• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne

Znalezionych ofert: 14 442

15849771 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26980264 15849771 Do wynajęcia lokal użytkowy położony w spokojnej części Kabat, przy ul. Pod Lipą. To miejsce, które łączy kameralną atmosferę z bardzo dobrą komunikacją i wygodnym dostępem dla pracowników lub klientów.Lokal znajduje się na parterze w bloku mieszkaln...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 990 PLN (38 zł/m2)

1
-
79 m2
1999
15820222 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 26633127 15820222 Do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa 1000 m² DK 801 26 km od WarszawyDo wynajęcia nowoczesna hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni ok. 1000 m² z zapleczem biurowo-socjalnym, położona w gminie Sobienie-Jeziory, bezpośrednio przy trasie DK 8...

Warszawice (Mazowieckie, gm. Sobienie-Jeziory)

30 000 PLN (30 zł/m2)

11
-
1000 m2
2017
15792410 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26014841 15792410 Przestronny lokal biurowy 164 m², Opacz-KoloniaLokal zapewnia wygodną przestrzeń do pracy i profesjonalne warunki dla firm, które cenią dobrą komunikację. Budynek znajduje się w pobliżu stacji WKD, co ułatwia codzienne dojazdy pracownikom i klientom....

Opacz-Kolonia (Mazowieckie, gm. Michałowice)

7 394 PLN (45 zł/m2)

3
1
164 m2
2000
15202443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 12473659 15202443 Piękny park ze stawem - 1,04 ha z dwoma, nowymi budynkami w stanie surowym do własnej aranżacji. Nowoczesny technologicznie budynek główny, posadowiony na fundamentach dziewiętnastowiecznej dworskiej „rządcówki”, stylistycznie odwołuje się do cech ta...

Ustanów (Mazowieckie, gm. Prażmów)

5 200 000 PLN (5 702 zł/m2)

11
-
912 m2
2017
15888661 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27819618 15888661 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 200 m2 na parterze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Czerniakowskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 000 PLN (75 zł/m2)

1
-
200 m2
1993
15888666 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27819616 15888666 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-magazynowy o pow.30,34 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wincentego Witosa,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffic...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 270 PLN (242 zł/m2)

1
-
30 m2
1984
15888664 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27819615 15888664 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.35,09 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wincentego Witosa,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 405 PLN (240 zł/m2)

1
-
35 m2
1984
15888665 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27819614 15888665 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.35,57 m2 w przyziemiu budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wincentego Witosa,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 520 PLN (243 zł/m2)

2
-
35 m2
1984
15888663 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27819611 15888663 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.34,22 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wincentego Witosa,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 199 PLN (241 zł/m2)

2
-
34 m2
1984
15878374 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27594900 15878374 Do wynajęcia funkcjonalny, wolnostojący budynek łączący przestrzeń usługową z komfortową częścią mieszkalną. To idealna propozycja dla przedsiębiorców, którzy chcą prowadzić działalność w jednym miejscu i jednocześnie mieć wygodne zaplecze do życia l...

Stefanowo (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

18 500 PLN (55 zł/m2)

11
-
335 m2
2006
15158990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 11240244 15158990 Lokal użytkowy 79m2 w kameralnym bloku na Kabatach - blisko metro. Zapraszamy do zakupu lokalu użytkowego na Kabatach na ul. Pod Lipą, ok. 500 m do metro Kabaty, 300 m do autobusu, na osiedlu bloków mieszkalnych z wieloma lokalami użytkowymi w okoli...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

879 000 PLN (11 127 zł/m2)

1
-
79 m2
1999
15799716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26196669 15799716 Na sprzedaż oferuję lokal użytkowy na Kabatach, przy ulicy Dembego, położony na parterze budynku z 1999 roku. Wejście oraz witryny wychodzą na ulicę Zaruby, w otoczeniu innych lokali, co zapewnia stały ruch pieszych i dobrą ekspozycję.Wnętrze obejmuj...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (17 368 zł/m2)

11
1
57 m2
1999