• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 178

15236654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękny lokal - Śródmieście / Bocianowo - 56m2! 13508310 15236654 Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy lokal biurowousługowy mieszczący się przy ulicy Kościuszki!Lokal mieści się na niskim parterze biurowca Kobry, zlokalizowanego na bydgoskim Bocianowie. Wejście do budynku, w którym znajduje się lokal z...

Bydgoszcz (Bocianowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

239 900 PLN (4 704 zł/m2)

11
-
51 m2
-
15539639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 20817087 15539639 Nowoczesny, w pełni zautomatyzowany  kompleks magazynów zbożowych o pojemności 6000 ton, oddany do użytkowania w 2020r. w PułtuskuOferta dotyczy sprzedaży całego przedsiębiorstwa ( sp. zoo ) wraz z PRZYZNANĄ DOTACJĄ na rozbudowę.Atu...

Pułtusk (Mazowieckie, gm. Pułtusk)

18 000 000 PLN (950 zł/m2)

1
-
18947 m2
2019
15611654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22434156 15611654 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż budynek użytkowy z dużym potencjałem inwestycyjnym - 1008,33 m² Nieruchomość użytkowa o powierzchni 1008,33 m² , położona na działce o powierzchni 1032 m² , zlokalizowana w ś...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 910 000 PLN (1 895 zł/m2)

11
-
1008 m2
-
15584510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21862465 15584510 Mamy przyjemność zaprezentować przestronny dom o ogromnym potencjale z podziałem na część usługową oraz mieszkalną w Wołominie. Jeśli szukasz dla siebie i swojej rodziny sporej przestrzeni, gdzie możesz prowadzić swoją działalność lub chcesz zainwe...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

3 650 000 PLN (7 902 zł/m2)

1
-
461.9 m2
2007
15610720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość komercyjna Reda przy głównej drodze 22414123 15610720 Oferujemy na sprzedaż dwa niezależne lokale handlowo-usługowe, idealne zarówno jako inwestycja  jak i przestrzeń pod działalność własnej firmy.Lokal nr 1: ParterLokal nr 2: I piętroLokalizacja:- Doskonała lokalizacja przy drodze krajowej, z bezpośred...

Reda, Wejherowska

2 890 000 PLN (3 495 zł/m2)

1
-
827 m2
2012
15212912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 12754941 15212912 Budynek w Gminie Stare Babice, o pow. 475m usługowo-mieszkalny, usytuowany na działce narożnej. Budynek posiada 2 kondygnacje .Konstrukcja budynku - ściany i stropodach pozwala na dobudowanie trzeciej kondygnacji czyli II piętra do wysokości 12,5 m.....

Wojcieszyn (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

3 400 000 PLN (7 158 zł/m2)

3
-
475 m2
2018
14885578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 4002788 14885578 Działka na Szeligach w doskonale skomunikowanym miejscu Warszawa-Zach.Ożarów Mazowiecki Działka przemysłowa, ogrodzona o powierzchni 8091m2, z magazynem 410m2, Magazyn z komorą przyjęć-rampą, pokojami socjalnymi, kotłownią, czterema pomieszczeniami b...

Szeligi (Mazowieckie, gm. Ożarów Mazowiecki)

4 390 243 PLN (10 708 zł/m2)

11
-
410 m2
1980
13896838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2204257 13896838 Dochodowe gospodarsto sadownicze w Dziuchowie o pow. 5,7 ha obejmujące dom jednorodzinny z garażem, zabudowania gospodarcze i komory zamrazalnicze (chłodnia o pojemności 200t), hala produkcyjna, magazyn, 2 garaże.Sprzęt rolniczo-sadowniczy. Uprawy -...

Dziuchów (Lubelskie, gm. Niemce)

1 300 000 PLN

11
-
-
-
3294277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duszniki-Zdrój, teren/obiekt do adaptacji przy głównej ulicy, WZ! 69720 3294277 Duszniki-Zdrój, obiekt komercyjny do adaptacji przy głównej ulicy. WZ! Świetnie położony obiekt o szerokich możliwościach adaptacyjnychDuszniki-Zdrój - miejscowość uzdrowiskowa w Kotlinie Kłodzkiej, znana oprócz działalności wypoczynkowej i leczni...

Duszniki-Zdrój, ul. Sudecka

1 700 000 PLN (1 308 zł/m2)

-
-
1300 m2
-
14518867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 138079 14518867 KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, bez 2% PCC - inwestycja oddana do użytkowania !!!LOKAL U3 , Ekspozycja na strony świata zach. - od ulicyUWAGA !! podana cena jest ceną brutto!! ( z 23% VAT )Inwestycja na warszawskim Targówku zapewnia szybki dostęp ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 286 167 PLN (11 685 zł/m2)

1
-
110.07 m2
2017
15602676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22235635 15602676 Wyjątkowa Oferta Inwestycyjna – Nowoczesny Obiekt w Sercu Warmii i MazurCena: 5 600 000 zł nettoLokalizacja:Nieruchomość usytuowana jest w województwie warmińsko-mazurskim, w strefie uzdrowiskowo-wypoczynkowej, tuż przy trasie S7 (Gdynia – Gdańsk – E...

Miłomłyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Miłomłyn)

5 600 000 PLN (1 022 zł/m2)

1
-
5476.9 m2
2025
15604286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 22283930 15604286 Niezależny lokal z wejściem z ulicy, Witryna pcv. 2 sale sprzedaży z witrynami , zaplecze, sanitariat. Dobry na handel, usługi lub biuro, przedstawicielstwo, usługi medyczne lub kosmetyczne. Ogrzewanie wspólne dla całego budynku, koszt ogrzewania, w...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

369 000 PLN (5 591 zł/m2)

11
-
66 m2
-