• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Kołobrzeg

Znalezionych ofert: 37

15382545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17309901 15382545 Lokal użytkowy położony w zachodniej części Kołobrzegu przy ul. Wylotowej.Lokal usytuowany na parterze budynku III piętrowego, w chwili obecnej wykorzystywany jest na działalność biurową.Wysokość pomieszczeń 3,5 m, podłoga - terakota, ściany - gładź ...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 200 000 PLN (12 000 zł/m2)

11
-
100 m2
-
12455270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 92330 12455270 BARDZO DOBRZE PROSPERUJĄCA RESTAURACJA W KOŁOBRZEGU.LOKALIZACJA- lokal piwniczny w ścisłym centrum miasta w pobliżu Ratusza MiejskiegoPRZEZNACZENIE- działalność gastronomicznaAKTUALNA DZIAŁALNOŚĆ- restauracjaOPIS LOKALU- lokal posiada wejście od głów...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

3 175 300 PLN (10 017 zł/m2)

11
-
317 m2
1998
12455001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 92305 12455001 Na sprzedaż II kondygnacyjny budynek produkcyjno - magazynowy zlokalizowany w Kołobrzegu na osiedlu Lęborskim.Ogrzewanie: brak - możliwość podłączenia się do sieci miejskiej ( jest stare przyłącze).Uzbrojenie:energia 380 kW, woda, kanalizacjaBudynek ...

Kołobrzeg (Lęborskie) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

4 500 000 PLN (2 724 zł/m2)

11
-
1652 m2
-
12454948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny centrum handlowe 92287 12454948 GALERIA MOLO KOŁOBRZEG !!!Oferujemy Państwu na sprzedaż lokal użytkowy o pow. 46,35 m2 znajdujący się na pietrze galerii handlowej zlokalizowanej w środku pięknego zabytkowego parku a jednocześnie przy jednej z najbardziej uczęszczanych ulic prowadzą...

Kołobrzeg (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

699 000 PLN (15 196 zł/m2)

11
-
46 m2
-
15711505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24402789 15711505 Lokal użytkowy w sercu Kołobrzegu idealna lokalizacja dla biznesu!Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy lokal użytkowy przy ul. Emilii Gierczak o powierzchni 123,69 m, zlokalizowany w samym centrum kołobrzeskiej starówki. Lokal znajduje się bezpośredn...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 850 000 PLN (15 041 zł/m2)

3
-
123 m2
1996
14556288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 141277 14556288 Kołobrzeg centrum miasta na sprzedaż lokal użytkowy o pow. 39,38 m2 położony w pasażu handlowym pod sklepem Rossmann.Lokal ma bardzo duże witryny wystawowe.Lokal składa się z:- sali sprzedaży z przymierzalnią,- pomieszczenia z wcCena sprzedaży: 390.0...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

390 000 PLN (10 000 zł/m2)

11
-
39 m2
2000
15694910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24094451 15694910 Lokal użytkowy położony na parterze budynku wielorodzinnego, w centrum miasta przy ul. Łopuskiego.Przed budynkiem parking na kilka miejsc.Lokal nadaje się na działalność biurową, usługową.Lokal składa się z - pomieszczenia obsługi klienta - pomieszcz...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

480 000 PLN (14 118 zł/m2)

3
-
34 m2
-
12455158 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 786103 12455158 Klimatyczny lokal gastronomiczny o pow. 66,40 m2, zlokalizowany w Kołobrzegu przy deptaku prowadzącym do kanału portowego i latarni morskiej.Odległość od plaży ok. 150 m.Lokal usytuowany w parterze budynku z możliwością wystawienia stolików na zewnąt...

Kołobrzeg (Portowa) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 200 000 PLN (18 182 zł/m2)

11
-
66 m2
-
15791155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 25984946 15791155 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w samym sercu kołobrzeskiej Starówki!Jest to zlokalizowany w samym centrum miasta przy ratuszu i katedrze lokal handlowy o powierzchni 44,30 m2 usytuowany w podpiwniczeniu budynku pod arkadami z wejściem po schodach...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

310 000 PLN (7 045 zł/m2)

1
1
44 m2
1992
15737991 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 24900620 15737991 Na sprzedaż jedyna taka nieruchomość nad morzem w Kołobrzegu - cały Ośrodek Wypoczynkowy - gotowy i od lat prężnie działający biznes!Ten wyjątkowy Ośrodek położony w malowniczej okolicy, jedynie 800 metrów od plaży, istnieje od 1999 r. i w przeszłośc...

Kołobrzeg (Ogrody) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

12 000 000 PLN (6 734 zł/m2)

11
87
1782 m2
1920
15791154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 25984947 15791154 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w samym sercu kołobrzeskiej Starówki!Jest to zlokalizowany w samym centrum miasta przy ratuszu i katedrze lokal handlowy o powierzchni 47,54 m2 usytuowany na parterze budynku pod arkadami z wejściem po schodach od s...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

620 000 PLN (13 191 zł/m2)

1
1
47 m2
1992
15527663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 20543108 15527663 Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży lokalu użytkowego w Kołobrzegu, położonego przy ul. Jedności Narodowej.Główne atuty nieruchomości:Prestiżowa lokalizacja: Idealne miejsce w sercu Kołobrzegu, gwarantujące stały przepływ klientów.Od lat funkcjonuj...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

749 000 PLN (11 703 zł/m2)

1
-
64 m2
2008