---------------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 813 PLN (96 zł/m2)

1
-
154 m2
1999
15887011 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27773528 15887011 Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 22 m2 na parterze w budynku biurowym na bliskim Mokotowie, przy ul. Puławskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] )-----------Bez pr...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 108 PLN (96 zł/m2)

1
-
22 m2
1999
15886969 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27772694 15886969 Do wynajęcia powierzchnia biurowa (jeden pokój) 33 m2, zlokalizowana na I piętrze nowoczesnego budynku biurowego.Biuro mieści się w budynku z 2012 roku, który oferuje wysoki standard wykończenia oraz wygodę użytkowania. Do dyspozycji najemców pozost...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 805 PLN (85 zł/m2)

11
-
33 m2
2011
15886968 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27772693 15886968 Do wynajęcia funkcjonalna powierzchnia biurowa o łącznej wielkości 45,3 m2, zlokalizowana na III piętrze nowoczesnego budynku biurowego.Lokal składa się z 3 pomieszczeń; biuro + pomieszczenie serwerowni+ mały aneks z wykorzystaniem na magazynek lub k...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 825 PLN (85 zł/m2)

11
-
45 m2
2011
15886970 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27772695 15886970 Do wynajęcia funkcjonalna powierzchnia biurowa o łącznej wielkości 47,5 m2, położona na III piętrze nowoczesnego budynku biurowego.Lokal składa się z 2 pomieszczeń + mały aneks z wykorzystaniem na kuchnię lub magazyn.Pomieszczenia są dobrze doświetlo...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 080 PLN (85 zł/m2)

11
-
48 m2
2011
15886965 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27772690 15886965 Do wynajęcia funkcjonalna powierzchnia biurowa o łącznej wielkości 58 m2, zlokalizowana na III piętrze nowoczesnego budynku biurowego.Lokal kłada się z 3 pomieszczeń: 2 biurowe i pomieszczenie z przeznaczeniem na serwerownie, magazyn lub kuchnię.Pom...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 930 PLN (85 zł/m2)

11
-
58 m2
2011
15886897 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771313 15886897 Do wynajęcia: 2-pokojowy lokal biurowy o pow.36 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Bemowie, w okolicach ul. Powstańców Śląskichpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 520 PLN (70 zł/m2)

2
-
36 m2
1980
15886946 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771968 15886946 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 161 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym w okolicach ulicy Wołoskiej, na warszawskim Mokotowie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]),...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 802 PLN (67 zł/m2)

2
-
161 m2
2011
15886947 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771967 15886947 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 465 m2 na 3 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]),--...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

31 198 PLN (67 zł/m2)

7
-
465 m2
2011
15886945 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771966 15886945 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 190 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym w okolicach ulicy Wołoskiej, na warszawskim Mokotowie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]),...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 747 PLN (67 zł/m2)

8
-
190 m2
2011