• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 865

15888696 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27820805 15888696 Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 142 m2 na 2 piętrze odrestaurowanej kamienicy w Śródmieściu, niedaleko Placu Politechniki,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 053 PLN (113 zł/m2)

4
-
142 m2
2012
15884976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27715081 15884976 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 21,20 m2 na 1 piętrze biurowca na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach Ronda Starzyńskiego,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowizji od najemcy...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 421 PLN (68 zł/m2)

1
-
21 m2
1999
15888661 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27819618 15888661 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 200 m2 na parterze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Czerniakowskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 000 PLN (75 zł/m2)

1
-
200 m2
1993
15886941 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771892 15886941 Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 241,24 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Czerniakowskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 287 PLN (70 zł/m2)

12
-
261 m2
1993
15840997 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26787635 15840997 Do wynajęcia segment o powierzchni 225 m2 na zamkniętym osiedlu na Ursynowie.Segment to przyziemie, parter i dwa piętra do wykorzystania na cele biurowe i magazynowe.Przyziemie: garaż na 3 samochody ( można wykorzystać na magazyn ), WC, pomieszczenia...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 900 PLN (35 zł/m2)

11
-
225 m2
2000
15882195 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27658250 15882195 Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy położony na parterze nowoczesnego budynku apartamentowego, w ciągu wynajętych lokali usługowych.Lokal idealny pod działalność handlową, kosmetyczną, medyczną, biurową lub usługową.Dzięki dużym przeszkleniom i wido...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 900 PLN (93 zł/m2)

3
-
96 m2
2000
15888565 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27816812 15888565 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 23,40 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Postępu i Wynalazek.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

909 PLN (40 zł/m2)

1
-
23 m2
2008
15888563 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27816813 15888563 Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow.18,14 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Postępu i Wynalazek.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

704 PLN (39 zł/m2)

1
-
18 m2
2008
15888564 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27816814 15888564 Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow.13,69 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Postępu i Wynalazek.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

531 PLN (41 zł/m2)

1
-
13 m2
2008
15888552 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27816690 15888552 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 30,30 m2 na 1 piętrze budynku biurowego w warszawskim Aninie, w okolicach ul. K. Szpotańskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117mail: [email protected])---------Bez...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 363 PLN (45 zł/m2)

1
-
30 m2
1990
15888546 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27816688 15888546 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.23,58 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 839 PLN (80 zł/m2)

1
-
23 m2
-
15888555 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27816685 15888555 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 33 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 574 PLN (78 zł/m2)

2
-
33 m2
-