• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 866

15888555 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27816685 15888555 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 33 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 574 PLN (78 zł/m2)

2
-
33 m2
-
15888545 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27816681 15888545 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 10,63 m, położony na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie (okolice Al. Wilanowskiej).*** BRAK PROWIZJI ***Opis lokaluJeden ustawny pokój biurowy z wejściem z korytarza.Lokal narożny z doskonały...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 PLN (85 zł/m2)

1
-
10 m2
1993
15888548 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27816689 15888548 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 37,53 m2 na 2 piętrze budynku biurowego w warszawskim Aninie, w OKOLICACH ul. K. Szpotańskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117mail: [email protected])---------Bez prowizji od...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 688 PLN (46 zł/m2)

1
-
37 m2
1990
15888549 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27816682 15888549 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 14,62 m, położony na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie (okolice Al. Wilanowskiej).*** BRAK PROWIZJI ***Opis lokaluJeden ustawny pokój biurowy z wejściem z korytarza.Lokal narożny z doskonały...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 169 PLN (84 zł/m2)

1
-
14 m2
1993
15888550 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27816691 15888550 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 32,86 m2 na 4 piętrze budynku biurowego w warszawskim Aninie, w okolicach ul. K. Szpotańskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117mail: [email protected])-----------B...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 478 PLN (46 zł/m2)

1
-
32 m2
1990
15888544 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27816687 15888544 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.27,33 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 131 PLN (79 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15888547 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27816680 15888547 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 16,38 m, położony na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie (okolice Al. Wilanowskiej).*** BRAK PROWIZJI ***Opis lokaluJeden ustawny pokój biurowy z wejściem z korytarza.Lokal narożny z doskonały...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 310 PLN (82 zł/m2)

1
-
16 m2
1993
15888412 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27813982 15888412 Nieduży lokal na parterze w świetnej lokalizacjiW lokalu nie mogą być prowadzone działalność gastronomiczna i salony gier.Lokal usytuowany przy skrzyżowaniu dwóch głównych ulic: Młodzieńczej i Radzymińskiej w Warszawie. Wejście od ulicy Kościerskiej....

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 100 PLN (78 zł/m2)

11
-
40 m2
1990
15888520 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27814981 15888520 Do podnajęcie do 01.07.2028r. (z możliwością dłuższej umowy z właścicielem), wykończona i odświeżona, gotowa do pracy powierzchnia biurowa. Obecną aranżację biura przedstawia rzut. Kuchnia w pełni wyposażona. Powierzchnia częściowo umeblowana. 2 miej...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

37 658 PLN (99 zł/m2)

11
-
380 m2
2015
15888516 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27814978 15888516 Do wynajęcia wykończona powierzchnia biurowa (oferowana bez mebli). Budynek:Nowoczesny biurowiec położony w ścisłym Centrum Warszawy. Budynek dysponuje około 50 000 m2 powierzchni na wynajem. Do dyspozycji najemców jest około 350 miejsc podziemnych p...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

60 115 PLN (117 zł/m2)

11
-
512 m2
2016
15888517 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27814977 15888517 Do podnajęcia gotowa do pracy powierzchnia biurowa zaaranżowana w układzie open space. Możliwy wynajem z meblami (warunki do ustalenia). Do powierzchni przynależy 20 miejsc parkingowych. Budynek:Nowoczesny i prestiżowy kompleks budynków biurowych o ł...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

182 111 PLN (96 zł/m2)

11
-
1900 m2
2016
15888518 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27814979 15888518 Powierzchnia wykończona w wysokim standardzie, obecnie w układzie gabinetowym - rzut. Powierzchnia dostępna od zaraz. Wysokie piętro zapewnia imponujący widok na panoramę Warszawy. Budynek:Nowoczesny biurowiec położony w ścisłym Centrum Warszawy. Bu...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

59 952 PLN (144 zł/m2)

11
-
417 m2
2016