• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 170

14131855 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 103989 14131855 Na sprzedaż nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 0,20ha przeznaczona pod zabudowę wielorodzinną MW, na której znajduje się dwukondygnacyjny budynek handlowo-usługowy o powierzchni 1158m2, częściowo odnowiony. Front budynku oraz parte...

Poniatowa (Lubelskie, gm. Poniatowa)

1 800 000 PLN (1 554 zł/m2)

11
-
1158 m2
1954
14131854 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 103991 14131854 Posiadamy na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny przystosowany do prowadzenia warsztatu samochodowego, wybudowany w 2008 roku, położony w przemysłowej części Lublina. Budynek znajduje się na działce o powierzchni 1395m2 i składa się z parteru wykor...

Lublin (Hajdów) (Lubelskie, gm. Lublin)

2 700 000 PLN (6 750 zł/m2)

11
-
400 m2
2008
14131820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 14139464 14131820 Stacja benzynowa w położona w atrakcyjnej lokalizacji przy trasie na Piaski. w sąsiedztwie salonów samochodowych Audi, Skoda, Toyota, Opel. Sklep 20 m2, wiata z 4 dystrybutorami. Również możliwość wynajmu 6000 złmc. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo ...

Świdnik (Kalinówka) (Lubelskie, gm. Świdnik)

2 000 000 PLN (1 333 zł/m2)

11
-
1500 m2
-
14550665 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 140887 14550665 Zapytaj o ofertę : 297020661. Działka o pow. 2678m2 w kształcie prostokąta, przyległa dluższym bokiem do ulicy. Przeznaczenie w planie pod usługi,strefa Z2 lotniska :podstawowe- biur, administracji, rozrywki, sportu, handlu detalicznego (z wy...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 522 400 PLN (550 zł/m2)

11
-
2768 m2
-
15502943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19986801 15502943 Oferujemy Państwu do sprzedaży budynek usługowy położony w Gogolinie.Budynek parterowy, wykonany w konstrukcji szkieletowej, drewnianej. Składa się z:-sala obsługi-ubikacja-zaplecze socjalne-biuroMedia w budynku woda, prąd, kanalizacja.Dach ...

Gogolin (Opolskie, gm. Gogolin)

395 000 PLN (6 475 zł/m2)

11
-
61 m2
-
15608115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22376280 15608115 Na sprzedaż bezczynszowy lokal biurowy na pierwszym piętrze o powierzchni 92m2 w centrum Ostrołęki przy ul. Kilińskiego. Idealna lokalizacja, parking przed i za budynkiem. Rozkład pomieszczeń przedstawia się następująco:- korytarz (sekretariat) 17,4m...

Ostrołęka (Mazowieckie, gm. Ostrołęka)

735 908 PLN (7 999 zł/m2)

1
-
92 m2
1976
15278789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14568782 15278789 Oferujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni 7772 metry kwadratowe położoną w Dąbrówce koło Gogolina. Nieruchomość składająca się z kilku działek tworzących zwarty kompleks o kształcie wielo...

Dąbrówka (Opolskie, gm. Gogolin)

4 000 000 PLN (2 389 zł/m2)

11
-
1674 m2
-
15634711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Myjnia samochodowa – Jasło, ul. Polna 22924463 15634711 Krótki opis nieruchomościOferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość o powierzchni 11 arów, położoną bezpośrednio przy drodze krajowej 28, z dogodnym dojazdem drogą gminną. Nieruchomość idealna pod działalność gospodarczą, z potencjałem do dalszej ...

Jasło (Podkarpackie, gm. Jasło)

387 000 PLN (352 zł/m2)

11
-
1100 m2
-
15604291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22283948 15604291 Na sprzedaż unikatowa oferta budynek, który przez ponad 30 lat funkcjonował jako renomowana dyskoteka – Dyskoteka Milano. To propozycja idealna dla inwestora z branży rozrywkowej, gastronomicznej lub produkcyjnej, ceniącego sprawdzoną markę oraz ogr...

Jeziorko (Podlaskie, gm. Piątnica)

2 850 000 PLN (2 983 zł/m2)

1
-
955.39 m2
1994
15623909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22686123 15623909 Oferuję na sprzedaż wyjątkowo przestronny garaż o powierzchni ok. 28 m², zlokalizowany w kompleksie garażowym na Ratajach, przy ul. Wiatracznej, w pobliżu os. Lecha. To idealne miejsce dla każdego, kto potrzebuje przestrzeni do wygodnego parkowania w...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

75 000 PLN (2 679 zł/m2)

1
-
28 m2
1995
15587511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21907141 15587511 Oferuję na sprzedaż wyjątkowo przestronny garaż o powierzchni ok. 28 m², zlokalizowany w kompleksie garażowym na Ratajach, przy ul. Wiatracznej, w pobliżu os. Lecha. To idealne miejsce dla każdego, kto potrzebuje przestrzeni do wygodnego parkowania w...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

75 000 PLN (2 679 zł/m2)

1
-
28 m2
-
14018963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 102177 14018963 Najnowszą inwestycją ANEO DEVELOPMENT jest kameralny budynek mieszkalny o nowoczesnej i eleganckiej architekturze zlokalizowany przy ul. Kruszewskiego 2. Niewątpliwą zaletą projektu jest bezpośrednie sąsiedztwo zielonego skweru, który niebawem zostan...

Warszawa (Praga-Południe), Kruszewskiego

Zapytaj o cenę

1
1
72.16 m2
-