• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 187

12755556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjny lokal usługowy na sprzedaż z najemcą, zysk 7,5 % rocznie zobacz 1067939 12755556 Oferuję do sprzedaży atrakcyjny lokal usługowy który zarabia dla swojego nowego właściciela. Oferowany jest wraz z obecnym najemcą, umowa najmu zawarta na okres oznaczony do dnia 14.02.2023 Szczegółowe informacje tel. 692 435 435 Lokal używkowy n...

Warszawa (Praga-Południe), ul. Ignacego Kruszewskiego 2

868 588 PLN (9 217 zł/m2)

-
-
94.24 m2
-
15221273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal W Dogodnej Lokalizacji|3 Parkingi w Cenie 13092474 15221273 Mamy przyjemność zaprezentować lokal o łącznej powierzchni 108,9 m² zlokalizowany przy ulicy Szpaczej.Lokal idealnie nadaje się na różnego rodzaju działalność usługowo-handlową. Znajdują się na parterze budynku, co zapewnia łatwy dostęp zarówno dla m...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 400 000 PLN (12 963 zł/m2)

11
-
108 m2
2020
9880783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 78101 9880783 INTERESUJACA OFERTA Prowizję kupującego pokrywa sprzedający! Atrakcyjnie położony w pobliżu morza, w cichej i spokojnej dzielnicy, przynoszacy dochód, pensjonat z kompletnie wyposażonym i umeblowanym zapleczem gastronomiczno - hotelow...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

1 100 000 PLN (2 926 zł/m2)

-
-
376 m2
1985
9871260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 78066 9871260 Nieruchomość składa się z 4 działek (2 działki leśne). W skład zabudowań wchodzą:Budynek mieszkalny (główny) o pow. 160 mkw, budynek piwnicy, dwa budynki magazynowe, wiata, altana, dwa garaże, budynek kapliczki, sauna, stajnia, suszarnia, dwie komórk...

Zacisze (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

970 000 PLN (2 310 zł/m2)

-
-
420 m2
1938
15393593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5 MIESZKAŃ | INWESTYCJA W SAMYM SERCU GDYNI! 17558281 15393593 KUP BEZ PROWIZJI! JEDYNA TAKA OFERTA! IDEALNY ZAKUP INWESTYCYJNY!LOKALIZACJA: Dzielnica Śródmieście - samo centrum miasta. Doskonała lokalizacja umożliwia dostęp do najważniejszych punktów Gdyni bez konieczności poruszania się środkami lokomocji. W p...

Gdynia (Śródmieście), Wójta Radtkego

2 990 000 PLN (20 340 zł/m2)

5
-
147 m2
1929
13464623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 89194 13464623 APARTAMENTY TATARSKA 4 – jedyna taka inwestycja zlokalizowana w centrum miasta Przemyśla. Planowany termin zakończenia I etapu inwestycji: maj 2021 r.OPIS LOKALU USŁUGOWEGOPrzedstawiamy Państwu lokal usługowe w nowym budynku wielorodzinnym, mieszkaln...

Przemyśl, Tatarska

1 010 000 PLN (4 300 zł/m2)

1
-
234.9 m2
-
13086833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 87015 13086833 Szukasz miejsca pod własny biznes to zwróć uwagę na tę ofertę sprzedaży starego młyna, w miejscowości Walawa, gmina Orły, niedaleko Przemyśla.Bardzo dobra lokalizacja tego obiektu, położonego w malowniczym terenie z dobrym dojazdem do dróg wylotowych...

Walawa (Podkarpackie, gm. Orły)

600 000 PLN (992 zł/m2)

1
-
605 m2
-
12643447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 85049 12643447 Wielka obniżka o 30 tys. zł. Ofertą sprzedaży jest budynek handlowo-usługowy położony w samym sercu Oleszyc (ścisłe centrum). Znakomite miejsce pod Państwa działalność przy budynku znajduje się duży ogólnodostępny parking, a sam obiekt jest bardzo d...

Oleszyce, 3 Maja

320 000 PLN (2 286 zł/m2)

10
-
140 m2
-
14441770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny gabinet 127903 14441770 Do sprzedaży przeznaczony jest obiekt inwestycyjny, który łatwo można zaaranżować np. jako przychodnia lekarska czy dom senioraBudynek trzykondygnacyjny usługowo - mieszkalny zlokalizowany w Przemyślu przy ul. Prądzyńskiego, osiedle Kazanów. Nieru...

Przemyśl, Ignacego Prądzyńskiego

2 000 000 PLN (4 032 zł/m2)

12
-
496 m2
-
15316354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Góry - pensjonat Stronie Śląskie 15611535 15316354 Pensjonat Powierzchnia użytkowa 800m2Powierzchnia działki 3,38haWyjątkowa nieruchomość, która łączy w sobie urok pensjonatu i funkcjonalność agroturystyki. Ten urokliwy dom w sercu Śląska to nie tylko miejsce na nocleg, lecz także perspektywiczna inw...

Stronie Śląskie (Dolnośląskie, gm. Stronie Śląskie)

5 500 000 PLN (6 875 zł/m2)

12
-
800 m2
2002
15221372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowy biznes na ul.Chmielna|Z licenzją na alkohol 13092674 15221372 Oferujemy do sprzedaży gotowy biznes w centrum Warszawy, przy największym deptaku i ulicy turystycznej. UMOWA NAJMU NA CZAS nieokreślony. 65 m² - sala wewnątrz, taras - 70 m². 42 miejsca wewnątrz.Ustalone godziny otwarcia od 6:00 do 23:00.Jest licenc...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

300 000 PLN (2 143 zł/m2)

11
-
140 m2
-
15313754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15526793 15313754 MRĄGOWO - turystyczne serce Mazur, malowniczo położone nad jeziorem CZOS. Mrągowo to miasto rekreacji i aktywnego wypoczynku, nie tylko wodnego. Nie bez powodu nazywane Miastem ludzi aktywnych W Mrągowie odbywają się liczne festiwale, koncerty i war...

Mrągowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

3 650 000 PLN (2 281 zł/m2)

12
-
1600 m2
1889