• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 195

15516646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 20296316 15516646 Oferujemy na sprzedaż wyjątkową halę magazynową zlokalizowaną w Brzegu.Ta imponująca przestrzeń o powierzchni 1176 m2 jest doskonałą okazją dla przedsiębiorców poszukujących miejsca pod działalność produkcyjną lub magazynową. Budynek można użytkować,...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

1 800 000 PLN (1 531 zł/m2)

1
-
1176 m2
-
15512836 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 20179433 15512836 Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży działkę zabudowaną halą magazynowo-produkcyjną wraz z biurowcem w okolicach Bochni, przy DK 94 oraz autostradzie A4 (zjazd Bochnia).Działka o pow. 7200 m2 zabudowana halą o pow. 2715 m2 z biurowcem o pow. 600 ...

Bochnia (Małopolskie, gm. Bochnia)

18 900 000 PLN (5 701 zł/m2)

7
-
3315 m2
2020
15236020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 13492350 15236020 Oferujemy działający warsztat samochodowy w Strzelcach Opolskich. Do dyspozycji jest działka 3600 m2 oraz warsztat z pomieszczeniem gospodarczym i socjalnym. Warsztat główny jest o powierzchni 160 m2 plus 50 m2 powierzchni socjalnej. Dodat...

Strzelce Opolskie (Opolskie, gm. Strzelce Opolskie)

1 500 000 PLN (4 688 zł/m2)

11
-
320 m2
1980
15426926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18318164 15426926 Do zaoferowania posiadamy działkę 2,5 ha na której znajdują się dwa stawy, jeden w formie basenu - betonowy, drugi naturalny. Całość bardzo dobrze utrzymane. Na nieruchomości znajdują się dwa budynki murowane, w całości wykończone z sanitariatami ora...

Toszek (Śląskie, gm. Toszek)

1 499 999 PLN (60 zł/m2)

11
-
25000 m2
-
15204935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 12553498 15204935 Proponujemy Państwu świetna propozycje inwestycyjną którą można przedstawić w trzech opcjach: 1. Obiekt weselno-restauracyjny w bardzo dobrym stanie technicznym, wymagającym jedynie odświeżenia aby mógł funkcjonować i przynosić dochody. Obiekt skła...

Leśnica (Zalesie śląskie) (Opolskie, gm. Leśnica)

590 000 PLN (983 zł/m2)

11
-
600 m2
-
15358896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16759340 15358896 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży czterech luksusowych willi w malowniczej Osadzie Małysze. Odkryj urok ekskluzywnego wypoczynku, gdzie luksus spotyka się z naturą. W tej wyjątkowej enklawie, położonej w sercu malowni...

Jaworzynka (Śląskie, gm. Istebna)

5 500 000 PLN (5 729 zł/m2)

12
-
960 m2
2022
14327640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 2638362 14327640 Pensjonat o pow. 340 m2, składający się z 6 apartamentów z aneksami kuchennymi i łazienkami. W pełni wyposażone wraz z meblami ogrodowymi i grillem. Obiekt działający, całoroczny. W bliskiej odległości od plaży i centrum Darłówka. Obiekt przyjazny d...

Darłowo (Darłówko) (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

3 300 000 PLN (9 706 zł/m2)

-
-
340 m2
-
15463911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19140987 15463911 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowy, który powstał z połączenia dwóch lokali mieszkalnych. Obecnie w lokalu prowadzona jest apteka, ale istnieje możliwość przekształcenia go z powrotem na dwa niezależne mi...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 180 000 PLN (13 594 zł/m2)

1
-
86.8 m2
2009
15286963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wasilków lokal 192 m2 gaz, parking 14787102 15286963 Budynek handlowousługowy o powierzchni 190 m2  w Wasilkowie - ok 10km od centrum Białegostoku.Na  powierzchnię 192 m2 składają się:  - główne pomieszczenie o powierzchni około 111 m2,- oddzielone pomieszczenie z osobnym wejściem o powierzchni około 2...

Wasilków (Podlaskie, gm. Wasilków)

750 000 PLN (3 906 zł/m2)

3
-
192 m2
2006
15487777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19676918 15487777 Przedstawiamy Państwu atrakcyjny lokal w samym centrum miasta Mrągowa, przy ulicy Kościuszki o powierzchni 70 m2. Lokal usytuowany jest w odrestaurowanej kamienicy z bezpośrednim wejściem z chodnika od ulicy Staromiejskiej, przy ciągu komunikacyjnym,...

Mrągowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

364 000 PLN (5 200 zł/m2)

1
-
70 m2
-
15487756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19676577 15487756 Przedstawiamy Państwu atrakcyjny lokal w samym centrum miasta Mrągowa, przy ulicy Kościuszki o powierzchni 92 m2. Lokal usytuowany jest w odrestaurowanej kamienicy z bezpośrednim wejściem z chodnika od ulicy Kościuszki, przy ciągu komunikacyjnym, sam...

Mrągowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

535 000 PLN (5 815 zł/m2)

1
-
92 m2
-
15490649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19751627 15490649 PRZEDSPRZEDAŻ 10 800 zł m2Oferujemy Państwu lokal usługowy w stanie deweloperskim, zlokalizowany w kameralnym budynku o nowoczesnym stylu architektonicznym, wykonanym w najwyższym standardzie wykończenia. Budynek utrzymany w charakterze hotelowym, zn...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

310 500 PLN (10 800 zł/m2)

1
-
28.75 m2
2024