• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 855

15560783 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro 19 piętro, Centrum, wysoki standard 21338240 15560783 Przedstawiam Państwu na wynajem-Biuro 158 m2, -WFC 19 piętro, Emilii Plater 53,-wysoki standard,  -gotowe i umeblowane ORIENTACYJNY KOSZT NAJMU:Łączny koszt miesięczny 32 000 PLNCzynsz  26 000PLN nettoEksploatacja 6 000 PLN nettoSkłada się z:-recepcj...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

32 000 PLN (203 zł/m2)

11
-
158 m2
-
15539542 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal usługowy na biuro lub salon. Chomiczówka 20814508 15539542 Do wynajęcia Lokal pod działalność biurową lub usługi.Lokalizacja:Warszawa, Chomiczówka - dynamiczna dzielnica z dużym potencjałemPowierzchnia: 40 m²Przeznaczenie: Możliwość adaptacji do różnych branż (handel, usługi, biuro)Dostępność: Lokal po remon...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (80 zł/m2)

4
-
40 m2
-
15482964 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal biurowy 168 m Bielany 19553769 15482964 Przeznaczona na wynajem 168 metrowa  powierzchnia dedykowana pod działalność biurowo -  usługową. Lokal z licznymi przeszkleniami, zapewniającymi doświetlenie powierzchni naturalnym światłem. SPECYFIKACJA TECHNICZNA: wysokość odpowiednio 2,80 m. kli...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 843 PLN (41 zł/m2)

7
-
168 m2
2008
15160481 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro 141 m2 Białołęka 11279030 15160481 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni biurowej na 2 piętrze obiektu magazynowo - usługowo- biurowego o łącznej powierzchni użytkowej 141  m2  w doskonałej lokalizacji na  warszawskiej Białołęce, 1,5 km od węzła trasy S8 oraz 12 km...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 473 PLN (53 zł/m2)

11
-
141 m2
2009
14851027 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
CENTRUM WARSZAWY NA WYNAJEM 5 RÓŻNYCH LOKALI 3376042 14851027 WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNENa wynajem pod jednym adresem 5 lokali o łącznej powierzchni 800 m2. Istnieje możliwość połączenia lokali ze sobą. Lokale znajdują się w ścisłym centrum Warszawy, przy bardzo ruchliwej ulicy. Ze względu na liczne resta...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

90 000 PLN (114 zł/m2)

11
-
791 m2
1952
14232735 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro 150m2, Stary Mokotów, Grażyny 5158 14232735 WILSON' S NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE--- BEZ PROWIZJI ---Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok. 150m2 w budynku komercyjnym na Starym Mokotowie. Powierzchnia zlokalizowana blisko ul. Puławskiej i ul. Madalińskiego.Moduł biurowy składający się z 9 ga...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 300 PLN (62 zł/m2)

11
-
150 m2
-
15888707 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27820814 15888707 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób w Śródmieściu, na 14 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach Dworca Centralnego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 560 PLN (326 zł/m2)

1
-
14 m2
1999
15888710 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27820813 15888710 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób w Śródmieściu, na 14 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach Dworca Centralnego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 080 PLN (380 zł/m2)

1
-
16 m2
1999
15886966 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27772691 15886966 Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy zlokalizowany na parterze budynku, z bezpośrednim wejściem od ul. Wspólnej oraz dużą witryną zapewniającą doskonałą ekspozycję.Informacje o lokaluŁączna powierzchnia: 110 m²Układ pomieszczeń:główna sala...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 400 PLN (113 zł/m2)

4
-
110 m2
1910
15485200 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19611964 15485200 Lokal usługowo - handlowy na parterze z witryną przy ul. Modlińskiej. Powierzchnia 60m2 na którą składa się duże pomieszczenie handlowe oraz zaplecze z węzłem sanitarnym. Ogrzewanie gazowe, woda i kanalizacja miejska. Możliwość parkowania samochodu p...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (67 zł/m2)

11
-
60 m2
-
15878706 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27596232 15878706 Samodzielny moduł w budynku biurowym.recepcja;open space;6 gabinetów;sala konferencyjna;kuchnia biurowa.Zapraszam na prezentację.Budynek:Marynarska Tower to 12-kondygnacyjny budynek biurowy oferujący 6400 m2 powierzchni do wynajęcia. Typowe piętro ma...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 316 PLN (50 zł/m2)

11
-
364 m2
2000
15878713 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27596224 15878713 Samodzielny moduł w budynku biurowym.10 poki do pracy,2 sale konferencyjne,2 WC;kuchnia biurowa:recepcja;serwerownia.Zapraszam na prezentację.Budynek:Marynarska Tower to 12-kondygnacyjny budynek biurowy oferujący 6400 m2 powierzchni do wynajęcia. Typ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

22 946 PLN (50 zł/m2)

11
-
456 m2
2000