• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 193

8446054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18786950 8446054 Chcesz prowadzić biznes w centrum rozwijającego się miasta? Idealnie trafiłeś! Mamy na sprzedaż lokale usługowe w inwestycji w ramach, której wybudowanych zostanie ponad 300 mieszkań! Otwórz swój biznes...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

167 046 PLN (6 682 zł/m2)

2
-
25 m2
-
15447533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18773998 15447533 Chcesz prowadzić biznes w centrum rozwijającego się miasta? Idealnie trafiłeś! Mamy na sprzedaż lokale usługowe w inwestycji w ramach, której wybudowanych zostanie ponad 300 mieszkań! Otwórz swój biznes...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

194 304 PLN (6 700 zł/m2)

2
1
29 m2
-
15396785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17613545 15396785 Chcesz prowadzić swój biznes w najbardziej rozwijającej się dzielnicy Poznania? DOBRZE TRAFIŁEŚ! W naszej ofercie znajdziesz idealny lokal użytkowy (stan deweloperski) w zrewitalizowanej kamienicy zlokalizowany na Jeżycac...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

499 000 PLN (6 481 zł/m2)

6
1
77 m2
1895
15447782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18778299 15447782 Chcesz prowadzić biznes w centrum rozwijającego się miasta? Idealnie trafiłeś! Mamy na sprzedaż lokale usługowe w inwestycji w ramach, której wybudowanych zostanie ponad 300 mieszkań! Otwórz swój biznes...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

413 622 PLN (6 671 zł/m2)

11
-
62 m2
-
15439336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 18579931 15439336 Chcesz prowadzić biznes w centrum rozwijającego się miasta? Idealnie trafiłeś! Mamy na sprzedaż lokale usługowe w inwestycji w ramach, której wybudowanych zostanie ponad 300 mieszkań! Otwórz swój biznes...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

981 000 PLN (5 136 zł/m2)

2
1
191 m2
-
15439344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18579930 15439344 Chcesz prowadzić biznes w centrum rozwijającego się miasta? Idealnie trafiłeś! Posiadamy lokale od 25m2 do niemal 200m2! Mamy na sprzedaż lokale usługowe w inwestycji w ramach, której...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

855 822 PLN (6 634 zł/m2)

2
-
129 m2
-
15438975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18565443 15438975 Chcesz prowadzić biznes w centrum rozwijającego się miasta? Idealnie trafiłeś! Mamy na sprzedaż lokale usługowe w inwestycji w ramach, której wybudowanych zostanie ponad 300 mieszkań! Otwórz swój biznes...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

343 280 PLN (7 006 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15419424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18123317 15419424 Chcesz prowadzić biznes w centrum rozwijającego się miasta? Idealnie trafiłeś! Mamy na sprzedaż lokale usługowe w inwestycji w ramach, której wybudowanych zostanie ponad 300 mieszkań! Otwórz swój biznes...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

701 118 PLN (6 614 zł/m2)

2
1
106 m2
2025
15419425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18123318 15419425 Chcesz prowadzić biznes w centrum rozwijającego się miasta? Idealnie trafiłeś! Mamy na sprzedaż lokale usługowe w inwestycji w ramach, której wybudowanych zostanie ponad 300 mieszkań! Otwórz swój biznes...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

219 300 PLN (6 645 zł/m2)

2
1
33 m2
2025
15394132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17567715 15394132 Chcesz prowadzić swój biznes w najbardziej rozwijającej się dzielnicy Poznania? DOBRZE TRAFIŁEŚ! W naszej ofercie znajdziesz idealny lokal użytkowy w zrewitalizowanej kamienicy zlokalizowany na Jeżycach przy ul. Wawrzynia...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

414 000 PLN (6 571 zł/m2)

6
1
63 m2
1895
15451378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18859554 15451378 Mam przyjemność przedstawić Państwu gotową dochodową inwestycję, a mianowicie przestronny dom na SPRZEDAŻ przystosowany na 3 poziomach pod najemców zlokalizowany w jednej z miejscowości gm. Baranów. Dom posiada powierzchnię użytkową ok. 230 m2 na dz...

Baranów (Wielkopolskie, gm. Baranów)

770 000 PLN (3 348 zł/m2)

7
-
230 m2
-
15453947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 18932903 15453947 Na sprzedaż hala 336m2 na działce 1382 m2 za 1300000 na Glinkach. Idealny stan techniczny-książka budowlana obiektu, aktualne przeglądy. Budynek parterowy na terenie zamkniętym z ochroną. Hala o wymiarze 25x15 m , wykonana z ocieplonej płyty obo...

Bydgoszcz (Glinki-rupienica) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 300 000 PLN (3 869 zł/m2)

11
-
336 m2
-