• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 189

15354144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal handlowo - usługowy, mieszkania na wynajem 16647929 15354144 Tylko u nas! Lokal zlokalizowany w świetnie skomunikowanej części Gdańska, na Chełmie. Wokół pełna infrastruktura handlowo - usługowa oraz duże osiedle mieszkaniowe. Lokal dwupoziomowy, z możliwością prowadzenia gastronomii, znajduje się na 1 piętrze...

Gdańsk (Chełm), Władysława Biegańskiego

900 000 PLN (7 087 zł/m2)

1
-
127 m2
1990
15278532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek handlowo-usługowy 14564623 15278532 Sprzedaż: Nr oferty: SBDOC8953 Kategoria: Hala magazynowa Miasto: Legnica Lokalizacja: okolice centrum Powierzchnia: 1771 m2 OPIS Hala magazynowo-handlowo-usługowa o pow. 1771 m2, 34 powierzchni zajmuje sama hala. Dojazd drogą asfaltowąkostka. ...

Legnica, legnica

25 000 000 PLN (14 116 zł/m2)

3
-
1771 m2
-
13555300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zabytkowa nieruchomość w Legnicy 98007 13555300 ZABYTKOWA NIERUCHOMOŚĆ W LEGNICY SPRZEDAŻ NA WYŁĄCZNOŚĆ Nr oferty: SBDOC5725 Kategoria: Willa Miasto: Legnica Lokalizacja: Tarninów, ul. Kolbego 3A Powierzchnia całkowita budynku: 682 m2 Powierzchnia użytkowa budynku: 500 m2 Powierzchnia działki: 0,...

Legnica (Tarninów), Kolbego

3 990 000 PLN (7 980 zł/m2)

12
-
500 m2
-
15347240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16434494 15347240 ATRAKCYJNY LOKAL UŻYTKOWY OS. GÓCZYN - BEZ PODATKU PCC!LOKALIZACJANa wynajem lokal użytkowy w Gorzowie Wielkopolskim na os. Górczyn przy ul. PrądzyńskiegoOPIS LOKALUUmiejscowionony na parterze budynku mieszkalno-usługowego, z wejściem z ulicy. Powie...

Gorzów Wielkopolski (Górczyn) (Lubuskie, gm. Gorzów Wielkopolski)

253 205 PLN (5 394 zł/m2)

1
-
46.94 m2
-
15092646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 9634729 15092646 Kiedy weszłam, żeby go obejrzeć...wiedziałam ze spełniłby nie tylko moje oczekiwania, ale oczekiwania wielu przedsiębiorców. Ja już widziałam tam naszą nową siedzibę…NIebanalny? to wiadomo!Poznaj jego możliwości: 1. wiele miejsc do parkowani...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

790 000 PLN (5 743 zł/m2)

1
-
137.55 m2
1955
15092648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 9634732 15092648 Prezentujemy do sprzedaży nieruchomość komercyjną położoną w rejonie Pabianic.Obiekt ma około 600m2 powierzchni, na który składają się:1. część biurowa - ok 60m22. część magazynowa ok 200m23. część produkcyjna ok 440m2.Działka ma powierzchnię 9200m2....

Łask (Łódzkie, gm. Łask)

3 500 000 PLN (5 833 zł/m2)

12
-
600 m2
1980
15262616 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14134637 15262616 MIEJSCE PARKINGOWE W HALI GARAŻOWEJ OS. SADYNa sprzedaż miejsce w podziemnej hali garażowej na osiedlu Sady w Gorzowie Wielkopolskim. Brama wjazdowa w pełni zautomatyzowana. Miejsce o powierzchni 18m2, z oświetleniem. W hali tylko 6 miejsc stanowisko...

Gorzów Wielkopolski (Os. sady) (Lubuskie, gm. Gorzów Wielkopolski)

60 000 PLN (3 333 zł/m2)

1
-
18 m2
-
15335125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy apartament w Bliska Wola Tower 16112275 15335125 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy apartament na warszawskiej Woli, ul. Marcina Kasprzaka. Dostępny do sprzedaży od teraz.Apartament ma powierzchnię 27 m2 i znajduje się w nowoczesnym kompleksie budynków apartamentowych. Jest to wygodn...

Warszawa (Wola), Marcina Kasprzaka

783 000 PLN (29 000 zł/m2)

-
-
27 m2
2022
15133374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 10613723 15133374 Zdjęcia należą do właściciela oferty. Na sprzedaż nieruchomość w Przemyślu o łącznej powierzchni 21543 m2 z czego : ● o łącznej powierzchni 21.543 m 2 , w użytkowaniu wieczystym do 5 grudnia 2089, z czego: - 15.725 m 2 (4 działki) to te...

Przemyśl (Podkarpackie, gm. Przemyśl)

1 500 000 PLN (909 zł/m2)

11
-
1650 m2
1980
15133432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 10613724 15133432 Zdjęcia należą do właściciela oferty. Oferujemy do sprzedaży obiekt produkcyjno - magazynowy o łącznej pow. 5000m2, zlokalizowany w Adamowie 26-212 Smyków powiat Konecki woj Świętokrzyskie. Przedmiotowa nieruchomość składa się z grun...

Adamów (Świętokrzyskie, gm. Smyków)

3 800 000 PLN (43 zł/m2)

11
-
88700 m2
2002
9526876 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 77896 9526876 Do sprzedania hala użytkowa położona w miejscowości Solec Kujawski W skład hali wchodzą trzy pomieszczenia, biuro, pomieszczenia socjalne. Działka ogrodzona w całości. Bardzo dobry dojazd. Budynek ocieplony. Cena 300 000 zł jest kwotą netto. Poś...

Solec Kujawski (Kujawsko-Pomorskie, gm. Solec Kujawski)

400 000 PLN (1 223 zł/m2)

-
-
327 m2
-
15217205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal użytkowy w super lokalizacji 12935122 15217205 SPRZEDAŻ NA WYŁĄCZNOŚĆ Kategoria: Lokal użytkowy Miasto: Legnica Dzielnica: obręb Fabryczna Ulica: Rycerska Powierzchnia:189,11 m2 OPIS Własnościowy lokal użytkowy o pow.189,11 m2., przeznaczony na działalność rehabilitacyjną, laboratoryjną, kosmety...

Legnica, rycerska

799 000 PLN (4 225 zł/m2)

11
-
189.11 m2
-