• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 170

15519428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20363239 15519428 MOŻLIWOŚĆ ROZŁOŻENIA PŁATNOŚCI NA KILKA NIEOPROCENTOWANYCH RAT. Na sprzedaż lokal w samym sercu Ełku, położony przy spokojnej ulicy. Jest to idealne miejsce na biuro, gabinety lekarskie, studio ćwiczeń lub salon kosmetyczny. Lokal składa ...

Ełk (Centrum) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

640 000 PLN (4 672 zł/m2)

11
-
137 m2
-
15519274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20360104 15519274 MOŻLIWOŚĆ ROZŁOŻENIA PŁATNOŚCI NA KILKA NIEOPROCENTOWANYCH RAT. Na sprzedaż elegancki lokal w samym sercu Ełku, położony przy spokojnej ulicy. Jest to idealne miejsce na biuro, gabinety lekarskie, studio ćwiczeń lub salon kosmetyczny. Lok...

Ełk (Centrum) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

275 000 PLN (3 767 zł/m2)

11
-
73 m2
-
15168835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 11517314 15168835 MOŻLIWOŚĆ ROZŁOŻENIA PŁATNOŚCI NA KILKA NIEOPROCENTOWANYCH RAT. Na sprzedaż elegancki lokal w samym sercu Ełku, położony przy spokojnej ulicy. Jest to idealne miejsce na biuro, gabinety lekarskie, studio ćwiczeń lub salon kosmetyczny....

Ełk (Centrum) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

910 000 PLN (4 292 zł/m2)

11
-
212 m2
-
15558837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21263965 15558837            BUIUROWIEC POŁOŻONY W ATRAKCJNEJ LOKALIZACJIZapraszam do zapoznania się z ciekawą oferta sprzedaży obiektu biurowo – handlowego piętrowego podpiwniczonego &am...

Opole (Śródmieście) (Opolskie, gm. Opole)

2 200 000 PLN (4 074 zł/m2)

12
-
540 m2
-
15542242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20872275 15542242 Szanowni Państwo,Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu w Opolu na Zaodrzu. Nieruchomość położona jest na parterze w budynku o przeznaczeniu komercyjnym. Lokal ma powierzchnię użytkową 84m2. Nieruchomość ma funkcjonalne i uniwersalne w...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

650 000 PLN (7 738 zł/m2)

1
-
84 m2
-
15028543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 7386119 15028543 Negocjuj cenę! Złóż ofertę zakupu. Zapraszam do zakupu nieruchomości gruntowych rolnych, zabudowanych, na które składają się dwie działki ewidencyjne. Pałac ok 450 m2 + 426m2 cz. nowej i zespół podworski ze stajnią,...

Kępica (Zachodniopomorskie, gm. Świerzno)

1 000 000 PLN (17 zł/m2)

11
-
57165 m2
1830
15282514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14661892 15282514 Zainwestuj w lokal z wieloma możliwościami rozwoju! Przedstawiam Państwu lokal idealny do prowadzenia gastronomi,sklepów, a także jako siedziba firmy. Obiekt mieści się przy głównej ulicy w Rudzie Śląskiej, w sąsiedztwie niewielkiego parku.Oferowany ...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

595 000 PLN (3 814 zł/m2)

11
-
156 m2
1900
15304210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15263511 15304210 Lokal o powierzchni 68,30 metrów Bytom Łagiewniki Mam przyjemność przedstawić Państwu lokal użytkowy o powierzchni 68,30 m2 Zlokalizowany na parterze kamienicy w Bytomiu dzielnicy Łagiewniki.Lokal w stanie do remontu, brak ogrzewania .W skład lokalu...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

121 951 PLN (1 793 zł/m2)

11
-
68 m2
-
15647719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom idealny do przekształcenia na lokal użytkowy 23240891 15647719 ***Uwaga! Przedstawione zdjęcia są wizualizacją. Projekt został zrobiony na podstawie faktycznego układu budynku. Wizualizacja ma na celu zobrazować jak można przekształcić budynek pod działalność gospodarczą.Na sprzedaż oferujemy wolnostojący budyne...

Gdańsk (Stogi) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 680 000 PLN (11 200 zł/m2)

7
-
150 m2
1990
15507960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ośrodek wypoczynkowy w sercu Kaszub 20110665 15507960 LOKALIZACJA:Pierszczewo - mała wieś na Kaszubach, położona w pobliżu jeziora Patulskiego, licząca ok. 140 mieszkańców. Jej udokumentowana historia sięga aż 1284 roku. Spokojne, malowniczo położone miejsce, sprzyjające wypoczynkowi w agroturystyce.OPI...

Pierszczewko (Pomorskie, gm. Stężyca)

5 900 000 PLN (587 zł/m2)

11
-
10056 m2
2021
15642016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23096195 15642016 Atrakcyjna nieruchomość komercyjna z działką składa się z dwóch połączonych części handlowo-usługowo- biurowej.Budynek handlowo usługowy PGN, był wielokrotnie remontowany i modernizowany, posiada dwie kondygnacje. Na parterze budynku  znajdu...

Ostróda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

8 600 000 PLN (2 556 zł/m2)

1
-
3364.57 m2
-
14946679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomości inwestycyjna, ośrodek rekreacyjno - wypoczynkowy. 5360223 14946679 Przedmiotem sprzedaży jest ośrodek rekreacyjno - wypoczynkowy.Lokalizacja: miejscowość Puste Łąki leży w odległości ok. 10 km od Miasta Wyszków, ok. 60 km od Warszawy. Nieruchomość o powierzchni 24,3401ha ma bezpośredni dostęp do rzeki Liwiec.Na tere...

Puste Łąki, Loretańska

7 000 000 PLN (1 186 zł/m2)

-
-
5900 m2
-