• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 171

15624826 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22707148 15624826 Do zaoferowania posiadamy ogródek działkowy ROD Rogaczówka. Ogródek ma powierzchnie 5 arów, drewniana altankę, prąd na działce i dostęp do wody. Sprzedawany jest z całym wyposażeniem. Po więcej pytań proszę o kontakt tel. Pośrednik odpowiedzialny ...

Strzelce Opolskie (Opolskie, gm. Strzelce Opolskie)

24 000 PLN (48 zł/m2)

11
-
500 m2
-
15579378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 21745066 15579378 Oferujemy do sprzedaży miejsce postojowe o powierzchni użytkowej 11,20 m2. usytuowane w garażu podziemnym, który znajduje się pod budynkiem przy ulicy Krzemienieckiej w Opolu. Budynek z miejscem postojowym jest położony na terenie nowego osie...

Opole (Kolonia gosławicka) (Opolskie, gm. Opole)

25 000 PLN (2 273 zł/m2)

11
-
11 m2
2000
15539514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 20814459 15539514 Sprzedaż budynku w zabudowie bliźniaczej-lokalu handlowo usługowego, dwukondygnacyjny o pow. około 343,30 m2, położonego w Opolu na ogrodzonej działce o pow. 6,33ara. Budynek przystosowany pod działalność handlowo - usługową, z możliwością połączeni...

Opole (Śródmieście) (Opolskie, gm. Opole)

1 100 000 PLN (3 207 zł/m2)

11
-
343 m2
-
15572276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21585437 15572276 Do sprzedaży obiekt dwukondygnacyjny, w zabudowie bliźniaczej, o łącznej pow. około 300 m2, położony na działce o pow. 589 m2. Nieruchomość zlokalizowana w Opolu, dzielnica Śródmieście, przy ul. Pomorskiej. Budynek przystosowany pod działalność hand...

Opole (Śródmieście) (Opolskie, gm. Opole)

1 600 000 PLN (5 333 zł/m2)

11
-
300 m2
-
15346748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 16420616 15346748 Wyjątkowa oferta – nowo wybudowane garaże położone w doskonałej lokalizacji. Kompleks nowoczesnych 17 hal garażowych o wymiarach od około 28 m2 do 34 m2 o szerokim spektrum przeznaczenia od hal magazynowych poprzez garażowanie nawet dużych aut czy ło...

Borne Sulinowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

86 100 PLN (3 189 zł/m2)

11
-
27 m2
2024
15623259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek 120m2 na działce 631m2 22669977 15623259 DZIAŁKA USŁUGOWA BEZPOŚREDNIO PRZY UL ŁOSTOWICKIEJZABUDOWANA BUDYNKIEM USŁUGOWYM 120m2 na działce 631m2LOKALIZACJA:Działka położona w dzielnicy Gdańsk Siedlce. Położona jest bezpośrednio przy głównej ul. Łostowickiej. Bezpośredni wjazd z ulicy Łostow...

Gdańsk (Siedlce), Łostowicka

1 700 000 PLN (14 167 zł/m2)

6
-
120 m2
1950
15615178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 22510153 15615178 Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży, obiekt usługowy z możliwością adaptacji na dowolną funkcją użytkowania, np medycynadom spokojnej starościszkolenia-konferencjesportrekreacja. Bardzo dobra lokalizacja, 20 ...

Góra Kalwaria (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

7 450 000 PLN (4 828 zł/m2)

11
-
1543 m2
2002
15468502 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 19240462 15468502 Na sprzedaż budynek hotelowy z działającym lokalem gastronomiczny w centrum Nowogardu. Na sprzedaż budynek znajdujący się w centrum Nowogardu, przy głównej ulicy, w bezpośrednim sąsiedztwie sklepu Lidl oraz dworca PKP, wśród osiedli mieszkan...

Nowogard (Zachodniopomorskie, gm. Nowogard)

3 000 000 PLN (4 955 zł/m2)

12
-
605.5 m2
1980
15506585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20085790 15506585 Wombat Nieruchomości przedstawia ogłoszenie sprzedaży lokalu składającego się z czterech pomieszczeń w odrestaurowanej kamienicy w centrum Świdnicy. Do sprzedania wyjątkowy lokal o powierzchni 76,7 m², położony na 1. piętrze odrestauro...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

365 000 PLN (4 803 zł/m2)

11
-
76 m2
1904
14509597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 137154 14509597 Kupna, Gm.Krzywcza, pow. przemyski - OBNIŻKA CENY Z 1 MLN 690 TYS. obiekt rekreacyjno - wypoczynkowo - usługowy , w jednym z najbardziej uroczych miejsc Pogórza przemysko-dynowskiego, w sąsiedztwie Doliny Sanu (graniczy z rzeką) na pięknej, urządzo...

Kupna (Podkarpackie, gm. Krzywcza)

1 480 000 PLN (3 949 zł/m2)

12
-
374.8 m2
2006
15487784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19676919 15487784 Przedstawiam Państwu na sprzedaż lokal usługowy mieszczący się w ŚRÓDMIEŚCIU.Lokal o wielu funkcjach, o powierzchni użytkowej blisko 30 m2, położony na parterze przy ul. Smolnej 11 .Na 24,88 m2 składają się:- sala ok. 21 m2- zaplecze 2,7m2- toaleta 1...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

715 000 PLN (28 738 zł/m2)

1
-
24.88 m2
-
15618713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22571446 15618713 Na sprzedaż nowoczesny kompleks handlowy o powierzchni 600 m, zlokalizowany w atrakcyjnej okolicy. Do dyspozycji klientów około 30 miejsc parkingowych przed budynkiem. Możliwość podziału na lokale od 50 m Możliwość zakupu mniejszej powierzchni Stan d...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

6 000 000 PLN (10 000 zł/m2)

11
-
600 m2
2025