• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 179

15604286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 22283930 15604286 Niezależny lokal z wejściem z ulicy, Witryna pcv. 2 sale sprzedaży z witrynami , zaplecze, sanitariat. Dobry na handel, usługi lub biuro, przedstawicielstwo, usługi medyczne lub kosmetyczne. Ogrzewanie wspólne dla całego budynku, koszt ogrzewania, w...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

369 000 PLN (5 591 zł/m2)

11
-
66 m2
-
13328452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 1618183 13328452 Radymno, ul. Złota Góra, nieruchomość przemysłowa o przeznaczeniu handlowo-biurowym, magazynowym i produkcyjnym wraz z utwardzonym placem manewrowym i parkingiem dla klientów. Znakomite położenie nieruchomości ZJAZD NA AUTOSTRADĘ W ODLEGŁOŚCI 4 km, B...

Radymno (Podkarpackie, gm. Radymno)

490 000 PLN (609 zł/m2)

12
-
805 m2
1970
12643267 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 85027 12643267 Do sprzedaży obiekt komercyjny przeznaczony pod działalność usługową. Prezentowana nieruchomości położona jest w województwie podkarpackim, 7 km od centrum miasta Jarosław, w bliskim sąsiedztwie drogi wojewódzkiej nr 865 Jarosław-Lubaczów-Tomaszów ...

Jarosław (Podkarpackie, gm. Jarosław)

1 800 000 PLN (1 200 zł/m2)

12
-
1500 m2
1984
15600706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22203755 15600706 Na sprzedaż 53 lokale z łazienkami, 34 miejsca postojowe w garażu podziemnym o łącznej powierzchni całej nieruchomości 1809,63 m2 . Do remontu. Lokale zlokalizowane na pierwszym i drugim piętrze. Na parterze recepc...

Kraków (Prądnik Biały), Bratysławska

13 000 000 PLN (7 184 zł/m2)

1
-
1809.63 m2
2002
15580497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja - grunt przemysłowy z potencjałem 21772584 15580497 Poszukujesz nieruchomości pod inwestycję deweloperską?Zależy Ci na dobrej lokalizacji?Ta oferta jest dla Ciebie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości gruntowej pod Kościanem. Jest to funkcjonalny obiekt, o dużej powierzchni zabudowy, co...

Stare Bojanowo (Wielkopolskie, gm. Śmigiel)

1 800 000 PLN (810 zł/m2)

11
-
2223 m2
-
15597434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Obiekt na dom opieki, kwaterę pracowniczą, ośrodek 22118539 15597434 Oferta sprzedaży dotyczy nieruchomości wybudowanej w 2009 roku o powierzchni użytkowej 645,55 m², położonej na działce o powierzchni 3500 m². Obiekt z pełnymi odbiorami sanepidu i straży pożarnej, oferujący szerokie możliwości adaptacji na różnorodne...

Golęczewo (Wielkopolskie, gm. Suchy Las)

2 800 000 PLN (4 334 zł/m2)

12
-
646 m2
2009
15288212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14815654 15288212 Idealna oferta dla przedsiębiorców poszukujących miejsca do rozwoju swojej działalności gospodarczej Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę — przestronny budynek użytkowy z 2013 roku o powierzchni 800 m2.Nieruchomość położona jest uzdrowiskowym mieśc...

Busko-Zdrój (Świętokrzyskie, gm. Busko-Zdrój)

3 190 000 PLN (3 988 zł/m2)

1
-
800 m2
2013
15283374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14680659 15283374 Wyjątkowy lokal użytkowy o powierzchni 109,87 m2 na parterze przy głównej ulicy. O atrakcyjności tego miejsca świadczy znakomita lokalizacja, bezpośredni dostęp do lokalu z ulicy oraz solidne wykończenie budynku. Nie bez znaczenia jest również cena ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 626 016 PLN (14 918 zł/m2)

4
-
109 m2
2015
15288051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14811622 15288051 Idealna oferta dla przedsiębiorców poszukujących miejsca do rozwoju swojej działalności gospodarczej Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę — przestronny budynek użytkowy o powierzchni 230 m2.Nieruchomość położona jest uzdrowiskowym mieście Busko Zdr...

Busko-Zdrój (Świętokrzyskie, gm. Busko-Zdrój)

1 490 000 PLN (6 478 zł/m2)

11
-
230 m2
1970
15275408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14460960 15275408 Nieruchomość położona na warszawskim Mokotowie, przy jednej z głównych ulic. Lokal użytkowy o pow. 375 mkw, wysokości 4 metry, usytuowany na parterze, z trzema wejściami i dużymi witrynami . Przed lokalem miejsca postojowe ogólnodostępne. Wszyst...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 959 349 PLN (10 558 zł/m2)

1
-
375 m2
1991
15244482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 13668470 15244482 Budynek 542 m2, położony na działce o powierzchni 627 m2 Przedmiotową nieruchomość stanowi dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony budynek o powierzchni 542 m2, położony na działce o powierzchni 627 m2. Wejście do obiektu położone jest od frontu, od stron...

Wola Krzysztoporska (Łódzkie, gm. Wola Krzysztoporska)

265 000 PLN (489 zł/m2)

11
-
542 m2
-
15238932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 13540482 15238932 Hale z Rampami, Biura 12 815 m² z Działką 1.437 ha. Nieruchomość wraz z posadowionym na niej budynkiem hali żelbetowej o powierzchni 12.815 m2.Na obu jego końcach znajdują się rampy przeładunkowe, możliwe załadowanie co najmniej 30 pełnometrażowych...

Bielawa (Dolnośląskie, gm. Bielawa)

7 500 000 PLN (5 219 zł/m2)

11
-
1437 m2
1970