• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Kołobrzeg

Znalezionych ofert: 37

15199679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 12410502 15199679 Na sprzedaż garaż w hali garażowej w budynku przy ul. Wielkopolskiej w Kołobrzegu! Garaż w hali garażowej przy ul. Wielkopolskiej w Kołobrzegu o powierzchni 16,30 m.kw. w nowym budownictwie.Hala jest oświetlona i monitorowana. Zamontowano w niej czuj...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

99 000 PLN (6 188 zł/m2)

11
-
16 m2
2012
14066346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 4168 14066346 Lokal położony na parterze przy głównej ulicy w Kołobrzegu.- Przed lokalem 3 własne miejsca parkingowe.- Brak barier dla osób niepełnosprawnych - Dwa niezależne wejścia ( główne i na zaplecze )- WC dla klientów - Łazienka i zaplecze socjalne- Pomiesz...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 250 000 PLN (10 000 zł/m2)

5
-
125 m2
1992
15359187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16764104 15359187 UWAGA: Cena może być rozłożona na raty:- 500 000,- przy zakupie a reszta w ratach przez 10latLokal znajduje się w samym centrum Kołobrzegu , usytuowany na pierwszym piętrze.Lokal bardzo widny i przestronny, przestrzeń podzielona dużymi taflami szkła ...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

780 000 PLN (10 000 zł/m2)

5
-
78 m2
1999
15882839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27673475 15882839 Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości w Budzistowie — miejsca o ogromnym potencjale inwestycyjnym, które może stać się prestiżowym hotelem, eleganckim centrum eventowym lub ekskluzywną przestrzenią wypoczynkową. Ta niezwykła posia...

Kołobrzeg (Budzistowo) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

3 200 000 PLN (4 776 zł/m2)

11
-
670 m2
1820
15634240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22912627 15634240 Oferuje na sprzedaż lokal usługowy w centrum Kołobrzegu!Główne atuty nieruchomości:• IDEALNA LOKALIZACJA• PO REMONCIE• CENTRUM MIASTA• WIELOBRANŻOWE ZASTOSOWANIENieruchomość złożona z:• dwóch osobnych pomieszczeń• pomieszczenia socjalnego• WC• przest...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

508 000 PLN (10 809 zł/m2)

11
1
47 m2
2000
15328962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 15958677 15328962 NOWA CENA - FUNKCJONUJĄCY BIZNES NA SPRZEDAŻ CENA DO NEGOCJACJI!!! Do sprzedaży lokal handlowy o powierzchni całkowitej 620 m2 (powierzchnia użytkowa 511 m2). Cena sprzedaży wynosi 8,500,000 zł. Lokal znajduje się w budynku mieszkalnym na parterze,...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

8 500 000 PLN (13 710 zł/m2)

11
-
620 m2
1970
15260005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14076450 15260005 Niepowtarzalna oferta - lokal usługowy z prosperującym biznesem na Osiedlu Europejskim!Główne atuty nieruchomości:• BEZPIECZNE OSIEDLE• LOKAL NA PARTERZE Z WITRYNĄ• OGÓLNODOSTĘPNE MIEJSCA POSTOJOWE• DOBRY PUNKT NA OSIEDLU• MONITOROWANE OSIEDLENieruch...

Kołobrzeg (Osiedle europejskie) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

399 000 PLN (10 784 zł/m2)

11
-
37 m2
2006
15571934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21576898 15571934 Lokal na sprzedaż lub do wynajęcia.Lokalizacja i opis lokalu: Oferujemy na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 102,73 m, położony w samym centrum ruchliwej kołobrzeskiej Starówki, przy ul. Dubois. Lokal znajduje się w historycznej częśc...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 290 000 PLN (12 647 zł/m2)

3
-
102 m2
1930
15694477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24085989 15694477 Na sprzedaż lokal usługowo-handlowy w Kołobrzegu! Oferujemy Państwu lokal usługowo-handlowy położony w znakomitej lokalizacji – w dzielnicy nadmorskiej Kołobrzegu, zaledwie 900 metrów od morza. Kołobrzeg to jeden z najpopularniejszych kurortów nad Ba...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

460 000 PLN (12 163 zł/m2)

1
-
37.82 m2
-
15745508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25060757 15745508 Kołobrzeg – doskonała lokalizacja blisko morza, starówki i dworca PKP Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w sercu Kołobrzegu, przy ul. Jagiellońskiej – w bezpośrednim sąsiedztwie starówki, zaledwie kilkanaście minut spacerem od morza i plaży...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

549 000 PLN (8 836 zł/m2)

3
-
62.13 m2
1955
15798558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pewna inwestycja w Kołobrzegu 26175562 15798558 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
-
34 m2
-
15629282 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22825803 15629282 Nieruchomość znajduje się w ciągu lokali hanldowo-usługowo z bezpośrednim wejściem z chodnika. Przed lokalem znajduje się duża ilość ogólnodostępnych miejsc parkingowych. Dużą zaletą lokalu jest również jego dostępność od strony zaplecza z możliwości...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

549 000 PLN (7 384 zł/m2)

1
-
74.35 m2
-