• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 193

15448856 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal użytkowy w Ostródzie przy ul. Sienkiewicza, 18793356 15448856 IX-120. Lokal użytkowy w Ostródzie przy ul. Sienkiewicza, 33,11 m2, na parterze oraz na pietrze, z wejściem od ulicy, rolety antywłamaniowe. W części parterowej korytarz, z wejściem na salę usługową (zamykane), sala handlowo usługowa, WC.&a...

Ostróda, ul. Henryka Sienkiewicza

145 000 PLN (4 379 zł/m2)

3
-
33.11 m2
-
14805682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 34916 14805682 Oferujemy do sprzedaży lub wynajęcia nieruchomość położoną w Białej Podlaskiej przy ul. Jana Pawła II 196 na działce o nr ewid. 185853 i pow. 1545 m², na której zlokalizowany jest budynek magazynowo-handlowy z częścią biurowo-socjalną.Budynek magazyn...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

3 495 000 PLN (2 925 zł/m2)

1
-
1195 m2
1970
15431375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DWOREK TUCHOLSKI BLISKO JEZIOR I LASÓW 18405988 15431375 NA SPRZEDAŻ WYJĄTKOWY HOTEL W SERCU KOCIEWIALOKALIZACJANieruchomość położona jest w w centrum regionu Kociewie, w miejscowości Zblewo. Jest to region pełen naturalnego uroku, z licznymi atrakcjami turystycznymi i przyrodniczymi. W bliskiej okolicy zn...

Zblewo, Leśna

9 999 000 PLN (3 892 zł/m2)

1
-
2569 m2
2006
15340718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16270658 15340718 Na sprzedaż lokal fryzjersko-kosmetyczny o powierzchni 17,5 m2 położony na osiedlu Osowa Góra. Wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy, miejsca parkingowe przed lokalem lub możliwość parkowania za blokiem wjazd na pilota. Dostępne media: prąd, wod...

Bydgoszcz (Osowa góra) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

110 000 PLN (6 471 zł/m2)

11
-
17 m2
-
15138863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 10744959 15138863 Na sprzedaż lokal o powierzchni 98 m2, w centrum Bydgoszczy, ul. 3 Maja. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, korytarza oraz łazienki. W mieszkaniu okna plastikowe. Ogrzewanie gazowe. Lokal z dużym potencjałem, nadaje się pod kancelarię, gabinety...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

499 000 PLN (5 144 zł/m2)

11
-
97 m2
-
15424753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
KOMPLEKS NIERUCHOMOŚCI NA SPRZEDAŻ 18254360 15424753 Wyjątkowa Okazja Inwestycyjna na Warmii i Mazurach!Oferujemy na sprzedaż doskonale prosperujący kompleks nieruchomości, w tym hotel, salę weselną, dwie hale magazynowe, myjnię samochodową oraz zabudowy handlowo-usługowe. Teren znajduje się w malownic...

Pieniężno, Dworcowa

5 999 000 PLN (365 zł/m2)

1
-
16445 m2
1900
15326640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Hala produkcyjna 630m2 z Najemcą - Bielany 15877543 15326640 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu lokal produkcyjny o powierzchni 630 m2, położony na działce o powierzchni 2000 m2. Obiekt jest aktualnie wynajęty dwóm stabilnym Najemcom, co gwarantuje wysoką stopę zwrotu na poziomie 7%.Lokalizacja obiektu zap...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 000 PLN (5 714 zł/m2)

11
-
630 m2
-
15423598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18233081 15423598 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOferujemy do sprzedaży unikatową kamienicę, zlokalizowaną przy jednej z głównych ulic miasta – Aleja Wolności.Nieruchomość po generalnych remontach (m.in. po termomodernizacji), składająca się z kilkunastu...

Kalisz (Wielkopolskie, gm. Kalisz)

2 500 000 PLN (6 250 zł/m2)

10
-
400 m2
-
15282523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal na Białołęce 14663012 15282523 THE CAPITAL REAL ESTATE POLECA!Przedstawiam Państwu na sprzedaż lokal handlowyusługowy położony na Białołęce.Łączna powierzchnia 69,12 m2. Lokal w  stanie deweloperskim. Posiada dwa wejścia.Komunikacja:- Przystanki tramwajowe (500m),- Przystanki auto...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

965 000 PLN (13 986 zł/m2)

1
-
69 m2
2021
15414442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18009856 15414442 Oferujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość położoną w pasie granicznym pomiędzy Polską a Czechami w powiecie głubczyckim.Nieruchomość składa się z:1. działki gruntu o powierzchni około 15 arów z dojazdem do drogi głównej,2. bud...

Lenarcice (Opolskie, gm. Głubczyce)

99 000 PLN (495 zł/m2)

11
-
200 m2
-
15341104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16281228 15341104 DOSKONAŁA LOKALIZACJA NA TWÓJ BIZNES!!LOKAL W GALERII HANDLOWEJ.LOKAL: Na sprzedaż ustawny, przestronny doskonale położony lokal użytkowy w Ostródzie o powierzchni użytkowej 69,09 m2. Lokal znajduje się w Galerii Mazurskiej położonej w centr...

Ostróda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

546 000 PLN (7 903 zł/m2)

1
-
69.09 m2
-
15334610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny Lokal+3 Parkingi|Na Parterze|108,90 m2 16098372 15334610 Mamy przyjemność zaprezentować lokal o łącznej powierzchni 108,9 m² zlokalizowany przy ulicy Szpaczej.Lokal idealnie nadaje się na różnego rodzaju działalność usługowo-handlową. Znajdują się na parterze budynku, co zapewnia łatwy dostęp zarówno dla m...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 400 000 PLN (12 963 zł/m2)

11
-
108 m2
2020