• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 854

15761979 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25396108 15761979 Prestiżowy biurowiec klasy A wyróżniający się ciekawym i niepowtarzalnym kształtem, zlokalizowany w centrum Warszawy. Oferuje łącznie 11.000 m2 powierzchni do wynajęcia na czternastu poziomach z parterem włącznie wraz z 3 poziomowym podziemnym parkin...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

61 500 PLN (105 zł/m2)

11
-
586 m2
-
15566339 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21478744 15566339 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 121,50 m2.Składa się z 3 pomieszczeń open space, sali spotkań, recepcji, kuchni, pomieszczenia technicznego. Toalety znajdują się w częściach wspólnych. Standard powierzchni obejmuje m.in. klimatyzację, system...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 505 PLN (70 zł/m2)

11
-
121 m2
-
15360681 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 16801862 15360681 Do wynajęcia mieszkanielokal na Powiślu w przedwojennej kamienicy. Zadbany budynek, czysta klatka schodowa. Składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym 25m2, dwóch pokoi 14m2, 13m2, łazienki oraz toalety. Doskonała lokalizacja, blisko Bulwary Wiśl...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (70 zł/m2)

3
-
64 m2
1938
15562887 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21385321 15562887 Dom położony blisko stacji metra Służew.Parter: 3 pokoje 32m2 i 16mm2 z możliwością połączenia, hall 7,5m, kuchnia i sąsiedni pokój w sumie 17m.I piętro 3 pokoje 18, 14, 14 m2 i łazienka z wanną 5m.II piętro pokój 50m2 i wc z prysznicem.W piwnicy 2 g...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 000 PLN (46 zł/m2)

7
-
280 m2
-
15268154 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 14292262 15268154 Nowoczesny biurowiec w ścisłym Centrum Warszawy.Powierzchnia biurowa 212 m2 netto na 8piętrze.Doskonała widoczność budynku i ekspozycja najemcy. Możliwość dowolnej aranżacji powierzchni, open space jak i układzie gabinetowym. Istnieje również możliwo...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

22 251 PLN (105 zł/m2)

11
-
212 m2
2018
15888692 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27820799 15888692 Warszawa - Do wynajęcia: lokal magazynowy o pow. 138,61 m2 na parterze w budynku biurowym w okolicach Ronda Starzyńskiego ,na warszawskiej Pradze Północ,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 316 PLN (60 zł/m2)

1
-
138 m2
1999
15888704 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27820811 15888704 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 50 m2 na 5 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej niedaleko Placu Konstytucji, na warszawskim Śródmieściupoleca Agencja Nieruchomości Property (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 PLN (130 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15888705 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27820820 15888705 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób w Śródmieściu, na 14 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach Dworca Centralnego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 080 PLN (405 zł/m2)

1
-
15 m2
1999
15888697 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27820816 15888697 Warszawa- Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób w Śródmieściu, na 14 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach Dworca Centralnego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Be...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 560 PLN (380 zł/m2)

1
-
12 m2
1999
15888708 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27820822 15888708 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 4 osób w Śródmieściu, na 14 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach Dworca Centralnego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prow...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 080 PLN (468 zł/m2)

1
-
13 m2
1999
15888693 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27820815 15888693 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 5 osób w Śródmieściu, na 14 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach Dworca Centralnego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 080 PLN (380 zł/m2)

1
-
16 m2
1999
15888706 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27820812 15888706 Warszawa - Do wynajęcia: magazynek o pow. 10,50 m2 na warszawskiej Pradze Północ, w budynku biurowym w okolicach Ronda Starzyńskiego ,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]),--------------Bez prowizji od Najemcy--...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

472 PLN (47 zł/m2)

1
-
10 m2
1999