• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 170

15219540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 13062418 15219540 Atrakcyjna nieruchomość pod względem produkcyjnym.przemysłowym, usytuowana z dala od głównej ulicy. Atrakcyjna nieruchomość pod względem produkcyjnym.przemysłowym, usytuowana z dala od głównej ulicy.Działka nie ogrodzona, prąd jest. Budynek o powierz...

Cybulice Duże (Mazowieckie, gm. Czosnów)

620 000 PLN (80 zł/m2)

11
-
7751 m2
1980
15372861 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
hala magazynowa 451m2, bliskie okolice Wrocławia 17062017 15372861 Szewce - hala- magazyn - hurtownia tuż pod Wrocławiem w kierunku Trzebnicy.Do sprzedaży nowa hala magazynowo-produkcyjna o pow. 451,30m2zlokalizowana na działce o pow. 4852,18m2.Na ogólną powierzchnię hali składa się:hala magazynowa 103,12m2; hala ch...

Szewce (Wrocław-Psie Pole), ul. Liliowa

3 400 000 PLN (7 534 zł/m2)

10
-
451.3 m2
-
15626682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22746486 15626682 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny lokal usługowy położony w centrum Opola na ul. Kośnego vis a vis Galerii Solaris.Umiejscowiony na parterze. Powierzchnia to 207,...

Opole (Centrum) (Opolskie, gm. Opole)

1 649 000 PLN (7 966 zł/m2)

11
-
207 m2
-
14018943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 102154 14018943 Najnowszą inwestycją ANEO DEVELOPMENT jest kameralny budynek mieszkalny o nowoczesnej i eleganckiej architekturze zlokalizowany przy ul. Kruszewskiego 2. Niewątpliwą zaletą projektu jest bezpośrednie sąsiedztwo zielonego skweru, który niebawem zostan...

Warszawa (Praga-Południe), Kruszewskiego

Zapytaj o cenę

1
1
44.03 m2
-
14018966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 102169 14018966 Najnowszą inwestycją ANEO DEVELOPMENT jest kameralny budynek mieszkalny o nowoczesnej i eleganckiej architekturze zlokalizowany przy ul. Kruszewskiego 2. Niewątpliwą zaletą projektu jest bezpośrednie sąsiedztwo zielonego skweru, który niebawem zostan...

Warszawa (Praga-Południe), Kruszewskiego

Zapytaj o cenę

1
1
16.93 m2
-
14074145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18449 14074145 Oferta sprzedaży lokalu handlowego w atrakcyjnej lokalizacji w Galerii Nenufar przy ulicy Jana III Sobieskiego 43 w Iławie.Centrum Iławy, znakomita lokalizacja, ponad 6000 tys. mkw powierzchni użytkowej. Galeria Nenufar to obecnie kilkanaście sklep...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

199 000 PLN (4 212 zł/m2)

1
-
47.25 m2
-
15490091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19732885 15490091 Własność. Villa Virgo położona w Ustroniu Morskim przy głównej ulicy - Wojska Polskiego 250 metrów od piaszczystej plaży. Obiekt znajduje się na skraju centrum miejscowości z rewelacyjnym asfaltowym dojazdem. Działka położona tuż przy skrzyżowaniu ul...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

1 950 000 PLN (10 317 zł/m2)

8
-
189 m2
1928
15627189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal pod gastronomię, usługi, Centrum 22776342 15627189 Na sprzedaż lokal użytkowy w Centrum Tarnowa Oferujemy do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni około 70 m², usytuowany w doskonałej lokalizacji w centrum Tarnowa, w rejonie ulic Targowej i Burku. Nieruchomość znajduje się przy jednej z głównych ul...

Tarnów, ul. Targowa

413 000 PLN (5 900 zł/m2)

2
-
70 m2
-
15303639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny dwór, zamek, pałac 15246127 15303639 Gola, dostojny pałac z ciekawą historią w tle czeka na nowego właściciela.  Na sprzedaż, pałac klasycystyczny z końca XVIIIw o pow. ca 1000m2, 22 pokoje zabytkowy park 6,17ha, 2 połączone stawy, urokliwa wysepka,     pow. pałacu ca 1000m2     22 poko...

Gola (Wielkopolskie, gm. Gostyń)

2 500 000 PLN (2 500 zł/m2)

12
-
1000 m2
1860
15117138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 10219955 15117138 Lokal przy Starym Rynku w centrum Elbląskiej Starówki. W otoczeniu nowych i odrestaurowanych kamienic z widokiem na ul. Stary Rynek, Bramę Targową, oraz XIII wieczną katedrę Św. Mikołaja. W pobliżu rzeka Elbląg, liczne puby oraz place spotkań mieszk...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

1 300 000 PLN (4 397 zł/m2)

12
-
295.65 m2
1996
15515496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 20255782 15515496 Przedstawiamy obiekt biurowo-magazynowy z możliwością wynajęcia aktualnemu właścicielowi.Atuty Nieruchomości- lokalizacja- przy samym zjezdzie z A2 do Grodziska Maz.- działka o pow.1900m bezpośrednio przy drodze asfaltowej- możliwość rozbudowy - do 9...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 490 000 PLN (3 725 zł/m2)

1
-
400 m2
2021
15624826 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22707148 15624826 Do zaoferowania posiadamy ogródek działkowy ROD Rogaczówka. Ogródek ma powierzchnie 5 arów, drewniana altankę, prąd na działce i dostęp do wody. Sprzedawany jest z całym wyposażeniem. Po więcej pytań proszę o kontakt tel. Pośrednik odpowiedzialny ...

Strzelce Opolskie (Opolskie, gm. Strzelce Opolskie)

24 000 PLN (48 zł/m2)

11
-
500 m2
-