• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 189

15325582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15847530 15325582 W ofercie na sprzedaż lokal handlowo-usługowy po kapitalnym remoncie zaaranżowany na studio-mieszkanie posiadający łączną powierzchnie 92m2.Lokal umiejscowiony jest przy ul. Zwycięstwa 41 w oficynie na parterze. Istnieje możliwość wejścia od...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

439 000 PLN (4 772 zł/m2)

1
-
92 m2
1900
15324153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15797636 15324153 W pełni funkcjonalny lokal usługowy o wysokim standardzie w warszawskiej dzielnicy Ursynów.Lokalizacja: Warszawa, ul. Wąwozowa.Powierzchnia: 164 m2Własność: pełna własnośćCzynsz administracyjny: 1600 złZapraszamy do zakupu wyjątkowego lokalu usługowe...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 270 000 PLN (19 939 zł/m2)

1
-
164 m2
-
15323700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15781490 15323700 Super oferta!!! Cena ofertowa tylko 2900zł.m2 !!! Kupujący nie płaci prowizji!!! Jesteś pośrednikiem ,masz klienta - zapłacimy prowizję! Oferujemy do sprzedaży 1 piętrowy biurowiec z częścią magazynową na poziomie 0 na dużej działce z bardzo dużym...

Bytom, Strzelców Bytomskich

2 590 000 PLN (2 950 zł/m2)

-
1
878 m2
-
15322121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
HOTEL. RESTAURACJA, DYSKOTEKA 15737860 15322121 SPRZEDAŻ NA WYŁĄCZNOŚĆ Numer oferty: SBDOC8827 Kategoria: BUDYNEK - Lokal użytkowy Miasto: Legnica Dzielnica: obręb CZARNY DWÓR Powierzchnia: 927,60 m2 Powierzchnia działki 2650 m2 OPIS Własnościowy budynek o pow. 927,60 m2., przezna...

Legnica, ,

1 690 000 PLN (1 823 zł/m2)

12
-
927 m2
-
15318070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15650107 15318070 BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!Prezentuję na sprzedaż miejsce postojowe o numerze 21 w podziemnej hali garażowej w budynku przy Wschodniej 28 w Luboniu. Powierzchnia:- nr 10 - 13,20 m2 (SPRZEDANE),- nr 11 - 13,40 m2 (SPRZEDANE),- nr 12 - 13,40 m2 (SPRZ...

Luboń, Wschodnia

25 000 PLN (1 786 zł/m2)

1
-
14 m2
2015
15317575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 15636409 15317575 Zapytaj o ofertę : 300320775. Działka ok.8800 m2, położona przy drodze krajowej 62, w centrum miasta Zakroczym. Przeznaczenie w planie U (usługowe), w małej części na końcu działki M (mieszkaniowe jednorodzinne). U- usługi nieuciążliwe, produkcja, ...

Zakroczym (Mazowieckie, gm. Zakroczym)

4 000 000 PLN (455 zł/m2)

11
-
8800 m2
-
15317567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 15636402 15317567 Zapytaj o ofertę : 300320775. Działka ok.8800 m2, położona przy drodze krajowej 62, w centrum miasta Zakroczym. Przeznaczenie w planie U (usługowe), w małej części na końcu działki M (mieszkaniowe jednorodzinne). U- usługi nieuciążliwe, produkcja, ...

Zakroczym (Mazowieckie, gm. Zakroczym)

4 000 000 PLN (455 zł/m2)

11
-
8800 m2
-
14225514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 106191 14225514 Na sprzedaż 2-kondygnacyjny budynek użytkowy idealnie nadający się na działalność usługowo-produkcyjną produkcyjno-magazynową znajdujący się w Gorzowie WielkopolskimBudynek został wybudowany w połowie lat 70.Na powierzchnie składa się: Parter: wysoki...

Gorzów Wielkopolski (Lubuskie, gm. Gorzów Wielkopolski)

600 000 PLN (2 500 zł/m2)

1
-
240 m2
-
13414087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 88848 13414087 Kupujący nie płaci prowizji. Warszawa, Bródno, duża , ruchliwa ul.Kondratowicza, lokale w nowym budynku ze 178 mieszkaniami; powierzchnie lokali użytkowych od 78 do 288 m². Doskonała lokalizacja w sąsiedztwie II linii metra. Przeznaczeni...

Warszawa (Targówek), Kondratowicza

1 310 122 PLN (11 698 zł/m2)

-
-
112 m2
2018
12446373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 84330 12446373 ! ! ! OFERTA BEZPOŚREDNIA - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ! ! ! Na sprzedaż doskonale utrzymana hala magazynowa z pomieszczeniami socjalnymi i biurowymi oraz częścią mieszkalną. Łączna powierzchnia to 520m 2 Wysokość: 3,8m do 4,10m. Teren og...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

990 000 PLN (1 904 zł/m2)

-
-
520 m2
-
15307431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
RESTAURACJA NA SPRZEDAŻ LEGNICA 15372896 15307431 SPRZEDAŻ Nr oferty: SLDOC4584 Kategoria: Lokal użytkowy Miasto: Legnica Dzielnica: Stare Miasto Powierzchnia: lokal użytkowy wraz z działką - 527 m2 Ilość pokoi: 6 OPIS Do sprzedaży oferujemy własnościowy lokal użytkowy przeznaczony na działalność ...

Legnica (Stare Miasto), ,

2 999 000 PLN (11 669 zł/m2)

5
-
257 m2
-
15305282 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15307022 15305282 Na sprzedaż świeżo wyremontowany lokal usługowy w samym centrum miasta., zlokalizowany przy galerii Kaskada. Na metraż 55 m2, składają się dwa pomieszczenia główne oraz dwa zaplecza plus łazienka z wc.Lokal idealnie nadaje się, min.:&nbs...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

399 000 PLN (7 255 zł/m2)

1
-
55 m2
1930