• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 189

15305239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15306067 15305239 **1. Lokalizacja:**   Na sprzedaż urokliwy stary młyn zlokalizowany na działce o powierzchni 6451 mkw. Dogodny dostęp do głównych dróg, co ułatwia komunikację i logistykę.**2. Własność:**   Nieruchomość posiada peł...

Ludwikowice Kłodzkie (Dolnośląskie, gm. Nowa Ruda)

1 799 000 PLN (1 358 zł/m2)

1
-
1324.77 m2
-
15305246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15306068 15305246 **1. Lokalizacja:**   Na sprzedaż urokliwy stary młyn zlokalizowany na działce o powierzchni 6451 mkw. Dogodny dostęp do głównych dróg, co ułatwia komunikację i logistykę.**2. Własność:**   Nieruchomość posiada peł...

Ludwikowice Kłodzkie (Dolnośląskie, gm. Nowa Ruda)

1 799 000 PLN (1 358 zł/m2)

1
-
1324.77 m2
-
15106525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 9948327 15106525 Nieruchomość była firmą produkcyjną Nieruchomość magazynowa centrum handloweprodukcyjnaspedycjaDuża część powierzchni nieruchomości na zewnątrz budynków została wyłożona betonempłyty betonoweBudynki o powierzchni użytkowej 2270, w tym parter 1900m2....

Jasienica Rosielna (Podkarpackie, gm. Jasienica Rosielna)

5 000 000 PLN (2 273 zł/m2)

12
-
2200 m2
-
15296318 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 15079920 15296318 FUNKCJONUJĄCY, GOTOWY DO KONTYNUOWANIA DZIAŁALNOŚCI BUDYNEK PENSJONATOWY PO REMONCIE - PONAD 40 MIEJSC NOCLEGOWYCH - PROFESJONALNA KUCHNIA - 90-METROWY STYLOWY APARTAMENT Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży imponujący obiekt usług...

Rabka-Zdrój (Małopolskie, gm. Rabka-Zdrój)

2 599 000 PLN (3 650 zł/m2)

11
-
712 m2
-
15303917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hala 15259336 15303917 Kupujący nie płaci prowizji !!! Nieruchomość na granicy Piekarach Śląskich , Siemianowic Śląskich i Bytomia o łącznej powierzchni 1448m2 Całość położona na gruncie o powierzchni 4371m2. Grunt we własności !!! Miejscowy Plan Zagospodarowania Przest...

Piekary Śląskie, Rożdzieńskiego

2 950 000 PLN (2 037 zł/m2)

-
1
1448 m2
-
13627851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 1933476 13627851 Lokal położony w ścisłym Centrum, kapitalne miejsce obok Placu Grzybowskiego. Idealne miejsce na konferencję, Lokal może być przeznaczony na kancelarię , na lokal na działalność kosmetyczną, organizacja imprez , spotkań , szkoleń, wynajem jednodniowy...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 300 000 PLN (16 883 zł/m2)

1
-
77 m2
-
15301925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal pod gastronomie na sprzedaż 15198806 15301925 Z przyjemnością prezentujemy Państwu na sprzedaż lokal usługowy na al. Solidarności 163 z dwoma miejscami w garażu podziemnym.Lokal jest częścią budynku mieszkalnego wielorodzinnego.Część naziemna stoi na dwupoziomowym garażu podziemnym. Lokal znajdu...

Warszawa (Wola), Aleja Solidarności

2 147 780 PLN (17 046 zł/m2)

-
-
126 m2
-
14558769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duży dom na Chełmie 141590 14558769 Nieruchomość świetnie nadaję się pod różnego typu działalność- siedziba firmy, szeroko pojęta działalność medyczna, hostel itp.Na sprzedaż wolnostojący dom położony na gdańskim Chełmie, nieopodal głównej ulicy Armin Krajowej.Nieruchomość położona na ...

Gdańsk (Chełm), Na Zboczu

2 999 000 PLN (4 998 zł/m2)

8
-
600 m2
2020
15296794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15094454 15296794 Szanowni Państwo!Do sprzedaży oferuję lokal użytkowy w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 77,98 m2 (w tym WC 4,80 m2).Lokal znajduje się w budynku wielorodzinnym na osiedlu Przylesie w Jabłonnie. Położony jest przy ruchliwej ulicy, w niewi...

Jabłonna (Mazowieckie, gm. Jabłonna)

740 000 PLN (9 490 zł/m2)

1
-
77.98 m2
2021
13993901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2305279 13993901 Oferujemy lokal na sprzedaż o powierzchni 100,8 m2. Nieruchomość położona jest w w dzielnicy Wola. Idealna lokalizacja w samym centrum biznesowym, oraz dogodny dostęp do każdego punktu miasta stanowią o atrakcyjności tej inwestycji. Zakup z najemcą. ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 000 PLN (32 000 zł/m2)

-
-
100 m2
2009
15291082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14906512 15291082 Szanowni Państwo,Prezentuję Państwu budynek inwestycyjny zlokalizowany w atrakcyjnej części Pułtuska przy ul. Daszyńskiego 50.Budynek z ogromnym potencjałem posadowiony jest na działce o powierzchni 2.217m2.Charakterystyka budynku:Budynek parterowy, ...

Pułtusk (Mazowieckie, gm. Pułtusk)

3 500 000 PLN (10 237 zł/m2)

1
-
341.9 m2
2000
14578552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 144240 14578552 Oferujemy do sprzedaży lokal użytkowy po kapitalnym remoncie. Miejsce świetnie skomunikowane i przechodnie. Lokal mieści się w budynku komercyjnym,obok Żabki w okolicy szpitalu Corvita. Wokół osiedle mieszkaniowe. Lokal po remoncie posiada nowe ok...

Bielsko-Biała, Sobieskiego

849 000 PLN (3 931 zł/m2)

-
1
216 m2
-