• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 873

15887275 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27780226 15887275 Warszawa- Do wynajęcia: salkę konferencyjną dla 10 osób na parterze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Sobieskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------Bez prowizji ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

150 PLN (10 zł/m2)

1
-
15 m2
2019
15887040 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27774897 15887040 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.194m2 na 4 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Białowiejskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -------------Bez...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 621 PLN (60 zł/m2)

2
-
194 m2
1999
15887269 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27780228 15887269 Warszawa - Do wynajęcia: nowoczesna sala konferencyjna dla 6 osób na Mokotowie, na 3 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach ul. Rakowieckiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

100 PLN (11 zł/m2)

1
-
9 m2
2013
15887147 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27778321 15887147 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowe biuro o pow.23,10 m2 na 3 piętrze budynku biurowego w centrum Warszawy, w okolicach dworca Warszawa Centralna.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 099 PLN (91 zł/m2)

1
-
23 m2
2007
15886896 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771336 15886896 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow. 27,50 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Placu Unii Lubelskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffi...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 471 PLN (54 zł/m2)

1
-
27 m2
2000
15887146 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27778320 15887146 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.39,60 m2 na 3 piętrze budynku biurowego w centrum Warszawy, w okolicach dworca Warszawa Centralna.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 603 PLN (92 zł/m2)

1
-
39 m2
2007
15886900 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27771337 15886900 Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow. 130,77 m2 na parterze w budynku wielorodzinnym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Puławskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 592 PLN (81 zł/m2)

1
-
130 m2
2003
15881649 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27642575 15881649 124 mkw. 4 pokoje w budynku biurowym.Samodzielny moduł - do wykorzystania na biuro lub działalność usługową.Budynek:Budynek biurowy mieszczący się na Powiślu blisko Wisłostrady. Centralna lokalizacja umożliwia łatwy dojazd do innych dzielnic Warszawy...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 680 PLN (70 zł/m2)

11
-
124 m2
1980
15881675 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27644190 15881675 76 mkw - jeden duży pokój w budynku biurowym.Budynek:Budynek biurowy mieszczący się na Powiślu blisko Wisłostrady. Centralna lokalizacja umożliwia łatwy dojazd do innych dzielnic Warszawy. Dobry dostęp do komunikacji miejskiej. Budynek o średnim stan...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 940 PLN (65 zł/m2)

11
-
76 m2
1980
15887373 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27782652 15887373 Biuro, ewentualnie lokal usługowy w dobrej lokalizacji; ul.Krakowiaków, blisko do ul.Łopuszańskiej, al.Krakowskiej.wejście z ulicy,miejsca parkingowe przed lokalem,cicha okolica,przewidziane wakacje czynszowe na okres adaptacji.Powierzchnia w stanie ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 900 PLN (76 zł/m2)

1
-
169 m2
2025
15887369 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27782653 15887369 Oferujemy do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o powierzchni 113 mkw. - tuż przy stacji metra Rondo Daszyńskiego.Osobne wejście z klatki schodowej wydzielonej dla 2 lokaliLokal znajduje się na I piętrze w budynku apartamentowym.Podział powierzchni:- ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 400 PLN (48 zł/m2)

4
-
113 m2
1998
15887364 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27781670 15887364 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 24 m2 na 5 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, blisko Pl. Unii Lubelskiej, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] prowizji od najemcy...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 284 PLN (54 zł/m2)

1
-
24 m2
2000